Приятелство мъж-жена?

  • 3 583
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
 Имам много добри познати - мъже, но само един от тях ми стана истински приятел и после... се омъжих за него...Прозаично Grinning...к'во да се прави...

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз не  мога да не  мисля сексуално за един мъж, който  харесвам! ако той остане твърд и си покаже,4е не иска да мине границата, тогава може и да сме си приятели! аз веднага си поставям емоционални бариери и после е лесно... но ,ако се наложи да си спим като другар4ета, не знам!

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Имам!

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам, толкова ми е близък, че чак не мога да си представя да правя секс с него, никога Naughty Ама като закъсам, веднага на него звъня и му рева...Зарязвал си е служебни ангажименти, да ме кара до Плевен, когато ми се обадиха, че детето ми е зле и искат да влиза в болница, и толкова се панирах, че не можех да шофирам. Той ни "събра" с мъжа ми. Налива ми мозък в главата преди години, като бях решила, че тая връзка няма да я бъде и ще си обирам крушите. Приятели сме от 15 години и нито веднъж не ме е забравил на празник, ако ще да е на другия край на света, а при него често е така Laughing Обичам го така, както бих обичала брат, ако имах. Е, да си легна с него би било истинско кръвосмешение, не мога дори да си го представя Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 000
Да имам приятели.И никога не съм си лягала с тях!
В много случаи те са по-добри от приятелките,даже само заради тома че са по-дискретни Hug

# 20
  • Мнения: 1 505
Да имам приятели мъже и точно с тях споделям много повече отколкото с приятелките си.И да полягвала сам си с приятели мъже и после са ми оставали пак такива добри приятели.

# 21
  • Мнения: 600
чак приятели, по-скоро добри познати.  ама рано или късно все сме стигали го леглото Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 228
Имам цели 5 приятеля от срещуположния пол. Истински. Никога не съм била интимна с тях да отбележа за протокола. Откакто съм омъжена те са приятели и на мъжа ми. Излизаме заедно, ходим на море, кино, дискотеки.  Те също си имат половинки, разбираме си се чудесно. 

# 23
  • Мнения: 189
Имам приятели мъже. По принцип избягвам да си лягам с приятели, но и това се е случвало. После пак сме си приятели, все едно нищо не е било.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 605
Имам един приятел, много близък, от училище още сме приятели, не сме делили легло, но последните 2 години каточели все сме на крачка, нищо че сме обвързани и двамата. На моменти чак ме е страх да се виждаме...А иначе имам приятел гей, е супер работа. Ама това не знам дали го броите като за приятелство от другия пол.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
,

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 21:44 от tzvety26

# 26
  • Мнения: 1 172
Въпросът ми е имате ли приятели от срещуположния пол, ваши лични , не общи семейни или просто познати.
Да.

Цитат
И можете ли да останете приятел с някой, с когото сте имали интимна връзка или не?
Да. Важно условие е връзката да е била прекратена по взаимно съгласие, или всеки да е приел края й, както и сегашната му партньорка да не знае за тези пикантни подробности.

# 27
  • Мнения: 2 448
Вярно, че този форум е женски така да се каже, но има и мъже,които се включват от време на време и жалко , че не ги е заинтересувала темата , та да видя и мъжко мнение по въпроса.Да не би само ние да си мислим, че имаме приятели мъже  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 423
Вярно, че този форум е женски така да се каже, но има и мъже,които се включват от време на време и жалко , че не ги е заинтересувала темата , та да видя и мъжко мнение по въпроса.Да не би само ние да си мислим, че имаме приятели мъже  Simple Smile
Тази тема е дъвкана и предъвкана.
Мъжете са се изказали отдавна, не
обичат да повтарят явно, мъже са.

# 29
  • Мнения: 2 258
Имам добри приятели , имам и добри познати.Не е задължително да съм спала с тях,но пък има някаква минимална бройка като се замисля....
За всеки случай приятелството не е такова,каквото беше преди да се омъжа.

Общи условия

Активация на акаунт