Баба Ванга за близнаците

  • 8 637
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 895
В какво да са различни? Имаш предвид, че едните са дошли с мисията, за която Ванга говори, а другите са плод на науката?
 Близнаците винаги са предизвиквали интерес и са били обект на любопитството на околните - без значение дали са еднояйчни или разнояйчни. Както и да са заченати самият факт, че от първият си миг са споделяли свят за двама, който е предпоставка да развият уникални отношения помежду, които след раждането им да се развиват по най-необясними и интересни начини е достатъчен за мен, за да не ги деля на наследствени, случайно разделила се яйцеклетка или стимулация Laughing Всяка близнашка двойка си е едно малко чудо Peace

# 16
  • Мнения: 623
Според мен децата от малки показват страхотни умения,защото заобикалящата среда ги стимулира да използват по-голяма част потенциала на мозъка си.Децата преди век и повече не са имали около себе си такава техника и апарати, правели са това,което е актуално за времето си.Нали дори и днес според учените не използваме на 100% възможностите на мозъка.

Близнаците може да са от стимулация, но си е Божа работа да се запазят и двата /трите/ ембриона.  Peace

# 17
  • Мнения: 7 803
В какво да са различни? Имаш предвид, че едните са дошли с мисията, за която Ванга говори, а другите са плод на науката?
 Близнаците винаги са предизвиквали интерес и са били обект на любопитството на околните - без значение дали са еднояйчни или разнояйчни. Както и да са заченати самият факт, че от първият си миг са споделяли свят за двама, който е предпоставка да развият уникални отношения помежду, които след раждането им да се развиват по най-необясними и интересни начини е достатъчен за мен, за да не ги деля на наследствени, случайно разделила се яйцеклетка или стимулация Laughing Всяка близнашка двойка си е едно малко чудо Peace
определено е така  newsm10

# 18
  • Мнения: 7 640
да добавя нещо- не при всяка стимулация стават близнаци, все пак Grinning

Тия щуротии за зодии и пророчици, що не ги гледате малко по-скептично Confused

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:08 от PolarFox

# 19
  • Мнения: 1 069
В какво да са различни? Имаш предвид, че едните са дошли с мисията, за която Ванга говори, а другите са плод на науката?
 Близнаците винаги са предизвиквали интерес и са били обект на любопитството на околните - без значение дали са еднояйчни или разнояйчни. Както и да са заченати самият факт, че от първият си миг са споделяли свят за двама, който е предпоставка да развият уникални отношения помежду, които след раждането им да се развиват по най-необясними и интересни начини е достатъчен за мен, за да не ги деля на наследствени, случайно разделила се яйцеклетка или стимулация Laughing Всяка близнашка двойка си е едно малко чудо Peace

 newsm10 Абсолютно съм съгласна. Няма разлика как са заченати близнаците - според мен по-важна е бройката. Както е казала вече PolarFox не винаги се получават близнаци при ИКСИ/Инвитро

# 20
  • Мнения: 1 165
Мдаа, съгласна съм с всички вас. Нашите деца са най-прекрасните  Grinning!

Понеже хората сме различни, и някои вярват в предсказания, други - не, без да натрапвам мнението си ще ми споделя следното. Когато се оженихме  с мъжа ми преди близо 6 години, бабата на неговата снаха ми гледа на кафе и карти. Тя е известна с тези си умения Wink дори баба Ванга като е видяла и е казала преди много години, че ще врачува и така....Та още тогава тя ми каза, че ще имаме близнаци, и ме попита имаме ли в рода такива, защото на мъжа ми няма. Аз се изсмях и и казах-абсурд. Така всеки път когато ходех все това повтаряше. Аз се тревожех, че не мога да забременея с едно, та камо ли с две. Тя ми позна и много други неща в работата, в семейстото ми. Така се стече живота ми, че се сгитна до ИКСИ и аз наистина забременях с близнаци. Освен това на сватбата ми, при поздравяването на гостите пред църквата се нареди една стара баба също. Беше последна на опашката и ми попаде гривната ми, която беше паднала явно, много ме изненада, но повече ме изненада факта, че се наведе и ми каза: Ще имаш близнаци, пожелавам ти да са момче и момиче. Втрещи ме Shocked Rolling Eyes! Преди три години може би беше, ми гледа майката на Теодора Стефанова. Тя също ми каза, че ще имам близнаци, но еднополови Laughing. Тогава само мечтаех за това и страдах ужасно, че не мога да зачена нормално. Когато бях в първата процедура/която беше неуспешна м. 12, 06г./, говорих по телефона с Теодора. Тя ми каза, че много скоро ще имам две бременности, но едно раждане. Изплаших се, какво ли имаше предвид. Ето обаче, че и тя се оказа права-имах една бременност, но с две бебенца. Та това е моята история. Когато човек е обезверен и отчаян търси начини да върне надеждата и вярата в живота си!
Все си мисля, че има нещо вярно в тези неща, ето аз съм жив пример, че предсказанията понякога се сбъдват. Едва ли е съвпадение. Относно зодиите-вярвам в тях категорично!

