Ниско кръвно.

  • 16 452
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз бях така.Пиех много вода и почти нямах проблеми,а към края даже взех да го вдигам малко.Сега пак съм си с ниско кръвно.

# 16
  • Мнения: 423
И аз по принцип съм с ниско кръвно, а през бременността стана още по-ниско. Постоянно ми се спеше и се чувствах много отпаднала. Помагаха ми многото течности, чистия въздух и движението. За бебето не се притеснявай, ниското кръвно не е проблем. 

# 17
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Както са ти казали мамите - много течности и движение. Не се притеснявай за бебето, ниското кръвно не е опасно, опасно е високото. Моят лекар обичаше да казва: "най-обичам бременни с ниско кръвно" Mr. Green.

Все едно аз съм го писала Peace

# 18
Моля за съвет някой от вас с подобен проблем...В момента съм на 23 год.От 18 годишна по 1 път в годината получавам нещо като пристъп така да го наречем...Моето кръвно по принцип е повече от нормално 80/120.Но това за което говоря е че ми се случва да събера границите много близко една до друга веднъж в годината задължително...Стигало се е до припадък даже..и няма определено 1-та граница да се качи и другата да падне а всеки път е различно...като пример 70/90 или пък 100/125 и всеки път е различно..Ходих при невролог правиха  ми изследвания но казаха че за сега не е ясно защо се получават тези аномалии.Другото което ме притеснява-възможно ли е това да са признаци на диабет..Имаме роднини с такова заболяване...Но ме е страх да отида да се изследвам за тази болест.

# 19
  • Мнения: 1 197
silvia_85 на мен за същият проблем ми помогна ДОКТОР,а ние тук не сме такива.По-добре направи изследвания,колкото и да те е страх.Те най-точно ще покажат

# 20
  • Мнения: 2 660
Много вода му е разрешението  Peace
И аз съм с много ниско кръвно. На моменти направо ме залепя за хумуса и не мога да помръдна. Това гарнирано и със сърцебиене.

# 21
  • Мнения: 1 897
Eдна кола, кафе или чаша червено вино вечер няма да навредят на бебето.
Пий повече течности и като отидеш на преглед непременно обсъди проблема с лекаря си.

# 22
  • Мнения: 8 999
Аз съм с ниско кръвно, а по време на бременността акушерките в ЖК направо се чудеха какви стойности да ми пишат в картона. Пиех много течности /но не вода - сокове, кока-кола, айран/, не ядях чесън, хапвах повечко солени неща и много ходех.
Все пак след два дни ще те прегледа специаист и ще си каже мнението. Непременно се консултирай с лекар.

# 23
  • Мнения: 363
и аз съм с ниско кръвно, но шоколада ми помага Simple Smile
преди да забременея просто някой ми вдигаше кръвното за сек,
но сега избягвам този метод, защото става още по-зле
пробвай с айран със сол, както те съветват
може да помогне!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз бях с доста ниско кръвно и доста ме тормозеше през бременноста. Помагаше ми айран със сол. Peace


 Peace

# 25
  • Мнения: X
И моето е много ниско, също събирам границите.
Провери си обаче хемоглобина, защото на мен няколко пъти ми се случва лошото състояние да е в резултат на нисък хемоглобин, а не на ниско кръвно.
Иначе за кръвното - много течности, кафе, кола.....

# 26
  • Мнения: 6 274
И моето е много ниско, също събирам границите.
Провери си обаче хемоглобина, защото на мен няколко пъти ми се случва лошото състояние да е в резултат на нисък хемоглобин, а не на ниско кръвно.
Иначе за кръвното - много течности, кафе, кола.....
  Peace
И аз така . И като ми премереха кръвно 90/70 и направо  #Crazy лошо  им ставаше . Но както ти е казала Пандора , за всеки случай си провери и хемоглобина .  Peace

# 27
  • Мнения: 1 322
И аз бях с много ниско кръвно по време на бременността. Това е по малката беля от високото.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 721
Пий повечко водичка и айранче с сол Peace Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз също бях с ниско кръвно, най- много ми помагаше айрян със сол + кафе и кола, и много водааа

Общи условия

Активация на акаунт