Почистване на лице

  • 23 980
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Белинда е права, само с маски и УЗ не става. Моята козметичка е много добра, стиска доста, но след дарсонвала, маските, кремчето и всичко останало, нямам дори зачервявания, камо ли белези. Ще си призная, обаче, че след всяко почистване, след време забелязвам повече черни точки и по нови места. Мисля да спра с почистването, или поне ще се подлагам доста по-рядко на процедурата. Ще мина на хидратиращите терапии и четковия пилинг.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Ще си призная, обаче, че след всяко почистване, след време забелязвам повече черни точки и по нови места. Мисля да спра с почистването, или поне ще се подлагам доста по-рядко на процедурата. Ще мина на хидратиращите терапии и четковия пилинг.
И аз забелязах същото.Откакто тръгнах на почистване на лице,оттогава започнаха да ми излизат много повече пъпки и черно точки/преди почти не съм имала/.Не мога да си обясня на какво се дължи... newsm78

# 17
  • Мнения: 5 173
А добра козметичка в Пловдив?

# 18
  • Мнения: 1 027
Смени си козметичката  Peace При моята, каквото и да прави си излизам с чисто и светло лице, в смисъл без червено, определено е изчистено добре.

# 19
  • Мнения: 483
Ще си призная, обаче, че след всяко почистване, след време забелязвам повече черни точки и по нови места. Мисля да спра с почистването, или поне ще се подлагам доста по-рядко на процедурата. Ще мина на хидратиращите терапии и четковия пилинг.
И аз забелязах същото.Откакто тръгнах на почистване на лице,оттогава започнаха да ми излизат много повече пъпки и черно точки/преди почти не съм имала/.Не мога да си обясня на какво се дължи... newsm78
На мен и сега ми излизат от време на време заради мазната кожа, а ако ще се увеличават... #Crazy. А някой има ли представа за почистването в Angel face или Escape? Рових се в нета за инфо, имаше добри отзиви за първото студио, а за Escape нищо не съм чувала.

# 20
  • Мнения: 47
От години посещавам козметично студио "Синара", намира се до пазар "Ситняково". Девойките там са много внимателни, дискретни, разбират си от работата, ако имаш нужда от лекар те насочват към такъв, отделят ти нужното време, предлагат широк набор от процедури и козметика за всеки джоб.

# 21
  • Мнения: 446
Добре а злед като ви стискат, не може ли самите вие да си го правите и да не давате пари за това някой да ви тормози лицето.
Аз лично не съм стъпвала на козетик,почиствам си сама лицето,купувам си хубави маски няколко вида правя си сама парна баня,стискам си сама точките и кожата ми е много добре,ако се заерви е най много за няколко часа и след това е супер Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре а злед като ви стискат, не може ли самите вие да си го правите и да не давате пари за това някой да ви тормози лицето.
Аз лично не съм стъпвала на козетик,почиствам си сама лицето,купувам си хубави маски няколко вида правя си сама парна баня,стискам си сама точките и кожата ми е много добре,ако се заерви е най много за няколко часа и след това е супер Simple Smile
Ами най-вече там стискат през супер огромна лупа,от която се вижда и най дребната и финна черна точица...
Аз пробвах последния път в нас след парна баня,и накрая имах зачервявания на лицето и появили се петънца ...а в салона минават с някаква антибиотична пудра мисля,и при излизането от салона кожата е като нова/зависи то салона пак/.Също така минават с дарсонвал.

# 23
  • Мнения: 446
Ами точно защото се махат и най финните точици,затова след туй стават повече или се увеличават,според мен отчасти само се дразни повече кожата,по-добре да се маха това което наистина се вижда и е грозно,иначе малко става маниящина,и все пак всичко е до кожа

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,вероятно е така.Порите се разширяват от това постоянно стискане на цялото лице... newsm78
И после все нови и нови излизат.

# 25
  • Мнения: 5 173
Може ли да ми кажете добра козметичка в Пловдив. Ходих при една в салон Селена зад Халите, но останах изключително НЕДОВОЛНА!

# 26
  • Мнения: 1 418
Козметичката,ако е наясно с нещата сама ще прецени дали се
нуждаете от стискане,или от нещо друго.При чувствителна кожа
се прави четков пилинг.Накрая се слага стягаща маска,която
затваря порите.

# 27
  • Мнения: 9 095
конкретно за това дето не се стиска...питах в един салон, казаха ми че подкожни разни бели и черни точки не се изчистват, а моята кожа страда точно от това, отидох на ултразвук в AngelFace, наистина бързо ми минаха зачервяванията, но ми останаха 2 неизчистени пъпки, може да е от периода незнам, но нали съм инат... мисля да ида още веднъж и ако тогава не е идеален резултата и аз ще сменя метода hahaha

# 28
  • Мнения: 3 794
Аз ходя през 2-3 седмици на почистване. Сега кожата ми е много гладка. Не ми излизат неприятните 2-3 гнойни и болезнени пъпчици преди цикъл. Като цяло чувстам кожата си много почистена. Освен някоя и друга черна точка или запушена пора нямам други оплаквания. Сутрин и вечер си мия лицето с Avene, след което мажа с Далацин Т (продава се в аптеките - 10-11лв) ,а преди това се мажех със Зинерит (16-17лв...но се ползва максимум 2 месеца - после почивка).
Та, по темата...аз съм ЗА почистването. От както ходя редовно на козметичка нямам пъпки. Но си намери добра козметичка. Аз ходих около 2 месеца в Пандерма. Там процедурата е силно съкратена - 40-45мин е всичко, а цената е 30 лв ! От скоро ходя при една козметичка на Плиска - там седя по 1ч и 30 мин и цената е 15 лв...пък и включва доста повече екстри - като масаж,пилинг и т.н.  Peace

# 29
  • Мнения: 121
Препоръчвам нещо , което от личен опит  казвам , че си заслужава. тази ръкавичка замества всякякви такива процедури... и  аз вече при мойта козметичка си почиствам веждите и  1 път на  2 месеца си правя старите процедури. www.silkvirgin.com,  и е подходяща не само за лице,а и за тяло. абе прочетете .. наистина   си заслужава

Общи условия

Активация на акаунт