За сексът, децата и конфузните ситуации...

  • 8 180
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 804
Затваряте се, заключвате се и се почвате.
Ама, умната. Щото:

http://fr.youtube.com/watch?v=Ij2Xbu-XhCI
Hug

# 31
  • Мнения: 205
Децата ни винаги са си били в отделна стая, така че нямаме проблем.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Варианти за секс има бол, дори с дете (деца). Ще ги откриете с течение на обстоятелствата.

Нас пък не ни е хващала каката, но пък веднъж й бяхме пуснали някакво детско, а ние си се бяхме усамотили в спалнята (редовен номер ни е), и след като излязохме, тя ни вика: " Аз знам какво правите вие двамата, дори и да се криете, аз знам"  Laughing

# 33
  • Мнения: 315
заключваме се в стаята/за мое спокойствие/и започваме Grinning.
детето веднъж изтърси -"вие с тати правите секс".ние "с тати" се втрещихме-"как разбра?"."ами,целувате се по устата!"- обяснява ни той."не е вярно!" храбро отрича мъжът ми."а това ?"-и детето носи снимка от сватбата,където наистина се целуваме по устата... Laughing Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 943
Като четях темата се сетих за едни познати-докато правели те секс в стаята си ,дъщеря им (на 11 год.) им пратила SMS с текст- някои хора се опитват да заспят!
Умно и възпитано дете hahaha

 smile3521

# 35
  • Мнения: 412
Най-добрата ми приятелка ми разказа следната история преди няколко месеца - отиват на гости на друго семейство, големите сядат на масата, а децата се заиграват някъде и след известно време се чува от кътчето на децата детето на домакините как на висок глас разказва как мама си мие зъбките с "чурата" на тати. Било е ужасен миг, най-вече за домакините, естествено, след което майката разказала как детето им нахълтало посред нощ в спалнята и ги заварило явно в доста интимен момент.

# 36
  • Мнения: 5 309
Ох,това последното направо ме уби Simple Smile
И аз се чудя при нас как ще станат нещата.От сега вече секса е мираж Simple Smile Ако се случи веднъж в седмицата е често. С децата спим в една стая ,че и в едно легло,а в другата е свекървата Simple Smile Можете да си представите какво е.И не се очертава в близко бъдеще да се промени нещо. Надяваме се само на това децата да тръгнат на ясла Simple SmileНо няма да е преди да навършат 2 Simple Smile

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Хора, вземете мерки да намерите начин да правите секс на спокойствие, иначе има голяма вероятност да сте автори на безброй аноимни теми. Как може да спите в едно легло с децата??!?! Ума ми не го побира!?!? Сами рушите сексуалния си живот, а всички знаем на кое се крепи семейството. Laughing
И ние спим с беба в една стая, но тя е още малка и за сега не ни пречи. Още половин година ще я чакаме и се изнасяме в хола. Ще преграждам, ще заграждам, но местенце за мама и тати задължително трябва да има!
Сетих се случка с каката.. На село сме, налага се да сме в една стая, посред нощ се чува ядосано: "Какво толкова мляскате!?!  Не мога да спя!"  Embarassed  Laughing За сега е единствената ни издънка.

# 38
  • софия
  • Мнения: 3 425
Голямата ми дъщеря ни правеше луди онзи период,когато започват сами да се изправят в креватчето.всеки път когато се наканвахме да правиме нещо ,точно преди кулминациата детенце скачаше и започваше да ръкопляска.Както и да го погледнеш беше си "незабравимо изживяване". Embarassed

# 39
  • Мнения: 46 630
Рядко съм толкова рязка, ама ... преигравте  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 205
Голямата ми дъщеря ни правеше луди онзи период,когато започват сами да се изправят в креватчето.всеки път когато се наканвахме да правиме нещо ,точно преди кулминациата детенце скачаше и започваше да ръкопляска.Както и да го погледнеш беше си "незабравимо изживяване". Embarassed


 JoyАми аплодира ви за доброто представяне

# 41
  • Мнения: 1 077
не знам точно как, но дъщеря ни  (4г. и половина) прави ясна връзка между целуването по устата и фактът, че сутрин сме голи в леглото.  Rolling Eyes

май вече знае какво правим, а?

# 42
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 753
От мен конфузна ситуация с приятели на моя колежка. С детето спяли в една стая. Като дошъл момента за презерватива, детето чуло че нещо шумулкат, надигнало се и попитало: Кво ядете бе?  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 310
Мдааааааааам! newsm12 И при нас се получи такъв проблем.  smile3506 И сега правим секс, когато момченцето ни спи (на 4г. е), а събота или неделя задължително е в някоя баба за няколко часа, за да можем и ние да си припомним за к`во сме се събрали. smile3503 luvbed 1dating

# 44
  • Мнения: 99
Една моя приятелка ми разказа за тяхно съседско семейство, детето е към 4-годишно и една вечер не искало да заспи нещо. Те го увещават, а то: "Няма да заспя пъък! Вие ме чакате да заспя, за да правите секс!" И те така:  Shocked
 Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт