СТРАХОТНА диета за Страхотни тела! - 8

  • 18 690
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 958
lideto70 , радвам се ,че се отбиваш тук, макар че си на друга диета. Hug


Лелее, какви неща пише за този крем Дева... ooooh! А аз по принцип си имам спукани капиляри...Остава съвсем да заприличам на бабичка....Дали е истина? Thinking Аз не съм забелязала да имам повече,отколкото си имах....Ще поогледам довечера и ще ви съобщя. Tired

# 241
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен!

Аз вчера малко пообърках нещата.
Нещо ми се гадеше, температура и това повръщане ми обърка храненето.

Но  днес съм добре и пак съм на режим.

Поздрави и успехи  Hug Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 86
Добър ден, страхотни  Hug

Аз си продължавам по план - днес отново ми е зелево-портокалов ден. Обаче вчера имах въглехидратен и така добре се заредих, че без проблем ще издържа на зеленце цял ден. На закуска вчера хапнах една шепичка мюсли и имах чувството, че ям най-големия деликатес на света  Mr. Green. Когато поизгладнее човек  преоткрива колко чудесен е вкуса на простичките и калорични храни  Laughing. След толкова пилешки филета, ако хапна едно кюфте сигурно ще полудея от кеф  tooth

И аз прочетох темата за крема Дева. Егати ужаса! Аз досега не съм имала подобни проблеми от козметика, но съм ползвала все хубави неща. Момичетата се оплакват и от други марки обаче. Спирам всичко подобно. Диета плюс спорт ще е достатъчно. Ще си ползвам само хубав ексфолиант и хидратант след това - мисля, че ще е достатъчно да поддържа еластичността на кожата. Другото ще го свърши тялото само, надявам се.  Peace

Приятно диетиране от мен  Hug

# 243
  • Мнения: 29
Здравейте момичета!
Браво Лиде,радвам се за теб исе надявам скоро и аз да  дойда при,,седмичките,,
На caffeine и пожелавам по скорошно оздравяване,а на всички казвам :само така,ние продължаваме
УСПЕШЕН ДЕН  chef

# 244
  • Мнения: 1 130
Привет страхотници!  Heart Eyes
Да се похваля и тук, че вчера ми беше 1-я изкаран диетичен ден от бая време насам  ooooh! ама си заслужаваше де - днес резултата е -1.100 - ясно ми е отде е туй  Mr. Green, но все пак си е радост. Днес имам стимул и до сега съм си по режим, а утре мисля да си ударя и луната - миналата година бях направила около 20 лунувания и мисля, че те ми помогнаха да си запазя свалените килца.
Радвам се, че има доста хора с минуси - за тях това   bouquet, а за останалите  Hug от мен.
Да кажа и аз за Девата - миналата година доста се помацотих с нея - около 3-4 месеца и ходих здраво на фитнес - бях доволна и нямах никакви напукани капиляри и др. изменения - а по принцип имам много чувствителна кожа и внимавам каква козметика ползвам. Даже си мисля като се запролети пак да се помацотя малко. Явно при всеки си е индивидуално или в крайна сметка ще се окажа по-дебелокожо отколкото съм си се представяла  Joy Joy Joy

# 245
  • София
  • Мнения: 2 958
Scorpi, браво!  Peace Hug

Успокои ме малко за Девата. Wink А как ме развеселяваш като те чета... Hug

Nicolette , радвам се ,че днес си във форма!

Сега хапнах домат + чайче...ммм, добре ми се отрази.    Laughing

Страхотна вечер! Heart Eyes

# 246
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета!Вчера от домочадието нямах възможност да си включа вечерта само се доредих набързо да прочета. Но сега съм на линия и дано имам възможност да се включвам днес по-честичко.
Гледам , че за днес съм първа така че сутрешното кафе е отмен.

И днес нямам минус - нещо след първоначалния бърз минус от житната май ефекта замря, но съм си сварила жито и за утре, така че ще си го изкарам и утре на жито и после ще си мина на Страхотния режим.
Лек и успешен ден на всички! Hug Heart Eyes Hug

# 247
  • Мнения: 67
Добро утро и от мен  Hug

Лиде, благодаря за кафенцето

Аз се включвам да споделя за зеления чай...
Въпреки че, днес ми е втори ден, съм много доволна...
Вчера - 4 пъти до "голямата" тоалетна.
Днес, от както съм станала - веднъж!
Незнам дали топи мазнини, но на отделянето ми действа прекрасно!