# 21
  • Мнения: 3 336
На мен също ми предсказаха, че ще имам близнаци и че първото ще е момче. Също по времето, в което опитите ни бяха абсолютно безуспешни. И така цяла бременност щерката ми се водеше първи близнак, т.е. да се ражда първа. Отивам да раждам и аз си знаех, щом ми каза жената че първото ще е момче си чаках момчето първо и наистина Ники първи излезе. Спукал си нашия мехура и първи, хем по-малък беше и по-нисък Laughing Така че и аз вярвам в предсказания, а баба Ванга я почитам много, но не затова съм ви пуснала цитата, а защото ми се стори интересен Wink

# 22
  • Мнения: 623
Аз бях преполовила бременността си, когато една циганка на пазара, ухажвайки свекърва ми да и гледа, беше  казала, че ще има внуци близнаци.Никога не съм вярвала, че тези жени могат да познават и още се чудя дали е било случайност Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 137
Вярваща или не, абсолютно съм съгласна с предните две мнения  Laughing
В нощта преди да роди (малко преждевременно) Кали, си чатихме до никое време и тя ми обясняваше как Ели е Б1, по-едра върви и е по-надолу, но й били казали, а и тя има усещането, че Ники ще се роди пръв.... На другия ден отварям форума и .... Кали родила скоропостижно - и Ники изпреварил хубавата Елена в последния момент Joy
На циганките и аз не вярвам и бягам от тях като дявол от тамян  Stop Но един ден (може би малко преди да забременея, или пък вече съм била бременна, но не съм знаела) пристига мъжът ми от кафе с приятел и ми казва, че дошла една циганка на масата и казала на приятеля му, че през сърцето му била минала голяма любов. Човека не я разбрал и мъжа ми му превел на гръцки. А точно в този момент те обсъждали въпросната лИбовна драма. Тогава циганката се обърнала към мъжа ми и му казала, че ще бъде баща на близнаци и си заминала; той пак превел на френда и се смяли до насита... Малко след това се оказвам бременна. Той само след първия преглед попита колко чавета са, казах му едно и се успокои и повече не стана дума за близнаци. Минаха 4-5 седмици, стоях и в ТК и ... нищо повече от "един жив ембрион с добра сърдечна дейност" (ех, още си пазя снимките...  Joy ). В 10 г.с. след рутинен преглед и ден след Димитровден, Митко се престраши да се покаже зад брат си и направо ни качи на седмото небе от щастие и радост! И до ден днешен говорим за тази "циганска история". Дали и това е било чиста случайност?  Thinking
Сори за спама  Embarassed И баба Ванга да ме извини, ако може  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз също подкрепям мнението, че независимо как са заченати, близнаците са си божа работа. Също тама мисля, че не е случайно това, че са решили да се появят заедно (децата де)... наскоро нашата детегледачка (тя е последовател на учението на Дънов) каза, че според учителя децата избират своите родители, което според мен значи, че всеки човек е дошъл с някаква мисия...

# 25
  • Мнения: 7 640
Вярваща или не, абсолютно съм съгласна с предните две мнения  Laughing
В нощта преди да роди (малко преждевременно) Кали, си чатихме до никое време и тя ми обясняваше как Ели е Б1, по-едра върви и е по-надолу, но й били казали, а и тя има усещането, че Ники ще се роди пръв.... На другия ден отварям форума и .... Кали родила скоропостижно - и Ники изпреварил хубавата Елена в последния момент Joy
На циганките и аз не вярвам и бягам от тях като дявол от тамян  Stop Но един ден (може би малко преди да забременея, или пък вече съм била бременна, но не съм знаела) пристига мъжът ми от кафе с приятел и ми казва, че дошла една циганка на масата и казала на приятеля му, че през сърцето му била минала голяма любов. Човека не я разбрал и мъжа ми му превел на гръцки. А точно в този момент те обсъждали въпросната лИбовна драма. Тогава циганката се обърнала към мъжа ми и му казала, че ще бъде баща на близнаци и си заминала; той пак превел на френда и се смяли до насита... Малко след това се оказвам бременна. Той само след първия преглед попита колко чавета са, казах му едно и се успокои и повече не стана дума за близнаци. Минаха 4-5 седмици, стоях и в ТК и ... нищо повече от "един жив ембрион с добра сърдечна дейност" (ех, още си пазя снимките...  Joy ). В 10 г.с. след рутинен преглед и ден след Димитровден, Митко се престраши да се покаже зад брат си и направо ни качи на седмото небе от щастие и радост! И до ден днешен говорим за тази "циганска история". Дали и това е било чиста случайност?  Thinking
Сори за спама  Embarassed И баба Ванга да ме извини, ако може  Rolling Eyes

