За затоплянето на пюретата?

  • 1 904
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
И аз Благодаря имах същите въпроси и получих тук отговорите  : newsm10

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Затопляй само количеството което ще даваш. Това , което остава за другият ден се съхранява в хладилника и се затопля преди храна. Не съм давала 3 ден от едно и също пюре никога.

# 17
  • Мнения: 60
здравей! да споделя  моя много скромен опит:)
на пюретата на Хип не пише колко време може да се съхранява в хладилник. приемам че е 24-48 часа.  за тези които до сега съм давала /картоф+морков, морков/.
Колкото и странно да ти звучи за затопляне ползвам капачката на шишето /Авент/ удобно е за малко количество , може да го изваряваш, стои стабилно и не се чудя как да сипя 2-3 лъжички пюре в чиния, и така или иначе имам много капачки, които не ползвам. преварявам лъжичката, шишета и капачките в стерилизатор, сипвам количеството в капачката  и стоплям в микровълновата заедно с водата с която приготвям АМ.
надявам се да съм ти полезна  bouquet

# 18
  • Мнения: 15 379
здравей! да споделя  моя много скромен опит:)
на пюретата на Хип не пише колко време може да се съхранява в хладилник. приемам че е 24-48 часа.  за тези които до сега съм давала /картоф+морков, морков/.
Колкото и странно да ти звучи за затопляне ползвам капачката на шишето /Авент/ удобно е за малко количество , може да го изваряваш, стои стабилно и не се чудя как да сипя 2-3 лъжички пюре в чиния, и така или иначе имам много капачки, които не ползвам. преварявам лъжичката, шишета и капачките в стерилизатор, сипвам количеството в капачката  и стоплям в микровълновата заедно с водата с която приготвям АМ.
надявам се да съм ти полезна  bouquet
Пише - на обратната страна на етикета - 48 часа, след първоначалното отваряне. Същото важи и за пюретата на Сънвал и Гербер.

# 19
  • Мнения: 140
dida76 Благодаря , много рационално рещение  Simple Smile.Аз се чудех каква купичка да купувам и аз имам 3-4 капачки от шишетата на Авент. Hug

# 20
  • Мнения: 514
АЗ също си отсипвам част и го затоплям на водна баня!Не давам 3 ден от едно и също пюре
 Hug

# 21
  • Мнения: 92
Мами, а как стои въпросът с домашните пюрета? Колко време се съхраняват? Например, ако направя днес, мога ли да дам и утре? Като топля само това, което ще яде на момента.

# 22
  • Мнения: 173
Fracla,прави си пюрето ден за ден.Това е най-доброто.Аз  също не купувам готови пюрета,а ги приготвям в къщи.

# 23
  • Мнения: 1 165
Fracla,прави си пюрето ден за ден.Това е най-доброто.Аз  също не купувам готови пюрета,а ги приготвям в къщи.

Това означава ли, че ако например давам картофено пюре с моркови, трябва всеки път да варя зеленчуците? Или само пасирането и добавянето на АМ, и масло към тях трябва да е всеки ден?  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 430
Зълва ми ми подари страшно удобна чинийка за бебо с капаче на нуби. Има 2 отделения, слагам определеното количество пюре, затоплям в микровелето за 15-30сек и давам. Чинийката е специално направена за микровълнова. Само го разбърквам преди това и всичко е ок.

# 25
  • Мнения: 745
не топля пюрета в микровълнова.съхранявам си бурканчета от пюренца,има на гербер 80мл,много удобни за малко количество пюре.просто слагам количеството,което ми е необходимо и на водна баня.другото,което правя от скоро е:слагам бурканчето върху конвектора и за няколко минути се е стоплило. Sunglasses

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
Топля в микровълнова!Дори има пюрета на които си пише ,че може!

# 27
  • Мнения: 745
Топля в микровълнова!Дори има пюрета на които си пише ,че може!
и кои са те? Thinking

# 28
  • Мнения: 1 089
Аз също топля в микровълнова, но трябва хубаво да се разбърква, може даже да се прехвърли в друга съдинка за да се разбърка.
На пюретата на Хипп точно това пише, в брошурата също.

Общи условия

Активация на акаунт