Подсечен или алергия?

  • 1 629
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
Исках да попитам сега като му е така дупето..след смяна на памперса, да го мажа ли както винаги с кремче..струва ми се че го дразни ..или греша?
Опитвам се да се свържа с педитърката,но уви..засега няма успех..

# 16
  • Мнения: 750
И ние сме имали такъв проблем, точно както го описваш...Ако не искаш антибиотици или отвари има един бебешки крем, Baby Tan се казва, мажи бебчето с него и слагай пудра при всяко сменяне, до два дни ще се оправи!
Да, сега като му е възпалено дупенцето го смъди, но няма как.. И го измивай със сапун и вода всеки път!

# 17
  • Мнения: 481
Благодаря на всички,ще опитам и със отвара и с кремчето.Дано го облекчи,със сигурност го смъди..
Яд ме е че немога да се свържа с  педитърката ooooh!, да чуя нейното мнение....

# 18
  • Мнения: 287
Моето мнение е: мий го само с вода или отвара от лайка или смрадлика; не ползвай кремчето против подсичане. Кремчето Baby Tan не съм ползвала. За пудрата аз съм категорично против Peace Оставяй го по голо дупе, гушкай го и се въоръжи с търпение и парцал. По голо дупе ще се чувства много по-добре и не се бой- няма да се разболее, ако поседи малко голичък Hug И дано по-скоро се свържеш с педиатърката.
Спокойно, бебчо ще се оправи каквато и да е причинате Hug

# 19
  • Мнения: 481
Току що се свързах с педиатърката и тя ми каза че докато не го види да го мажа с Дефламол...

# 20
  • Мнения: 750
Да и това е добро... давай, защото не му е комфортно на детенцето

# 21
  • София
  • Мнения: 2 658
Ако е алергично тези кремчета не помагат. Аз от бейби тан изобщо не съм доволна. Като е била подсечена при разстройство, нито този, нито правен в аптека, бочко или здраве, само на Мустела Стелактив и е помагал. Но последния път си беше от алергията и докато не спрях да ползвам кърпичките и не смених памперсите не мина.

# 22
  • Мнения: 4 668
Възможно е да са гъбички ... / ако е имал разстройство примерно /  Не е причината винаги в мокри кърпички или памперси .
В такива случаи изписват Клотримазол .
Разбира се най - добре е да го види лекар .

# 23
  • Мнения: 5 026
Заведи го на кожен. Изписват кортикостероидни кремове..., с които за около седмица отшумява. Отиди на време, защото аз не го направих и се влачи около месец гадната инфекция  Confused

# 24
  • Мнения: 745
Здрасти!ами нас ни прегледаха и пъпчиците имат също бяло връхче.каза,че е възможно да са се появили,ако е стоял наакан повече време.а преди 2-3 дни сутринта беще наакан и сигурно това е причината.изписа ми Triclobacter.това е за промиване. а другото е едно кремче Fucidir H.Надявам се правилно да съм го разчела на рецептата,че още не сме го купили.Най-добре да го види вашата педиатърка за по сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт