Нека съм полезна - фотоепилация - доволна съм

  • 22 510
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
s-linebg.com Доколкото знам не е лазер

# 16
  • Мнения: 1 027
Каква е цената за цели крака и триъгълник?
Не е ли противопоказно да се бръснеш между продцедурите?

# 17
  • Мнения: 170

Не е ли противопоказно да се бръснеш между продцедурите?[/color]
[/quote]

Знам че не бива да се ползва епилатор или коломаска, т.с. да се отскубват. Козметичката, която ми прави процедурата каза бръснене или депилатоар, но мен бръснача малко ме притеснява и за това исках някой да ми препоръча добър депилатоар. Знам че е имало теми,  в които това е обсъждано, но нямам време да изчитам всичко.

# 18
Казаха ми само бръснене, така и правих, но за устната не посмях...действах с лепенки

# 19
За мустак ми взеха 25 лв, после започнах успоредно подмишници  . 45 лв и триъгълник - 55 лв,  но ми направиха отстъпка 10 % - абе спестих по 10 лв намаление при всяко ходене - 3 пъти бях...сега мисля да отида  за премахване на едно петно, но малко се страхувам...в същия салон разбрах, че има страхотни избелващи маски на Ериксон и такива с черен хайвер, само ми казаха за тях, там не ги правят...някай ползвал ли ги е. А ако някой се интересува - в този салон пък работи и американско козм.студио за присаждане на коса - естествена...но, чух цените случайно....за присажданете - УЖАСНО ВИСОКИ

# 20
Пак да попитам -    някой ползвал ли е хайверените маские на Ериксон...ефект....?

# 21
  • Мнения: 240
Иванна,

колко време мина от последната процедура?

Иначе ето какво намерих:

http://www.made-in-china.com/showroom/zwl2008/product-detailLqGn … ine-GSD-PTF-.html

http://www.globalgsd.com.cn/products_detailed.asp?proid=17

# 22
4 месеца минаха, сега трябва да ходя за едно птнор но малко се страхувам
Тук не съм влизала - адресът който давате... има ли смисъл...това енай-вероятно производителя, сайта на салона го открих в нета www.s-linebg.com

# 23
  • Мнения: 240
А между отделните процедури?

Защо пак ще ходиш? Нали каза, че вече няма нищо?

Да, вероятно е сайта на производителя. Което е важно. Важно е да се знае какъв е апарата. Малко ме притеснява, че е китайски.

Не разбрах какви зони си правиш?

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
След някой друг месец ще пораснат пак. Това е моят опит, а мислех, че съм се отървала, ама...не. Мн по-плеши, но не премахнати. М/у процедурите се бръснех.

# 25
  • Мнения: 240
А ти къде си прави процедурите?

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Да не правя "реклама", за да няма нервни постове. Правят го на доста места, не е нещо сложно и изключително. Доверих се на козметичка, к ползвам повече от 10г. Триъгълник - 80лв. на процедура, мишници - 30-40. Не е подходящо за светли косми, независимо от гъстотата, поради което за ръцете ми не става. Мислех и за крака, но като все нещо си остава да расте, по-практична ми е кола маската.

# 27
Какво между процедурите...? Не, те разбрах.... Бръснех се, а мустака с лепенка. Да, ще ходя пак,  но не за косми, а искам да ми премахнат едно петно...малко ме е шубе...но за фотоепилацията - няма проблем...пробах я отддавна и сам доволна...да апарата е сглобяван в Китай - така и на мен ми казаха, но частите са му немски и японски...това,че е Китайски да не те притеснява...95 % от стоките в Щатите са Китай, ама тук се внасят най-скапаните дрехи и оттам остава убеждението,че китайското е кофти...Всички големи компании имат производство в Китай - евтина работна ръка...

# 28
Не знам дали писах...ходила съм и на лазер...ходих и на фотоепилация с апарат Луменис - френски бил... и какво от това...космите не мръднаха, а само ме изгориха....

# 29
  • Мнения: 240
Имах в предвид колко време чакаше между отделните процедури?

Общи условия

Активация на акаунт