Цеци Красимирова: Не се интересувах от бизнеса на Косьо

  • 4 294
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 618
Ох ,на ССФ съпругът е неземен красавец Mr. Green
Аз наистина го намирам за нормален симпатичен мъж.

# 46
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз наистина го намирам за нормален симпатичен мъж.
Сериозно ли говориш?  Shocked

# 47
  • Мнения: 25 633
Аз наистина го намирам за нормален симпатичен мъж.
Сериозно ли говориш?  Shocked

Разбира се, тя говори за втората снимка.  Wink Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 407
Мисля ,че го е обичала, тя се по грознички си пада.

# 49
  • Мнения: 6 618
Аз наистина го намирам за нормален симпатичен мъж.
Сериозно ли говориш?  Shocked
Да намирам го за нормално изглеждащ мъж.Леко ми заприлича на моя даже .
Ако за вас любовта е свързана изцяло с визията за мен не е така.
Тя беше поканена в предаването за някаква кола вкарана на нейно име контрабандно -явно злоупотреба с личните данни.

# 50
  • Мнения: 1 002
ех , кой не знае Цеца , кой ли не я е водил на море .... Laughing

Косьо  беше оставил бременната си жена в София ,
а самия той - с Цецка в Холандия , но то любовта не пита ..

# 51
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
тя не знаела защо и е излязло такова име-на фатална жена,на мъжемелачка и т.н.!Така само се говорило,инъче това не отговаряло на истината!
Била педантична майка!А кой и гледа детето,когато е с поредия"влюбен паток"?Даже цитира книга-за възпитанието...
И накрая-,е ,как няма да го е обичала-осигурил я е с  апартамент на Попа,с козметичен салон и все такива благинки!
Тя и Ангелинка(жена му баш)не е за оплакване,щом успя да продаде хотела в "Боровец"(там ли беше?),а държавата спи ли ,спи.....

# 52
  • Мнения: 6 417
Хотелът сигурно е "Константин Палас" в Боровец. Ангелина успя да го продаде на банкерката Петя Славова по времето когато имаше запор на сметките и имуществото.  Rolling Eyes

# 53
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
тя не знаела защо и е излязло такова име-на фатална жена,на мъжемелачка и т.н.!Така само се говорило,инъче това не отговаряло на истината!
Била педантична майка!А кой и гледа детето,когато е с поредия"влюбен паток"?Даже цитира книга-за възпитанието...
И накрая-,е ,как няма да го е обичала-осигурил я е с  апартамент на Попа,с козметичен салон и все такива благинки!
Тя и Ангелинка(жена му баш)не е за оплакване,щом успя да продаде хотела в "Боровец"(там ли беше?),а държавата спи ли ,спи.....

И защо все женени ги намира, свършиха ли неженените?
Апартаментът е от Гонзо, а бижутата от Самоковеца...
Салонът е даже преди Гонзо, ама нали го продаде (а може и друг да има вече)...

# 54
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ауууу, това за ПЕДАНТИЧНАТА МАЙКА ми хареса  Laughing
Откакто се разделиха с мъжа й (Джудит беше 3-4годишна), малката се отглежда от "свеки" и таткото. С мама е само на море и разходки, иначе е при тати и баба.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 099
И к'во друго? Айде, по-изчерпателно, че тук има и невежи по тези въпроси...

# 56
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Да аз бих се влюбила в този човек по простата причина , че мен не ме интересува външната , а вътрешната красота . Това , че има нещо зад гърба си , че да не е дошъл с него на първата среща . Но явно в темата пишат само съпруги на мистър българия , и за тях ще е унижение да си признаят , че могат да се влюбят в малко по обикновен човек . Всъшност Косьо наживо беше по красив отколкото на снимките , а и аз не съм фотогенична , както повечето от пишещите тук .

# 57
  • Мнения: 1 813
Впрочем на колкото от пишещите в тази тема мъжете им вземат по 500лв заплата?  Thinking
Не искам да ми се отговаря.
Благодаря.

# 58
  • Мнения: 25 633
О, да, прави сте!
Отивам в ъгъла да се срамувам, че мъжът ми не е наркотрафикант!  Embarassed Embarassed Embarassed
И е жив даже, с цялото си нахалство!  ooooh!

# 59
  • Мнения: 6 618
О, да, прави сте!
Отивам в ъгъла да се срамувам, че мъжът ми не е наркотрафикант!  Embarassed Embarassed Embarassed
И е жив даже, с цялото си нахалство!  ooooh!
Беше тъпо просто да намесвате външния вид .
Сега аз трябва да се срамувам ,че съм се влюбила в мъж ,който не е достоен за короната  Мистър България.

Общи условия

Активация на акаунт