СТРАХОТНА диета за Страхотни тела! - 8

  • 18 679
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте "страхотни"! wavey

 Аз да докладвам- десети ден - 1,5 кг до тук. Продължавам тъпо и упорито. Колкото- толкова. В края на краищата остават малко дни - ще ги преживея. Wink

# 226
  • Мнения: 67
Да докладвам:
зелен чай на таблетки Teavigo
цена 6.55лв за 40 таблетки
пият се по 2 хапченца 2-3 пъти на ден, по време на хранене
Не се препоръчва за бременни, кърмачки и деца до 12г.

Поздрави

# 227
  • София
  • Мнения: 2 958
Хайдеее, време за по един ароматен чай. Grinning




  bouquet


Дотук се справих идеално.
До утре !

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 17:12 от StaM

# 228
  • Мнения: 4 111
Да докладвам:
зелен чай на таблетки Teavigo
цена 6.55лв за 40 таблетки
пият се по 2 хапченца 2-3 пъти на ден, по време на хранене
Не се препоръчва за бременни, кърмачки и деца до 12г.

Поздрави

Много благодаря за информацията!  Hug  bouquet

# 229
  • Мнения: 227

caffeine благодаря ти newsm51
Моите кремове са тези
 http://www.lara.pl/product.php/1,447/2572/Kuracja-Wyszczuplajaca … dzien-na-noc.html
не си спомням ,колко струваха ,защото си ги купих преди около месец от МЕТРО ,пазарувах и много други неща и не запомних цената. Rolling EyesНо си спомням ,че бяха малко по- скъпи от тези на Дева.Аз се мажа вече 2 седмици,имам за поне още една,мажа краката до коленете,корема и бицепсите Laughing Laughing.То ,за колко време ще стигне,зависи до голяма степен и от площта на мазане ,която при мен е бая обширна newsm62.150 мл. е едната тубичка.
Nicolette много ти благодаря newsm51
StaM мерси за чайчето newsm51

Лека вечер на всички  love001

# 230
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета!
StaM   Hug много вкусно чайче, мерси!   bouquet
caffeine  Hug за четири седмици едно шоколадче не е голямо нарушение! Аз по време на първия режим имах по-често и по-сериозни нарушения и пак имах резултат! Така, че приеми го като награда за режимността ти и продължавай  Peace
uva_uva   браво! Peace
margooo , Лилянчо , dark_aurora ,  Kaлa  Hug Hug
 GerDa, къде ни се губиш? Hug
Кой още напоследък го няма? newsm78
На всички приятна вечер! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 86
Мерси за инфото margooo - задължително ще се пробва, явно не е никак скъпо и дано да е ефикасно.
Лиденце, много си мила - благодаря ти   bouquet И аз така го приех, като награда. Пък и наистина ми се виеше леко свят вече и си мисля, че шоколадчето повече ми помогна с в случая, отколкото да навреди.  Simple Smile

Благодаря и на момичетата с инфото за чая. Аз обаче твърдо си оставам на ленено масло на капсули за сега. Помага и за кожата, и за косата и за сърцето и т.н. След него мисля да почна Липозана, защото колкото повече стоя на диета, толкова по-малко енергия имам и ще ми трябва за тренировката. Дори се замислям за L-карнитин, но ще питам какво мога да комбинирам като добавки. Не мога да изпия всичко, което се предлага на пазара.

