Роди се първото АПРИЛче! Нека да е здраво и да е късметлийче!!!

  • 13 832
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 713
Мила SLADKA MAMA не спирам да мисля за малката ви принцеса, стискам палци всичко да премине и с Дарина скоро да се гушкате вкъщи Praynig Praynig Praynig

# 256
  • Мнения: 1 080
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Да не се отърве от късмет малката душичка!!!
Наистина сте и дали страхотно име!!!
Всичко ще бъде наред - ще видиш!!!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 257
  • Мнения: 200
СЛАДКА МAMA страхотно име сте и дали! С вас сме всеки ден и час и се молим за малката сладуранка. Сигурна съм че ще се пребори с всичко!  Heart Eyes
msbit радвам се че се обаждаш при нас  Heart Eyes, надявам се скоро да се включиш с хубави новини  Hug
Голди да ти е жив и здрав рожденника!
Моята бебка както риташе като торнадо, от два дена е много мързелива, само леки ритничета както от начало, може да се е  обърнала нещо, ама аз все си се притеснявам като не е активна  Sad
Лара радвам се че си тука пак, отдавна наистина не се беше включвала!
Утре ще ходя на лекар за кашлицата, моля ви стискайте палци да не е нещо сериозно  Praynig

# 258
  • Мнения: 796
Сладка Мама, да е родена под щастлива звезда дъщеричката ти и дано това е единственото голямо изпитание за нея и животът й нататък бъде щастлив!  PraynigПрекрасно име сте й дали!  Grinning Моля се за нея да се справи с всички трудности в този момент и да няма никакви последствия за малката душичка! Кураж Hug Hug Hug

# 259
  • Мнения: 165
сладка мама името наистина е страхотно и съм сигурна ,че ще и носи много късмет Peace
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Aquariel изобщо не се притеснявай и при нас имаше застой сега не се спира. отсега са с характер нали са овнета Laughing

# 260
  • Русе
  • Мнения: 154
СЛАДКА МАМА и аз стискам палци за малката принцеска и всеки ден се моля за нея  Praynig !!!Нека бързо се пребори с болеста и скоро да е в предгръдките ти  Praynig  Praynig  Praynig !!!

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 1 285
Sladka mama, радвам се, че се възстановяваш и малкото съкровище се бори! И ще се пребори!!!  Hug Hug Hug 
Джулче, имах проблеми най-вече с нет-а  Crazy А и в работата ми е...малка лудница, но още малко  Wink Полежах си преди това - покрай празниците, а и сега си мързелувам  Blush Благодаря на теб и Акварел за милите думи! Акварел, да оздравяваш бързо!  Hug Hug Hug
Goldie, честит ти рожденник !!!

# 262
  • Мнения: 11 040
Честита дъщеричка, Сладка Мама! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нека Господ да я пази и да расте здрава и щастлива! Praynig

# 263
  • Мнения: 410
сладка мама името е страхотно.и аз съм седмак,три пъти са ме вадили от смърта и ето ме упорито и инато магаре-но пък страхотни хора.ще се оправи малката Дарина-ще видиш Peace.

# 264
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сладка мама радвам се , че вече можеш да ни пишеш.  HugМного хубаво име сте и дали на малката госпожица. Дано всичко да е добре . Praynig
Аз утре съм на преглед да видим как е нашата мома.

# 265
  • Мнения: 354
Здравейте и от мен в този прекрасен неделен следобед. Сладка мама, всички вярваме, че Бог пази малката буба!
Аз от снощи съм с "възродени" контракции, никога до сега не са били така силни, но след магнерот 3*2 започнаха да отшумяват. Утре ще ходя на доки, вярвам, че всичко ще е наред Peace
Ще ви оставям, че не мога да лежа и пиша!
Поздрави и целувки

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 328
Сладка мама, радвам се за теб и твоята малка дъщеричка! Моля се и вярвам, че тя ще се пребори и скоро ще се гушкате!!!   bouquet
Момичета, от вчера имам едни болки около пъпа и над него  Sad Някой имал ли е подобен проблем? Пих едно но-шпа, но не минава...

# 267
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
SLADKA MAMA, кураж и успех!  Hug  Hug  Hug

# 268
  • Мнения: 134
СЛАДКА МАМА НЕ СМЕ СПИРАЛИ ДА СЕ МОЛИМ ЗА МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ!!! ВЧЕРА ХОДИХ НА ЦЪРКВА И ЗАПАЛИХ СПЕЦИАЛНО ЗА БЕБКА СВЕЩИЧКА ДА Я ПАЗИ ГОСПОД ,ВЯРВАМ СИЛНО ЧЕ БЪРЗО ЩЕ СЕ ВЪСТАНОВИ !!!

# 269
  • Мнения: 1 080
Сладка мама, радвам се за теб и твоята малка дъщеричка! Моля се и вярвам, че тя ще се пребори и скоро ще се гушкате!!!   bouquet
Момичета, от вчера имам едни болки около пъпа и над него  Sad Някой имал ли е подобен проблем? Пих едно но-шпа, но не минава...
Доста от нас ги имат тея болки около пъпа - не се тревожи!!!

Общи условия

Активация на акаунт