йога

  • 9 252
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
благодаря на всички за ценната информация.   bouquet
А някой чувал ли е за това ново йога студио?
http://www.ananda-bg.com

# 16
  • София
  • Мнения: 1 956
Има една невероятна книга - "Йога за всеки". НА издателство Кибеа. Много хубаво са представени нещата и има и снимки на асаните, също и ка се правят поетапно.
Аз самата не съм ходила на йога. Отскоро се интересувам от йога. И все още съм на вълна теория и се настройвам и самонавивам да започвам да практикувам.
Искате ли в тази тема освен студията да разискваме изобщо всичко свързано с йога?
Ето, аз ще провлача крак: Задължително ли е да се спазва хранителния режим за йога, може ли да се яде месо?

# 17
  • Мнения: 170
Според мен не е задължително. В продължение на 4 месеца посещавах часовете на републиканския ни шампион по йога - Борислав Николов, който е и единственият българин, достигнал осмо място на XV Световен Йога Шампионат в Индия. Там той не е споменавал хранителни режими и каквито и да било диети. Само чрез упражненията и правилното дишане при него се постига изключително много... За съжаление часовете в графика му ми бяха неудобни и престанах да посещавам тренировките, за което безкрайно съжалявам. Но там разбрах, че за мен йогата ще си остане форма на трениране на тялото и нищо повече. Не съм склонна генерално да променям начина си на живот, диетата си и т.н. Това е поне мое мнение...

# 18
  • Мнения: 22
Аз ходя в Ананда от две години.Спер доволна съм от водещата Сандра
bouquetТози месец правиме много упражнения за коремната мускулатура и имам много голямо подобрение.С две думи -йогата е мн.хубаво нещо,независимо къде ще я практикуваш.

# 19
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз съм ходила няколко пъти в София, в квартал Гео Милев Peace

На стадион Академик ли? Моля те, дай още инфо - цени, събота-неделя или през седмицата, доволна ли си...

Ами не, в един блок срещу районното, в блока има Райфаизенбанк, имат страница в интернет, ама нещо не мога да я открия newsm78
Ходих няколко пъти, бях много доволна, беше вечер от 7 мисля. Имаше и съботно-неделни групи

# 20
# 21
  • Мнения: 146
Преди няколко дни звъннах точно в това студио, но ми казаха че в часа за възстановяваща йога са включени и беседи на филосовски теми, което лично мен ме смути. Ти какви точно часове си посещабала кой е бил инструктора?
Аз окол 3 години съм ходила на  йога в зала Триадица при Пракаш и съм безкрайно доволна от от самия курс, от атмосферата и най-вече от тонуса и виталността които ми даваха посещенията там. За съжаление останаха само часовете в събота а наплива е огромен и това променя всичко. Пракаш има и часове на друго място, но и там е фул - с предварителни записвания с дни и т.н. Търся си свежо и необременяващо местенце за йога... ех...  Praynig

# 22
  • Мнения: 165
а за варна да ми каже някой,аз правя йога в къщи по една програма от тв,но искам да посетя и курс за да науча повече

има и в "черно море" Sunglasses
аз ходех в Тим ,но инстукторката  остави само съботните часове и ужасно ми липсва-чувствах се превъзходно....
Взех си диск с йога ,но не мога да играя в къщи-не става и това е...

# 23
  • Мнения: 902
Малко стара тема, но ме интересува дали има в Бояна, Бъкстон, Борово, Славия някакъв йога клуб, че всичко друго ми е далеч Peace

# 24
  • Мнения: 902
Ще се самоцитирам
Цитат
Малко стара тема, но ме интересува дали има в Бояна, Бъкстон, Борово, Славия някакъв йога клуб, че всичко друго ми е далеч ??

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Ами има малко по-актуална тема от тази, в която е писано преди година. Може би е по-добре да зададеш въпроса си там:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289839.0

Общи условия

Активация на акаунт