Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 231
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25 750



От щатите си ги купувам,предполагам че се намират и он лайн.
Не ми се получава с линкове те,глупав ай пад. #Cussing out
Другата седмица се прибирам и ще ви кача снимки.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Пила съм -ревалид,геритамин,калмацин,бирена мая и ефект не видях.Сега съм с вит. от а до з на ДМ и ноктите ми станаха супер твърди,за косата нямам наблщдения.Мажа я и с дом.маски и не мога да кажа от кое е подеиствало ,но и тя е ок.

# 737
  • Мнения: 18 562
И аз съм рила от а до 3,но на абофарма, от тях май ми се повлия много осопада, да не кажа, че от тях ми спря, а ги пиех са имунната система, изписани от личния лекар

# 738
  • Мнения: 25 750


ето ги моите добавки за последните 6 месеца.

# 739
  • Мнения: 18 562
Започнах 4-та опаковка от цинк и биотин-ами много съм си доволна от тях и май вече има ефект  и върху ноктите, само за кожата не виждам резултати.
Цялата съм в антенки по косата и имам много косъмчета и стърчат ужасно

# 740
  • Мнения: 17 987
Започнах 4-та опаковка от цинк и биотин-ами много съм си доволна от тях и май вече има ефект  и върху ноктите, само за кожата не виждам резултати.
Цялата съм в антенки по косата и имам много косъмчета и стърчат ужасно

На Абофарма ли?

# 741
  • Мнения: 21 275
Започнах 4-та опаковка от цинк и биотин-ами много съм си доволна от тях и май вече има ефект  и върху ноктите, само за кожата не виждам резултати.
Цялата съм в антенки по косата и имам много косъмчета и стърчат ужасно
+1  Peace аз съм на 3 опаковки и половина  Mr. Green много добри  Peace

Колко време смяташ да ги пиеш и колко време да почиваш ?

# 742
  • Мнения: 18 562
Цитат
+1  Peace аз съм на 3 опаковки и половина  Mr. Green много добри  Peace

Колко време смяташ да ги пиеш и колко време да почиваш ?

Лисичке, половин година смятам да ги пия и после ще почивам, но колко не знам, може би няколко месеца, чудя се, но вероятно през това време ще заменя с нещо друго.  Simple Smile
Иначе са много добри наистина. Аз нямам косопад, но откакто ги пия ми пада много малко коса само като се реша няколко косъма и на къпане макс 5-6 и това е. Е, и плюс нормалното падане на косъмчета, което си е в границите.
По-хубавото е, че има много нови косми и те растат като че ли по-бързичко, така поне ми се струва. Освен това и косата ми значително дръпна на дължина за периода от време, в който ги пия.

# 743
  • Мнения: 21 275
Miss_Bingley,и аз забелязвам нови растежи,даже отпред съм като таралеж  hahaha
И аз смятам да пия 6 месеца  Peace
Иначе косата дръпва наистина.

# 744
  • Мнения: 4 097
Мисля от януари пак да пия Мерц, но пак ще пропречоета темата назад.

# 745
  • Мнения: 18 562
Да и аз съм така и много стърчат ама им се радвам. Щом и ти усещаш ефект при растежа значи явно не си въобразявам.

# 746
  • Мнения: 21 275
Атланта,аз за Мерц нямам лични наблюдения,но една позната беше доволна много от тях  Peace

Miss_Bingley,не си въобразяваш   bouquet

raja_nikol , моите са на Абофарма  Peace

# 747
  • Мнения: 551
Мисля да си взема от А до З на Абофарма, но може ли да ми кажете има ли разлика между хапчетата и разтворими таблетки? Винаги съм се чудила дали имат някаква разлика в състава.

# 748
  • Мнения: 35 969
Дами, нова тема?

# 749
  • Мнения: 18 562
На абофарма са и моите.не энам дали има разлика между разтворими и таблетки. Обаче от таблетките А до З съм много доволна и за косата и за подсилване и неведнъж съм ги хвалила по форумите. Бубанка ни подсети за нова тема.наистина някой да пусне.пиша малко хаотично но съм в автобуса.
.

Общи условия

Активация на акаунт