Ролки за коса ?

  • 16 639
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Дуци,имаш ли снимка на която си се правила с такива ролки, да видя как стои ?
Или някоя друга девойка ако има, ще се радвам да погледна Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 414
Някой къдрил ли се е с хартиийки? newsm78 И какъв ефект се получава горе-долу? newsm78
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=23_32&products_id=303

# 17
  • Мнения: 4 292
Тия самозалепващите или аз не мога да ги слагам както трябва, или са отвратителни.  Confused

# 18
  • Мнения: 4 371
Нямам, последно с тях се правих като ученичка, тогава фотографията не беше на преден план Laughing

Тези самозалепващите съм пробвала и с тях, задължително ги хващах с фиба или шнола някаква.

# 19
  • Мнения: 3 268
Тези,които се залепват,направо ми проскубаха косата.Парафиновите са най-готини и си готова за 5 минути.
5 минути ?  Shocked Къде да ги търся тези ролки,идея си нямам...
При нас в Павлово на пазарчето има едно павилионче за кремчета,дезодорантчета и парфюмчета.От там ги взех.Би трябваро да ги има по парфюмериите .
Пет минути стоят в гореща вода,навивам си косата за 10 минути,че е дълга,държа ги 6-7 минути и ги махам.Готови са ми буклите.

# 20
  • Мнения: 1 043
Някой къдрил ли се е с хартиийки? newsm78 И какъв ефект се получава горе-долу? newsm78
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=23_32&products_id=303


като малка съм се правила - найстина стой добре - леко небрежно чуплива , принципа е като на всяка ролка - навиваш около хартията кичура и после завръзваш Simple Smile
при моята много права коса обаче ефекта е много краткотраен както и да се къдря - трябва поне няколко чупки да има косата за да има ефект и дифузера и студеното къдрене .... аз се правя като негърче и до вечерта все едно съм леко рошава Sad


а мокрили ли сте се с бира и после ролките на главата - че ми споделиха  такъв трик който уж бил ефикасен  Rolling Eyes
А после ако ти жужи нещо около косата да не се чудиш Laughing

ами казаха че нямало такъв ефект - бирата не оставяла мирис- нито колосвала косата ами само помагала да се начупи по лесно косата   Rolling Eyes 
не съм пробвала де - но някой път може и да се престраша  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 414
А на влажна коса ли се използват?

# 22
  • Мнения: 1 043
да , на влажна коса и съм спала с хартийките после колкото са останали на главата ми ги махам и каквото е станало Simple Smile
 
аз попринцип харесвам спиралите , но се подстригах и нямам коса за тях още

# 23
  • Мнения: 2 414
А спиралите как мога да ги постигна? newsm78

# 24
  • Мнения: 1 043
ами със ролки спирали Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 733
Хайде сега снимка на ролки спирали. Аз имам едни спирали, но за съжаление нищо не мога да постигна с тях Laughing

# 26
  • Мнения: 2 631
С ролките спирали много яки прически може да постигне човек.
Преди години си бях купила, но моята коса е много дълга за тях и затова почнах да навивам майка ми... То не беше празници, то не беше делници - все искаше да я къдря!
Но много се скъсява косата, да не кажа двойно  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 18
Момичета я кажете - с такива ролки /и с кави изобщо/  дали може да се постигнат по- едри и оформени букли на ситно къдрава коса. В главата съм като овчица и особено откакто съм бременна, на никаде не стоят тези къдрици  #Cussing out  Пробвах със самозалепващите и се олетох като пате в кълчища.....
Това с ролките спирали много атрактивно ми звучи  newsm53

# 28
  • Мнения: 2 631
Момичета я кажете - с такива ролки /и с кави изобщо/  дали може да се постигнат по- едри и оформени букли на ситно къдрава коса. В главата съм като овчица и особено откакто съм бременна, на никаде не стоят тези къдрици  #Cussing out  Пробвах със самозалепващите и се олетох като пате в кълчища.....
Това с ролките спирали много атрактивно ми звучи  newsm53

Аз имам и съм виждала само ситни спирали... Дмек като твоето ситно къдраво става...

# 29
  • Мнения: 3 537
Аз вече от доста време използвам само дунапренени ролки по-голям размер и по-дебели от тези дето са със  телче вътре и се огъват.
Тези дето се варят съм ползвала, но се изсушава косата от тях , а и ако е влажно времето навън и излезнеш веднага се изправя косата.
Хартийки също съм слагала, спала съм цяла нощ с тях и ставам кото овца обаче ужасно е.
Със спирали пластмасови съм се навивала, ама явно така и не се научих да го правя добре, и така....

Общи условия

Активация на акаунт