Роди се първото АПРИЛче! Нека да е здраво и да е късметлийче!!!

  • 13 829
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 751
Стига де , кога вдигнаха таксата за 1 месец.Аз не съм предполагала , че има промяна , защото последното вдигане беше съвсем скоро.
Това е заради големия наплив , да знаете.
Милена, аз затова ти казах пак да провериш, понеже и аз чух точно същата сума  Peace

# 76
  • Мнения: 269
В сайта на болницата пише - за нормално раждане 1600 лв , а за секцио - 1800 лв.
cayman , това ли имаш предвид ?

# 77
  • Мнения: 19
честито ни първо  априлче.

Пожелавам на сладка мама и нейната дъщеричка  да се гушнат колкото може по скоро.  Да е жива и здрава и много  да й се радват.

# 78
  • Мнения: 116
 И аз съвсем забравих... ooooh!
  
 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!! Gift  Tada Gift

 ася20 и asja, бъдете живи и здрави  и здрави и хубави бебчета през април.  newsm51 lovekiss

# 79
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Много късмет на малката госпожижа на Сладка мама и скоро да се гушкат двете в къщи  Hug!

Честит имен ден на ася20 и asja и на всички празнуващи днес  smile3525!

Искам да попитам мамите, които пият Фер Фолгама, дали се дъвчат или направо се гълтат тези хапчета. Извинявам се предварително за глупавия въпрос, но доки ми ги изписа днес, а аз забравих да я попитам. За съжаление хемоглобина ми е паднал на 96 и сега ще ги пия 2 х 1.

Още веднъж  много Flowers Four Leaf Clover на бебка и Сладка мама.

# 80
  • София
  • Мнения: 62
В сайта на болницата пише - за нормално раждане 1600 лв , а за секцио - 1800 лв.
cayman , това ли имаш предвид ?
Точно това!Извинявайте за пропуска  bouquet!При мен секциото е задължително!

# 81
  • Мнения: 165
момичета помагайте. колебая се м/у  ел. стерилизатор и за микровълнова ,защото ако си взимам в родилно помпа и протектори за зърна -как ще ги изварявам. и някой знае ли разликата в цените?

# 82
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добро утро  bouquet
Цяла нощ сънувах кошмари свързани с Сладка мама. Дано всичко да е добре. Praynig
Чстит имен ден на всички именници

# 83
  • Мнения: 70
Добро утро момичета  Hug

Milenni, Тази сутрин и на мен ми изписа докторката Фер Фолгама, гълтат се. Аз я питах защото преди това пиех Малтофер, който се смуче.

# 84
  • Мнения: 116

Искам да попитам мамите, които пият Фер Фолгама, дали се дъвчат или направо се гълтат тези хапчета. Извинявам се предварително за глупавия въпрос, но доки ми ги изписа днес, а аз забравих да я попитам. За съжаление хемоглобина ми е паднал на 96 и сега ще ги пия 2 х 1.

 Milenni, ако говориш за Феро-Фолгамма капсули, аз ги пия, а не ги дъвча. Така ми е казал и док. Ама знам, че има едни дето се дъвчат, но не им знам точното наименование. Моя Hb на 04.01. беше 92 и ги пиех 3 х 1 - 10 дни, а сега до 04.02. ще ги пия 2 х 1. Ще ги пия цял месец и тогава нови изследвания. А на теб за колко време ти ги изписа твоя док?

 Охх, не мога да изчакам новинките за СЛАДКА МАМА, трябва да излизам. Дано да са радостни, вярвам, че ще са такива....

# 85
  • София
  • Мнения: 62
момичета помагайте. колебая се м/у  ел. стерилизатор и за микровълнова ,защото ако си взимам в родилно помпа и протектори за зърна -как ще ги изварявам. и някой знае ли разликата в цените?
Разликата е значителна,но най-добре влез в е-магазините и така ще се ориентираш!Аз заложих на стерилизатор за микровълнова,но честно казано не съм се замисляла как ще изварявам в болницата Thinking.Предполагам ,татето ще трябва да се справя в къщи и да носи необходимото в болницата newsm78.

# 86
  • Мнения: 371
Добро утро и от мен.
Днес от сутринта бебчо е застанал в много кофти поза и ми е неудобно както и да застана ме подпира, Crazy ама ще търпя няма начин  Laughing

# 87
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Слава Богу, че бебето на Сладка Мама е добре, дано всичко да е наред и занапред  Praynig

Момичета, в момента по Btv, в Искрено и лично дават за и против нормалното раждане и цезаровото. Гледайте, ако можете.

# 88
  • варна
  • Мнения: 147
Още веднъж- всичко най-хубаво на Сладката мама и сладката й бебка!Скоро да се гушкат вкъщи и да са много щастливи!
Жабче,дано скоро и ти се похвалиш с хубава новина!
На всички именници- ЧЕСТИТО! Да сте живи ,здрави и много щастливи!

# 89
  • Мнения: 242
Добро утро и от мен,  Grinning
 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ,НА НАШИТЕ МАМИ СПЕЦИАЛНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ ,ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ И МНОГО КЪСМЕТ  И НА ПЪРВО МЯСТО РАЗБИРА СЕ -ХУБАВИ И ЗДРАВИ БЕБЕТА ПРЕЗ АПРИЛ.  bouquet  

Общи условия

Активация на акаунт