катастрофа

  • 20 709
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174
Моите искрени съжаления за тежката Ви загуба, дълбоко съчувствие и пожелание за кураж в мъката!

# 16
  • Мнения: 200
Моите най-искрени съболезнования. Загубата ти е непрежалима. За тази мъка няма лек и няма думи, които могат да помогнат.  Моите съседи преди 5 години неочаквано загубиха сина си на 21г. студент първи курс. Болката, мъката, страданието са огромни. Желая ти да успееш да съхраниш себе си и да продължиш напред заради сина ти.

# 17
  • Мнения: 200
А конкретно на въпроса който задаваш ти препоръчвам книгата ''Тайните на отвъдното'' за съжаление в момента не мога да си спомня името на автора. Той е българин, дипломат, много ерудиран човек, изгубил 19 год. си син и описал трагедията сполетяла семейството му както и чувствата, мислите които са го спохождали, сънищата които е сънувал и в които се е явявал синът му, въпросите които си е задавал. Много човечна, силна и добра книга. Лично на мен много ми допадна и помогна в труден момент.

# 18
  • Мнения: 8
Ще потърся тази книга. Много ти благодаря, както и на всички, които ме подкрепят!!!

# 19
  • Мнения: 3 166
А конкретно на въпроса който задаваш ти препоръчвам книгата ''Тайните на отвъдното'' за съжаление в момента не мога да си спомня името на автора. Той е българин, дипломат, много ерудиран човек, изгубил 19 год. си син и описал трагедията сполетяла семейството му както и чувствата, мислите които са го спохождали, сънищата които е сънувал и в които се е явявал синът му, въпросите които си е задавал. Много човечна, силна и добра книга. Лично на мен много ми допадна и помогна в труден момент.

Богомил Герасимов е авторът!

# 20
  • Мнения: 600
 Cry Моите съболезнования. Не вярвам, че има думи, които могат да  утешат от такава болка. Прегръщам те силно!

# 21
  • София
  • Мнения: 205
Страшно  е, че толкова млади хора си отиват така нелепо от този свят. Да почива в мир момчето ти, съкрушена майко.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Искам да напиша нещо, но сякаш всички думи са лишени от смисъл...  Cry
Вярвам, че е добре там, където е сега Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 1 364
много съжелявам за загубата ти

# 24
  • Мнения: 9 973
 Flowers Roseпрегръдка за теб

# 25
 Cry
На 01. 06. 2007 г., при катастрофа загина дъщеричката ми Соня на 18 г., една седмица след абитурентския и бал...живота ми спря и всеки ден е болка, нямам сили да пиша повече...

Най - нелепото е, че закона обвинява жертвите на катастрофите, а оправдава убийците...освен Ставийски, знаете ли още колко убийци, се разхождат на свобода...кажете ми как да продължа да живея...





Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 12:22 от Таня69

# 26
  • Мнения: 332
 Cry Cry Cry
мъ4но ми е за вси4ки вас Hug
всеки ден си задавам въпроса защо живота е толкова несправедлив???
таня69,приеми и моите наи-искрени съболезнования и дано това прекрасно,усмихнато и лъ4езарно детенце е на едно по-добро място...

# 27
  • Мнения: 7 111
Таня,  Cry

# 28
  • Мнения: 19
Мила Люси!От много време преглеждам този сайт и все не намирам сили да пиша.Твоето писмо ме трогна. На 20.05.2004г. аз изгубих също единствения си син -на 24г.Зная много добре какво е да няма кой да ти каже "мамо", а първия 8 март го изкарах на сънотворни.С времето болката намалявала- глупости!Това важи при загуба на майка, баща /помниш само хубавото/ ,но при загуба на дете-не!! Аз ще ти кажа какво направих- обиколих домовете за сираци в България и осинових 17- годишно момче,което излезе много добро, слънчево и благодарно дете.Болката по изгубеното ми дете не утихва- все едно е било вчера, но намерих начин да осмисля остатъка от живота си.Според всички религии е добро да отгледаш един сирак. Желая ти много кураж /ще имаш нужда от него/, ако тръгнеш по моите пътища. Ако желаеш, пиши ми!

# 29
  • Мнения: 3 166
Таня, съжалявам искрено за загубата на това лъчезарно момиче.... Cry Дано е добре там, където е сега! Нека Бог ти дава сили! Praynig
mamemo Hug Hug Hug Постъпила си наистина много благородно. Дано 17-тодишният ти син продължи да топли и радва измъченото ти майчино сърце!
Стана ми тъжно  за вас, мили майчета... тъжно за това колко безумно понякога се отнема човешкия живот...

Общи условия

Активация на акаунт