Роди се първото АПРИЛче! Нека да е здраво и да е късметлийче!!!

  • 13 833
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 328
Сладка мама, радвам се за теб и твоята малка дъщеричка! Моля се и вярвам, че тя ще се пребори и скоро ще се гушкате!!!   bouquet
Момичета, от вчера имам едни болки около пъпа и над него  Sad Някой имал ли е подобен проблем? Пих едно но-шпа, но не минава...
Доста от нас ги имат тея болки около пъпа - не се тревожи!!!
Благодаря много!!!   bouquet

# 271
  • Мнения: 2 022
SLADKA MAMA, успех на малката Дарина и на теб! Стискам палци всичко да бъде наред и скоро тя да се прибере при вас.
Нека ви бъде дар, нека Бог й дари здраве и късмет!


 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 272
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Честита дъщеричка SLADKA MAMA! Нека Бог я дари с много здраве и сила и да се пребори успешно с ифекцията!

Прекрасно име й е избрал баткото!

Благодаря ти, че ни информираш за Дарина, всички тук много се вълнуваме за нея и не спираме да се молим!


Ти успя ли да я видиш?

# 273
  • Мнения: X
Браво на двете ни героини!  newsm44  newsm44  newsm44!!! Сигурна съм, че вече всичко ще е наред!
  Аз пък искам да ви питам на колко често са ви контракциите? На мен напоследък доста ми се втвърдява (или стяга-не съм сигурна) корема докато вървя!!! и не знам дали това трябва да ме притеснява, не ме боли, просто....ме стяга и малко трябва да забавя ход докато мине!

# 274
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Сладка мама, честита дъщеричка!
Не спирам да мисля за нея и вярвам, че ще бъде здрава и благословена! Praynig
Кураж Hug

# 275
  • Мнения: 55
Здравейте на всички Сладка мама още веднъж да ти е жива и здрава малката принцеса убедена съм,че ще се пребори с болестта и скоро ще се гушката в къщи името и е прекрасно.Продължавам да се моля за малката принцеска да се възстанови бързо  Praynig .Да се оплача от няколко дена имам сърцебиене малко ми е притеснено някой има ли идея от какво се получава и дали е нормално?

# 276
  • Мнения: 167
Здравейте отново.

Огромни благодарности на всички.

Дарина я видях вчера в 19.00 часа последно.Спинкаше и изглеждаше спокойна.

Сведения за нея ще получавам всеки ден,а ще я виждам веднъж седмично, мисля да е в четвъртак.

# 277
  • Мнения: 165
Емма и аз имам контракции и то от три ,четири месеца. пих магнерот известно време , спрях го и сега пак сеи ги имам. преди два дни бях на преглед и пак питах. казаха ми ,че не трябва да са повече от десет на ден. вчера ги броих и ги изкарах осем и засега нищо няма да пия.
щом няма болка и не са повече от десет не е страшно. надявам се да съм ти помогнала Peace

# 278
  • Мнения: 134
Здравейте отново.

Огромни благодарности на всички.

Дарина я видях вчера в 19.00 часа последно.Спинкаше и изглеждаше спокойна.

Сведения за нея ще получавам всеки ден,а ще я виждам веднъж седмично, мисля да е в четвъртак.
а можеш ли да ни разкажеш малко повече какво се случи ако не ти е гадно разбира се ?
Нали постъпи в МД точно заради това какво стана , не можаха да овладеят положението ли ?
Извинявай отново , че питам
п.с.Мецду другото  на патерици големи ...... Embarassed честит рожден ден на Боби да ви е жив и здрав юнака   bouquet

# 279
искам да те поздравя Сладка мама..и да ти кажа да се държиш въпреки че не съм априлска мама..много се трогнах от твоята..история..
ние майските мами..(поне от др форум в който  пиша).. мислим за вас и се молим...
не скланяй глава..аз съм сигурна че малкият ангел ще пребори всичко и скоро ще се заедно..
желая ти го най-искрено и вярвам в това..
Дано Бог е с нея!!!

# 280
  • Мнения: 116
 Лелееее, в буквалния смисъл се разревах от радост, като прочетох редовете на Сладка мама.
 Мила, ние сме с теб и Дарина. Дано Бог да ви благослови и да ви ДАРИ с най-голямото щастие на Земята. Вярвам, че мъничката ще се възстанови много скоро. На 17.01 бях на черква, запалих една свещичка и се помолих за вас. През седмицата, когато имам възможност пак ще отида. КУРАЖ!  Всички сме с вас. Hug Hug Peace

# 281
  • Мнения: 410
сладка мама пак да те питам-кога влизаме в 8 мес.мерси и извинявяй че те  занимавам с това

# 282
  • Мнения: 116
сладка мама пак да те питам-кога влизаме в 8 мес.мерси и извинявяй че те  занимавам с това

 ася20, мисля, че 31-ва +3, но не съм сигурна. Аз го изчислявам по мене си. Термина ми е за 5-ти април и следователно влизам в 9-ти на 5-ти март, от което следва да вляза в 8-ми месец на 5-ти януари, т.е. ми се падат 31-ва седмица и 3 дни. Не съм сигурна дали ще ме разбереш, че какво го обяснииих...

# 283
  • Мнения: 410
сладка мама пак да те питам-кога влизаме в 8 мес.мерси и извинявяй че те  занимавам с това

 ася20, мисля, че 31-ва +3, но не съм сигурна. Аз го изчислявам по мене си. Термина ми е за 5-ти април и следователно влизам в 9-ти на 5-ти март, от което следва да вляза в 8-ми месец на 5-ти януари, т.е. ми се падат 31-ва седмица и 3 дни. Не съм сигурна дали ще ме разбереш, че какво го обяснииих...
мерси разбрах те,но нали има календарни седмици,ама някъде там

# 284
  • Мнения: 116
мерси разбрах те,но нали има календарни седмици,ама някъде там

 Еми не знам, мила. Аз по пътя на логиката... Дано някой да ни даде по-точна информация.

Общи условия

Активация на акаунт