Поздрави и успехи!

П.П. Има ли някой лунуващ днес? Аз реших да се пробвам!

# 248
  • Мнения: 1 130
Здрасти и от мен  Heart Eyes
Както си заявих вчера днес съм лунатичка  Mr. Green да видим до колко часа   newsm78 а утре трябва да продължавам на млечен ден - хубаво се пада съчетанието ..... остава само изпълнението  Laughing
лиде благодарско за кайвенцето - ще си го консумирам чисто голичко - без захар, без сметани ит.н. екстри  Crazy Crazy Crazy
StaM  Hug Hug Hug ама много са ми зор тези чайове - по принцип чай не обичам - само липов - откак почнах с диетите обаче се принудих да пия - какво ли не прави човек за пуста муй хубост  Whistling Whistling Whistling
Nicolette и аз вчера пих зелен чай и днес също, ама нямам засилени ефекти в някои отношения  Mr. Green - накрая наистина ще се окажа егати яката булка  Crazy Crazy Crazy

# 249
  • Мнения: 67
Scorpi, ти по колко пиеш?
Аз 3х2...

# 250
  • Мнения: 86
Добро утро и от мен!
При мен всичко е нормално за сега. Закусих си по режима, имам си един портокал за 10ч. и месце със салатка на обяд. Яд ме е, че днес ще пропусна тренировката, но почти не съм спала снощи от спешна работа и сега продължавам  Sad.
Аз със "ефектите" и "нуждите" нямам проблем да чукна на дърво  Grinning. Откакто правих разделното хранене преди години такъв режим си изградих по тези въпроси, че съм железна. Ако си хапвате по две стабилни салати на ден и няколко по-сочни плода, особено в началото на деня, ще сте точни като пушки  Mr. Green
Мерси за кафенцето и успешен ден на всички. Ще се включвам пак днес - дано да сте активни  Hug

# 251
  • Мнения: 1 130
Nicolette голяма съм Червена Шапчица - сега видях че пиеш чая на таблети  ooooh! ooooh! ooooh! - аз си лоча от нормалния  Laughing Айде нейсе, разбрахме се  Crazy

# 252
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейтеее, милички момичета!

Аз съм леко смаяна и замаяна от щастие....
Днес / макар, че тази седмица не трябваше да се меря по уважими причини /  кантара посочи 62 кг. newsm68
 
Не знам, дали нещо не ме мами  кантара Rolling Eyes , но пък от друга страна, откакто диетувам все на него се меря... Blush

Лиде ,мерси за кафенцето! Hug
Nicolette , според мен ускорява метаболизма.При всякакъв случай ще има ефект...предполагам. Ще чакам да споделиш. Wink

caffeine , какво съвпадение ..и аз днес ще пропусна спорта. В понеделник ми стана лошо и ще изчакам да ми попремине ....някои неща. Sunglasses Може малко велото да покарам у дома, но няма да рискувам да припадна в залата. Crazy
Scorpi , разбирам те за чая, защото мъжа ми въобще не мога да го накарам да пие чай, дори когато е болен. Аз много обичам чай.

А ви черпя ,защото е по диетата..., престави си ,че е липов Laughing


Страхотен, слънчев, успешен ден ви желая! Hug
Пак ще се включа.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 950
StaM , браво за минусчето!  smile3501 и още да го последват! newsm10
А иначе чай и аз преди пиех рядко и то с 3-4 л. захар ooooh! , но откакто започнах режимите , свикнах да пия чай без захар или най-много да сложа 1 л. мед/преди въобще не обичах мед в чая , а сега даже ми е приятно/ Така че с удоволствие си взимам чашка чай , StaM , благодаря  Hug
Успех на всички и още много минусчета!  newsm51

# 254
  • Мнения: 29


]Здравейте и днес Много обезкуражена се чувствам нещо Rolling EyesСпазвам всичко точно а резултат-МИНИМАЛЕН newsm78Може и да   греша обаче за три дена само 500гр нещо не ме устройва,но продължавам Mr. Green
чудя се каква друга диета ще е по ефикасна за мен,а аз съм изпробвала доста. newsm12

На всичи успешен ден и от мен newsm53

Общи условия

Активация на акаунт