тия приказки за "Ще имаш близнаци" и от сорта са дежурен лаф на всички подобни врачки.
Пък и хората редовно се шегуват с това, просто при нас тук животът ни е изненадал с разкошен подарък.
Мисля, че е просто съвпадение Grinning

# 26
  • Мнения: 431
Ще ви разкажа на кратко моята история. 2месеца преди да се оженим, идва в магазина където работех една циганка и ми вика"Миче вярваш ли в Бог", помислих си, че ще иска хляб или пари. Викам"Да". И тя стой, гледа ме и говори нещо неразбираемо. Каза ми, че някой ми е направил магия да нямам деца Shocked. Накрая ми даде листче хартия да го препишквам 3 пъти на ден и да го изхвърля в течаща вода(река) или на кръстопът. Е, аз неповярвах и го изхвърлих в кошчето. След втората извънматочна, но преди да ми махнат втората тръба, аз все още имах надеждата, че ще бебето ще стане по нормален начин. Една моя приятелка ми вика"Айде ела с мен на гледачка", съгласих се, ей така за шоуто. Тази жена ми събра очите в точка. Позна много неща и каза, че ще чакам едно бебе, а те ще са две Shocked. И така, стигна се до инвитро. Когато се върнахме от пункцията ходихме до къщата на баба Ванга и до един манастир и се помолих на Дева Мария да ни дари с две бебенца. На връщане, взехме свекърва ми от София и тя ми вика, че някаква циганка я е спряла на пътя и й е казала, че ще става скоро баба на близнаци. Е, незнам дали всичко това е съвпадение, но в момента се радвам на двете си ангелчета. И ако се върна назад и пак трябва да мина през всичко това за да ги имам тях, ще го направя без да се замисля!
Да са ни живи и здрави дечицата!!!

# 27
  • Мнения: 1 165

тия приказки за "Ще имаш близнаци" и от сорта са дежурен лаф на всички подобни врачки.
Пък и хората редовно се шегуват с това, просто при нас тук животът ни е изненадал с разкошен подарък.
Мисля, че е просто съвпадение Grinning


Надявам се да не разсърдиш, но моите близнаци не са подарък, а изстрадани от мен и мъжа ми. Мисля, че мъките през които съм преминала си заслужават и Господ ме възнагради за вярата и оптимизма, че един ден ще стана майка. Защото няма по-тежко за една жена, да не може да забременее и да слуша обиди и подигравки от страна на познати и непознати директно и индиректно. А процедурата инвитро или ИКСИ не е никак лека - физически, психологически и финансово. И ако децата ми бяха подарък нямаше да изплащам години наред заема, с който си платих процедурата!   Peace
Относно предсказанието в моя случай не е съвпадене, защото и други неща са се случвали!  Hug

И някои шеги, хич не са уместни!

# 28
  • Мнения: 255
Веднъж бях излязла с малките на кафе,една циганка дойде и ми вика"Голямо щастие те очаква,още едни близнаци ще имаш" Shocked Shocked #Crazy #Crazy
не че съм и повярвала ама знае ли човек Rolling Eyesако се реша на трето а дойдат още една двойка,ша смая света Joy
И директно ще ми връчат жълта книжка Crazy Joy

# 29
  • Мнения: 243
Веднъж бях излязла с малките на кафе,една циганка дойде и ми вика"Голямо щастие те очаква,още едни близнаци ще имаш" Shocked Shocked #Crazy #Crazy
не че съм и повярвала ама знае ли човек Rolling Eyesако се реша на трето а дойдат още една двойка,ша смая света Joy
И директно ще ми връчат жълта книжка Crazy Joy


 hahaha hahaha Няма да си първия такъв случай. Четох някъде за подобно нещо (дали не е от този форум случая newsm78Peace

Общи условия

Активация на акаунт