Отговори
# 105
  • Мнения: 139
Да и на мен запечената тема ми омръзна. Както и да е още съм в процес на четене на предходните теми, но скоро ще приключа. Все пак е редно да добия представа с кого общувам.
А по въпроса с турското, къде в канзас сити има ресторант, в който предлагат турска кухня?

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Аз и без това съм все без...тъй че съм и на женско..ама и мъжко излизане не отказвам Mr. Green
Хапке когато кажеш се качвам на твоето зелено чудовище и отиваме да тъпчем Mr. Green
На колата де..не на Данчо, че ме е страх от теб Simple Smile

# 107
  • Мнения: 139
Ами аз си представях едно излизане по женски (може и без много и "вкусно" ядене), т.е. само с пиене-нещо коктейли, нещо запушен бар и женски откровения, пропити с повечко ...от онова дето само сами жените го могат Wink
Затова казвам, че ние с Херка замисляме едно друго излизане за тия, дето могат за няколко часа без мъжете си-истински и само "по женски".
Не ме яжте, моля, нямам желание за спорове. Това си беше някаква моя представа за нещата Peace



Аз съм за женските излизания. Самата аз поне два пъти месечно се пускам по кръчмичките без мъжко присъствие. Малко клюки, малко интимни разговори. Понякога е нужно човек да се разтовари от семейното амплоа

# 108
  • Мнения: 6 243
Турският ресторант в СЗ е на мястото на бившия "Разпутин". В Казанлък е до стадиона - "Олимп", "Ориент" или нещо такова. по-вероятно да е "Ориент". Третият, на който съм ходила, е в Хисаря, и него мога да го обясня къде е, а и визитката си пазя.

Херче, ако не ни мине котка път, идната събота по обяд те мятам и палим към истинската турска кухня! Пътем може да направим един десант и по парцалените магазини.

# 109
  • Мнения: 280
Що не минете пътем и през Търново,та  и аз да намажа малко баклавица?

Аз че съм с медицинско образование,съм,ама чак толкова не ги разбирам тия работи.И добре,че е така,щото съм забелязала,че точно хората с медицинско образование така се оплитат между прочетеното в учебника по детски болести и реално плачещото бебе,че набързо приключват с естественото хранене на децата си.

# 110
  • Мнения: 449
Аз че съм с медицинско образование,съм,ама чак толкова не ги разбирам тия работи.И добре,че е така,щото съм забелязала,че точно хората с медицинско образование така се оплитат между прочетеното в учебника по детски болести и реално плачещото бебе,че набързо приключват с естественото хранене на децата си.
Това последното за мен е прекалено обобщаващо изказване  Thinking
Хайде да не се задърляме и тук на тема кой колко и как продължава с естественото хранене на детето си, за това си има форуми, някой може да се засегне (аз така поддържах известно време комуникация с една мама на също толкова ревливо като моето бебе и накрая жената с огромно неудобство ми призна, че нищо от това, което съм й разправяла не е правила ама не можела да ми каже, че детето е на АМ. А аз патицата Embarassed) Така че...

Да попитам в случай, че някой от по-прясно записвалите на градината си спомня, какви документи се носят при записването на детето, има ли някакви часове? Благодаря   bouquet

# 111
  • Мнения: 139
На нас ни е ранко за детска градина още Simple Smile но чувам някакви неща от сорта, че нямало места и децата се записвали от рано. В София са направили сайт на който можеш да подаваш молби online и така се избягва чакането на опашки. Пак дръпнаха тези софиянци  Mr. Green

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ох тези градини... Twisted Evil Чета и се ядосвам.....
За сега с детегледачката няма да мисля...ама другата година...и аз ще бия глава в стената май Crazy

# 113
  • Мнения: 6 243
Носи се само копие от акта за раждане на детето - за записването става дума. На място ще ти дадат молба, която ще попълниш там. На мен една луда директорка ми иска и личната карта,но това е друга тема.

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Явно не само аз съм по нощите будна  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 1 984
Явно не само аз съм по нощите будна  Mr. Green
ц. и аз. ма се крия... че като видях кво направихте с експрес...  Sick

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
К`во сме направили...?



Носи се само копие от акта за раждане на детето - за записването става дума. На място ще ти дадат молба, която ще попълниш там. На мен една луда директорка ми иска и личната карта,но това е друга тема.

А определено всяка една луда директорка си е с претенциите... В нашата градина, например, директорката изключително много държеше да се напише много подробно къде и какво работят родителите... Даже беше по-важно и от данните на детето... Ненормална работа...!

# 117
  • Мнения: 139
Добро утро мамчета и татковци. Пожелавам ви лек ден на всички.

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И днес да си починете снежно добре, че предстои тежка вечер...
Жалко, че ги няма Пърфект Стрейнджърс на сцената...
Ний отиваме на сняг... Само да стане челядта...

# 119
  • Мнения: 619

Жалко, че ги няма Пърфект Стрейнджърс на сцената...
Защо?(Макар,че подозирам...)

Общи условия

Активация на акаунт