Хайде приятна вечеря от мен. Днес ми е въглехидратен ден и ще похапна картофки.....мммммм  Simple Smile

# 232
  • Мнения: 4 111
caffeine, лененото масло замества ли рибеното масло? Не съм пила нито едното и се интересувам. Би ли споделила цената на лененото и за колко време стига една опаковка (от аптеките предполагам го купуваш?), и също ако някой от вас пие рибено масло и за него ме интересува цена и за колко време стига.  Blush

Аз без бой признавам, че днес се поотпуснах с тез въглехидрати и ми се очертават прегрешения след 3 дни, повод има, но утре пак ще си бъда режимна, поне да не качвам, пак ще съм доволна.  Blush

За всички страхотни момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 233
  • Мнения: 86
Лилянчо, разликата между ленено и рибено масло е, че едното е от растителен произход, другото от животински. Разни вегетарианци предпочитат лененото. Вземи си това, което повече ти харесва на вкус и е по-икономично. Като цяло аз го пия заради омегите и мисля, че в лененото има повече от тях и ми е по-приятно на вкус. Купувам си Barlean's Flax oil за 34-5лв. не помня точно. Но около 30 лв. Стига ми за месец и половина. Най-доброто рибено масло струва около 16лв. и е за един месец. Казва се Ескимо и е много добро - пила съм и от него. Можеш да си ги редуваш в различните месеци - за по-интересно  Simple Smile
Ленено масло (течно) се продава някъде в бурканчета на доста по-ниска цена, но бързо гранясва - за около седмица и нещо. Иначе май не е повече от 5 лева доколкото помня, но не е много приятно на вкус. Продава се също така и ленено семе.

# 234
  • Мнения: 4 111
caffeine, много ти благодаря за информацията! Беше изчерпателна!  Hug  bouquet

# 235
  • Мнения: 97
Здравейте отново!   bouquet
Мargooo, това кремче дето си го купих на Евелин струва 8 и нещо. Пише, че съдържа кофеин, екстракти от бръшлян, див кестен и още други. Кофеина и дивия кестен със сигурност имат съдосвиващо действие...Не виждам каква е логиката има . . . Опаковката е лилава. Пробвах го вече, но от едно намазване ефекта е .....никакъв.  Laughing
Ползвам и един антицелулитен крем на Дева (зелена опаковка), като състав е аналогичен. От него наистина има резултат.
До скоро!
 newsm51 newsm51 newsm51
 

# 236
  • Мнения: 227
Добро утро bowuu

dark_aurora на Дева наистина има ефект ,но имаше преди време във форума една тема в която страшно много жени се оплакваха ,че от него се получават спукани капиляри,имаше дори снимки.Ще пробвам да я намеря да я пусна.А твоя крем е този сигурно?

http://www.lara.pl/product.php/1,447/2573/Aktywne-Serum-Modeluja … h-i-Posladki.html
 caffeine Лилянчо лененото и рибеното масло са супер,влияят добре и на кожата,косата,ноктите,очите, има и още сигурно Crazy.Трябва да се правят почивки обаче,един месец се пие един се почива.Сигурно знаете ама аз да кажа. Flutter
Ето я темата за Дева
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202370.0
Прекрасен и режимен ден на всички страхотни мадами  bouquet

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 08:11 от margooo

# 237
  • Мнения: 4 111
Добро утро!  Hug

Марго, не знаех за почивката от един месец, благодаря ти!

Момичета, аз да ви кажа - не знам как стана този номер, ама днес кантара показа още минус 700 гр., а ви казах че вчера на въглехидратния ден се поунесох малко с въглехидратите. И тази сутрин едвам се качих на кантара, очаквах даже плюс, пък тооо  goodscale

Весел ден на всички!   bouquet

# 238
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро ! Hug

Да споделя, че вчера вечерта ми падна кръвното/има и причина ,де/  и си хапнах шоколад. Confused Нищо друго.
Днес продължавам по графика от вчерашния ден. Пия и много вода.

Мерси за кафето , а от мен чая.



Лилянчо  Peace

margooo , аз се мажа с Дева....отивам да чета темата ...

Приятен ден, мили момичета! Heart Eyes

# 239
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни! Hug Hug Hug
Идвам и аз да ви кажа , че съм режимна , но днес нямам минус/май много се разбързах/ и продължавам още два дни със житото и после пак хоп при вас! newsm51
Приятен и успешен ден на всички! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт