Притеснена

  • 1 802
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
Само лекар може да ти даде адекватен отговор на въпросите.
Ако не си доволна от този сменяй с друг.

# 16
  • Мнения: 9 973
И аз лежах в деветата седмица с зацапване в болница14 дена.Имам един спонтанен аборт преди това бебе и затова много бях изплашена , но за щастие всичко се разви благоприятно.След като излязох от болницата зацапването продължи въпреки , че ми биеха Прегнил инжекции .Просто трябваше да лежа  повече , до към 14 г.а всичко спря и до края никъкви проблеми.Все пак трябва да те следят по-често и да си почиваш повече! Успех Hug
и аз тогава лежах-виж ми аватара и подписа..............но спрях работа и 8 мес.в нас Peace

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Само лекар може да ти даде адекватен отговор на въпросите.
Ако не си доволна от този сменяй с друг.

 doctor Веднага

# 18
  • София
  • Мнения: 1 056
Леле явно съм спала !На 9.01 а не на 9.12трябваше да ми дойде съжалявам за грешката.Вчера почнах да пия дуфастон и днеска няма течение.Преди това лекарката ми беше изписала нош-па,витамин ц и фолиева киселина.Дуфастона си го взех на своя глава.Притеснява ме че не видя нищо на видеозона .Възможно ли е да няма бебе?


Лелееее, как така ще вземаш Дуфастон на своя глава??????

Това са хормонални таблетки, вземат се по строга схема и по точно определен от доктора начин И ПРИ ТОЧНА ДИАГНОЗА!!!!!!!! А, при бременност, особено, САМО доктор може да ги изпише...

Това, според мен, е много безотговорно!

(не се обиждай, не определям теб като безотговорен човек, а самата постъпка, така не трябва да прави никой, самолечението може да бъде много опасно)

# 19
 И аз бях така! от 6та или 7ма г.с. запоюнах със зацапване и стигнах до кървене лежах в болница повече от 2 седмици, но и там продължавах с кървенето и при мен имаше отлепване, но съм и с двурога матка, в общи линии полежах през цялата бременност, по късно имах Бракстан Хикс , в 8мия месец разкритие и скъсяване на шийката и пак болница.... НО сега си имам живо и здраво беб4е на поюти 8 месеца! стискам ти палци, само спокойствие и повечко лежане!

# 20
  • Мнения: 27
Благодаря на всички за подкрепата! Много благодаря!Сега се върнах от преглед.Има околоплодно сакче около 5-6мм.Гледаха ме на коремен ехограф.И течение няма от снощи...Щастлива съм много!Дано всичко вече да е наред.В понеделник пак ще ходя да ме видят.Пожелавам това щастие всекиму!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
Ехааа! Честито!   bouquet Пожелавам ти бременността да върви леко да края и след 9 месеца да гушкаш прекрасно здраво бебче!

# 22
  • Мнения: 136
Здравей,
Аз също имах кървене в 3 м. , след като ме изписаха от болницата си поставях утрогестан и пиех но-шпа , а и ми биха няколко ампули Прегнил.В началото кървенето ми беше силно и светло ,  доктора ме прегледа и каза,че имам хематом и леко отлепване и ме приеха в болница на спазмолитици и банки с магнезий , а и пълна забрана за ставане от леглото.Така лежах 1 седм. в болницата. Ставах само за тоалетна , никъде другаде.Кървенето се промени в кафяво и много слабо зацапване понякога , дори и изчезваше , но явно се изчистваше от съсиреци и др. и така 1 мес. После в къщи лежах няколко месеца и от седми месец съм вече в движение , но пак много се пазих.
Желая ти успех и много се пази !

Общи условия

Активация на акаунт