СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-3

  • 9 529
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 342
Тони, под "скоро" вероятно имаш предвид септември, което си е след почти три месеца...   
Е така де... ама аз да се подготвям от сега smile3503.За Романса знам,че сладоледът им е просто страхотен,но това е повод да се разходим и да проверим и тортите.

# 241
  • Мнения: 1 029
За Романса знам,че сладоледът им е просто страхотен,но това е повод да се разходим и да проверим и тортите.

Чудесна идея! Сладолед там не съм яла, обикновено наблягам на солените им неща, но пък миналата година за рождения ден на Яна ходихме специално да опитаме и тортите. Но вече съм забравила какви бяха, така че тъкмо сега можем да отидем и заедно да изберем най-вкусната и красива торта Mr. Green

Пак поизчезнахте нещо тези дни. Някой да не е вече заминал на почивка? Я кажете кой кога и къде смята да почива това лято. Ние все още не знаем със сигурност, пък и честно казано май с големия корем няма да се чувствам много конфортно...   Sick Но пък заради Яна ми се иска да отидем поне за седмица на моренце.

# 242
  • Мнения: 789
Та кога ще ходим на сладоледче  Wink

А за почивката, аз вече казах, че ние сме през август в Несебър. В тези жеги август ми се струва ужасно далече, искам да е утре!
А да питам ходилите миналото лято имахте ли проблеми с децата? Здравословни например. Нещо доста ме е страх от разни стомашно-чревни неприятности  Confused

# 243
  • Мнения: 342
И аз съм за сладоледче,само кажете кога Hug.
Танче и мин . година бяхме на море и единственият начин да се спасите от подобни чревни изпълнения е да не пиете и ядете супи и води от там.Кари беше изцяло на пюрета с бидон вода от тук  newsm53(или изворна на девин)и проблеми нямаше. Тази година сме на Китен и мисля същата процедура да приложа.Успех  love001.

# 244
  • Мнения: 984
Добро утро и от нашата къща  Hug
Ние вече ходихме два пъти до Варна, но то е повече при баба и дядо отколкото на море...
И на Витоша ходихме в едно хотелче с преспиване и там имахме стомашни проблеми. Мисля че беше от водата  Thinking Много неприятно се получи  Confused Сега чакам таткото да каже кога ще почива и дали ще ходим някъде тримата...
И да се похваля точно на Витоша малкия се пусна и направи няколко крачки  Mr. Green Голяма радост беше  Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 789
О, прощъпулник май ще има скоро  Grinning

За морето и местната вода ме беше предупредила една колежка - таратори, сокове от тези, дето се бъркат в машините да ги изключим изобщо. Но за кафето и супите според нея няма проблем, т.к. минават през термична обработка. Мен ме притеснява факта, че Ива още си смуче палеца  Confused Вярно, че е само като се приспива или като се размърка нощем, но според мен си е предпоставка да налапа нещо. Опитвам се да я отуча от пръстчето, а тя си налапва друго.... Вярно, че има месец и половина дотогава, но дали ще се отучи напълно.
Надявам се и да намерим читаво ресторантче, че вече сме големи само за пюрета и каши  Simple Smile
Но като изключим това притеснение, съм много ентусиазирана  Grinning Ива отсега повтаря, че ходим на море да си печем дупетата  Laughing

За сладоледчето ми се струва, че трябва да идем в работен ден. Имам наблюдения само над почивните, когато е почти абсурдно да се намерят свободни места. От друга страна, пък малко ме е страх с тамошните улички...

# 246
  • Мнения: 1 029
И да се похваля точно на Витоша малкия се пусна и направи няколко крачки  Mr. Green Голяма радост беше  Heart Eyes

Браво, браво! Наистина май ще има прощъпулник скоро, да не пропуснеш да разкажеш после  Mr. Green

Таня, права си, че през почивните дни в Романс е невъзможно почти да се намерят места за сядане и паркиране. Можем да се организираме някой ден през седмицата.

# 247
  • Мнения: 1 029
Мда, много сме несериозни. Пак не можахме да се организираме да отидем на по сладоледче в Романс тази седмица, но можем по-нататък да го направим. Аз така или иначе вече избрах торта, но от друго място  Wink Да видим само дали ще имаме късмет с времето, че май в събота го дават да вали  Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 789
Е, те колкото пъти го даваха да вали, а печеше слънце като за световно  Sunglasses  Всичко ще е ОК!

# 249
  • Мнения: 342
Ч.Р.Ден на Яна!
Жива,здрава и мн. щастлива да е.

# 250
  • Мнения: 907
Честит Рожден Ден на Яна и от нас! Белисима, да ти е много здраво, жизнерадостно и добричко детето и животът й винаги да е слънчев Wink, както днешния ден!

# 251
  • Мнения: 789
Хоп първа да се включа със снимка на рожденичката, гостите и тортата  Grinning





Ели, супер беше!!! Чудесно парти   bouquet

# 252
  • Мнения: 342
Ели, супер беше!!! Чудесно парти   bouquet
Да,наистина партито беше чудесно в това малко райско детско кътче.Хич не ми се тръгваше,но...

# 253
  • Мнения: 1 029
Честит Рожден Ден на Яна и от нас! Белисима, да ти е много здраво, жизнерадостно и добричко детето и животът й винаги да е слънчев Wink, както днешния ден!

Гертрудка, благодаря ти за хубавите пожелания!   bouquet

На Тони и Таня благодаря, че ни уважихте и дойдохте на партито  Hug. Мисля, че децата се забавляваха, надявам се и на родителите да им е било приятно. Голям късмет извадихме и с времето, а така се бях притеснила, че ще вали и че целият купон ще се провали...  Wink

# 254
  • Мнения: 789
Ти пък, провал. И да беше заваляло, пак нямаше да се провали. Важни са хората, не времето  Wink
А ти се беше постарала много - просто всичко беше на 6!

Аз сега съм в размисъл - като видях колко е хубаво в частна, още повече не ми се дава в държавна градина.... Яна свикна ли там?

Общи условия

Активация на акаунт