ЖЕНА МИ НЕ ИСКА СЕКС ОТ ГОДИНИ

  • 19 472
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • France
  • Мнения: 726
Изгонихте Стрелеца, язък............. Гледаше ми се разпъване............

# 16
и каква е тази обремененост?  между другото тя е зодия риби а аз наистина съм стрелец и още-когато се напие но това се случва 1 път на 100год.  разбирай много рядко- тогава става истинска тигрица и ме кефи ужасно,но и тогава незнам какво и се върти в главата

# 17
  • Мнения: 166
Тъй. Ами кратко е - спри си пиенето и проблемът ще изчезне - няма и да се сетиш за секс! Другият вариант е да я направиш алкохоличка.

# 18
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
жена ми ходи при сексолог но и това не помогна,колкото до пийването- пия всеки ден и не малко но в къщи,по кръчми не ходя ,тя не ме пуска иска все при нея да стоя-а ако излязя някой път когато нервите съвсем ме опънат тя звъни по милион пъти и ме влудява тотално
Пиеш по много  #Crazy и как ти става......?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Значи до колкото разбирам, пиеш всяка вечер и се чудиш защо жена ти не иска да си легне с алкохолизираното ти "Аз" ?
А пробва ли да не пиеш? Или това не подлежи на коментар? Вината задължително е в жената, а ти си света вода ненапита!
Пфу!

# 20
с това нямам никакъв,повтарям ама никакъв проблем!

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хей,Стрелецо,ти след толкова години ли се светна,че имате проблем?  Ми ....тя жена  ти отдавна те е отписала,няма да те чака да се сетиш........ Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 196
с това нямам никакъв,повтарям ама никакъв проблем!
Ти не,но жена ти явно има.

# 23
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Тъй. Ами кратко е - спри си пиенето и проблемът ще изчезне - няма и да се сетиш за секс! Другият вариант е да я направиш алкохоличка.
Ето ти го разрешението

# 24
  • Мнения: 39
Eй Стрелецо и сега ако кажеш и че жулиш мастика.........съвсем ясна е работата #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 329
защо обиждате човека, ми може жена му да е виновна - находила се е и сега и е омръзнало и скучно ,осигурил и е цял арсенал от прислужници-кво иска още

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 268
защо обиждате човека, ми може жена му да е виновна - находила се е и сега и е омръзнало и скучно ,осигурил и е цял арсенал от прислужници-кво иска още
Щото сам казва, че пие доста и то всяка вечер! На секундата се сещам от какво и минава мерака на жена му! Само той още се чуди!

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е, като и е подсигурил прислужници да вземат да изпълняват и неговите задължения,за да си пийва на спокойствие.........,пък когато го удари алкохола да се сеща ,че има и  жена..... Laughing

# 28
пия по 150 ракия 1 чаша вино и 100 уиски но си оставам в адекватно състояние не съм неприятно пиян

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А,ще ме прощаваш , но щом не минаваш без чашка алкохол,значи са много повече от изброените от теб.......,които никак не са малко.Ако не пиеш всяка вечер ,как се чувстваш?

Общи условия

Активация на акаунт