Английски за деца на 1 г.- дайте кординати

  • 2 144
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
Az ne znam ot kade e tova "zatprmoziavane"... kolkoto poveche se stimulira mokaza na detentse, tolkova po-dobre se razviva... ako govorish angliiski, govori mu, pak mozhe i samo 30 minuti na den, cheti mu, pei mu... i ako prez tova vreme go masazhirash to shte e oshte po-dovolno... ako imash diskove s angliiski i s kpasicheska muzika, puskai mu gi.. ako iskash mi napishi lichno saobshtenie!

# 16
Ако не си говорите вкъщи помежду си на англ не вярвам детето да запомни нещо от тези курсове.Какви 3 езика може да научи едно дете до 3-годишна възраст,като дори при родния му още речникът е беден.Какъв е смисълът да знае как е котка на 3 езика и с какво ще му помогне това в бъдеще. Но щом тъака си решила.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 039
Обади се в този детски клуб, те провеждаха такива курсове за дечица над 1 годинка по някаква английска система. Ето ти координати:
Детски клуб ПАТИЛАНДИЯ
София
ж.к. Люлин, бл. 158
GSM: 0889 576 218; 0888 722 826

# 18
  • Мнения: 676
А детето ти на 1г. вече говори ли български?!Мисля, че се попресилват нещата.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
То бива амбициозни родители, ама чак пък толкова  Crazy
Аз също искам детето ми да говори няколко чужди езика, да рисува добре, да е виртуоз на цигулка, но никога не съм си и помисляла да правя нещо по тези въпроси поне преди третата година. За мен е безумие.

# 20
  • Мнения: 160
Ей това е, една майчица да запита като човек какво да направи за умственото развитие на детенцето си и ние да я нахокаме... Тя жената не е казала, че иска да направи от детето си гении, нито ни пита за нащо мнение, просто търси ресурси... а ранното обучение по езици е незаменимо... никoй не говори за "амбиции"... дано има повеч екато нея!

# 21
  • София
  • Мнения: 431
Аз пък не мога да разбера какво толкова се възмущавате. Предполагам, че в лучая не става въпрос детето да отиде на курс, да седне на един чин и едва ли не да си води записки.
Аз например често пускам на детето детски песнички на английски, купувам му книжки на английски, пея му на английски и на него му харесва.
Предполагам, че и тези занимания ще включват някакви такива забавления, колкото децата да слушат английска реч под формата на игри. Голям тормоз, няма що. И ако наистина е нещо такова и аз бих се записала с детето.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Никого не "хокам". Изказала съм моето мнение, нищо, че не е съвсем по темата. Здраве да е.

# 23
  • Мнения: 148
teletabis2, ако искаш пиши ми на лични, за да ти дам координати. Ние ходим вече от 2 години и сме доволни.

# 24
  • Мнения: 160
V sluchaia potrebitelkata tarsi resursi a ne menia... sorry!

# 25
  • Мнения: 56
А знаете ли дали в Бургас има нещо подобно сега зимата ни е малко скучно и ми се иска да го водя някъде а това звучи много примамливо да научиш чрез игри

# 26
  • София
  • Мнения: 368
Влади гледа с такъв интерес сериите на Бейби Айнщан, а там говорят на английски, че току виж първата му дума е на този език. Опитва се да повтаря детето. Пробвайте и вие.    Hug

# 27
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Съвсем наскоро публикуваха изследване, което развенчава Бейби Айнщайн. Оказва се, че децата гледали/слушали Бейби Айнщайн проговарят по- късно  и имат по- малък речников запас  от тези на същата възраст, които повече са общували с хора (т. е. водят разговор, а не само пасивно слушане). Става въпрос за 2-3- годишни деца, разбира се, за по- големи не може да се направи такава връзка.
Децата, които растат в двуезична среда (активна, не курсове 2 пъти седмично за 30 мин), проговарят по- късно на който и да е от тези езици. Но ако е такова минимално занимание, мисля, че няма да се отрази по този начин, включително, че няма да научи и чуждия език, освен може би 20- на думи на година.

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 17:55 от pirinka

# 28
  • Мнения: 2 005
За мен това са пълни глупости - дете на 1г. да го учиш на англ.  език  newsm78

# 29
здравейте аз знам че най подходящата възраст е около 3-4год. предното лято бяхме на почивка и там имаше една учителка но по немски. тя каза че от там на татък е най-добре и най -бързо научават нещата. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт