черни дрехи за бебета

  • 5 144
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 775
Дияна май не е имала черни дрехи. Ако ги комбинираш с друг цвят може да се получи. Всичко е въпрос на вкус.
Дияна пък е фенка на розовко и лилавко, ужасТ.

# 16
  • Мнения: 1 809
Нямаме черни дрехи,някак не ми харесва черно+бебе или малко детенце  Rolling Eyes
Аз лично рядко нося черно, винаги обаче комбинирано с друг цвят.
Черният цвят ми действа подтискащо ,тъжно и мрачно  Cry
Ако ще да е марка на най-известната личност и в момента да е най-модерното в целия свят-мен това никога не ме е вълнувало и не бих облякла децата си с черно.
Не робувам на марка или стил.Смятам , че човек сам трябва да намери за себе си това ,което му отива , стои му добре, чувства се добре  Flutter останалото е  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
pepetia, на мен пък въобще не ми харесват посочените от теб дрехи. Да не кажа, че ме побиха тръпки като видях бебетата в черно на снимките.
Точно за това казах, че е въпрос на вкус. Правила няма.

# 18
  • Мнения: 3 622
Щом ти харесват обличай ги  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 259
.....
Ако ще да е марка на най-известната личност и в момента да е най-модерното в целия свят-мен това никога не ме е вълнувало и не бих облякла децата си с черно.
Не робувам на марка или стил.Смятам , че човек сам трябва да намери за себе си това ,което му отива , стои му добре, чувства се добре  Flutter останалото е  Crazy

Не исках толкова да акцентирам на човека или марката, по скоро да покажа примери, че явно вече не е чак такова изключение да се обличат бебета в черно в днешно време. И че не се приема толкова символично от всички. Мисля че доста хора са намерили в тези дрешки нещо което е липсвало на пазара, затова и са толкова успешни. Всъшност ако ги бях видяла на Илиенци примерно, пак щях да ги харесам, марката сама по себе си и мен не ме вълнува.   bouquet

Точно за това казах, че е въпрос на вкус. Правила няма.

Така си е, това му е хубавото  Hug

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Черно на бебе не бих облякла,ако е някакъв друг цвят в комбинация-да,но чисто черно-никога.
Моята принцеска най-много я харесвам с червено или оранжево.

# 21
  • Мнения: 27 524
Нямаме, не съм се замисляла за това. В интерес на истината не съм виждала нито бебета, нито малки деца в черно, нито аз изобщо съм виждала да се продават някъде такива дрешки. Мисля, че не ми допада като идея и не, не бих купила и обличала детето си в черно, а пък бебето си - изобщо  Stop

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
Като бебе Дариа имаше черни панталонки и й стояха много хубаво.
Сега има дрехи във всякакъв цвят, но най-много са сиво-сините, червените, кафевите... По-убитите цветове й отиват и се съобразявам с това.

Аз пък мразя един гадно розов цвят типичен за българските бебешки и детски дрехи/има и подобно синьо/ - няма как да не сте го виждали - много е характерно и на дрехи, които не са български, не съм го виждала. Никога не бих облякла детето си с нещо такова  Sick

# 23
  • Мнения: 5 255
Не се притеснявам от цвета - дъщеря ми има и носи  Wink

# 24
  • Мнения: 323
Не виждам проблем да обличаш детенцето в тях, още повече че и на теб ти харесват.Какво от това, че са черни-черното си е цвят като всички останали
Peace

# 25
  • Мнения: 2 936
за бебе ,твърдо съм против черният цвят...отблъскващо би било според мен,независимо с какво е комбиниран!

# 26
  • Мнения: 3 323
Нито аз нося, нито на децата съм обличала! Имам една, две черни дрехи, но те са за много специални случаи или за .... знаеш какви...

# 27
  • Мнения: 6 029
Харесах в сайта на Металика фантастично черно боди Mr. Green Ама струваше 30$. Не че не съм им фен, ама все пак Mr. Green

По темата - не, не съм обличала черни дрехи на децата ми.

# 28
Харесва ми!Нищо лошо не виждам някое панталонче или якенце да е в черно.Но розовото в оттенъка, за който пише Isa,ми е много гадно. Sick

# 29
  • Мнения: 252
Купувам на детето си свежи , шарени дрешки, за да грее като слънчице. Както казват другите мами, правила няма.

Общи условия

Активация на акаунт