МАРТенки сме ний красиви,чакаме бебчета здрави,игриви!

  • 10 320
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Sf
  • Мнения: 978
Здравейте момичета,

simplyaven, добре дошла и от мен - аз също съм нова мама  Hug
galiushka, честита ви количка, с голямо удоволствие да се вози бебето в нея.  Hug

Моят доктор изражда в Майчин Дом, така че аз май там ще съм. На 30-ти съм на преглед и тогава ще обсъждаме тези въпроси. Дано доки е да е в България когато наближи срока, че иначе не знам как ще станат нещата...

# 226
  • Мнения: 62
привет момичета Hugаз много одавна не съм писала за да не ви занимавам с моите вечни болежки но ви чета редовно.след редица дни прекарани по болници за задържане сега когато контракциите са вече овладяни аз се разболях от гадния грип и пак съм на антибиотик Sick #Crazyно днес бях при д-р Папукчиев и поне се поуспокоих че бебка е борбена и си расте добре.както и да е исках да ви поздравя само и да ви кажа че вашето позитивно настроение много помага Hug Hug Hug

# 227
  • Мнения: 1 369
 Евето, тая кошара ми хареса, особено с оранжевкото, ще ни отива на хола, ако я местим там:)
 Ама лекцията утре е полезна, замислих се и аз дали да не дойда newsm78 ама не съм се записала...дали ще ме пуснат? Сигурно ще има голяма посещаемост.
 Добре дошла на новата мама!
 Цвети, дръжте се с бебка, малко остана!

# 228
  • София
  • Мнения: 1 946
Niki не мисля че ще те върнат досега не е имало такъв случай дори на къпането като беше голяма лудница мак не са връщали
 

# 229
  • Мнения: 18
simplyaven, добре дошла!
Цвети, съчувствам ти и те подкрепят с цялото си сърце!  Hug Сигурна съм, че всичко в крайна сметка ще е ОК!
И на мен ми се видя полезна лекцията, та реших да пропусна да работя до обяд. Мисля, че пускат и без записване, аз един път така отидох и нямаше проблем.

Сега гледах при априлки! Малкото момиченце, Дарина, май е по-добре. Сладка Мама е писала новини! продължавам да се моля за малката душица!  baby_neutral Убих се да плача!

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 20:40 от Vlady

# 230
Къде и от колко часа е тази лекция,че аз досега не съм ходила ,а и на мен ми се идва?
Добре дошла на новата мама.
Цвети важното е ,че сега си ок и бебчо съшо...с теб сме:)

# 231
  • София
  • Мнения: 1 946
9.30ч пицария "мис каприз" на плиска

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 1 279
Здравейте и от мен!
simplyaven, добре дошла и лека бременност   bouquet
Аз да се отчета от прегледа днес - продължаваме да се движим като в началото - 10-тина дни по-назад, но пък си растем - вече сме 40 см и 1250 грама  Heart Eyes baby_neutral Blush Струва ми се, че сме повече дългички, отколкото едри  Flutter Всичко ни е ОК, според Док и сме много активни - не спираме да мърдаме  Heart Eyes Ще пия мялко желязо, за да задължим сегашните показатели на хемоглобина и другите, свързани с желязото величини...
Имам и едно питане - някой има ли впечатление за количките на АВС дизайн? Днес гледах модел Примо и ми показаха и новите цветове. Струва ми се удобна. И беше лекичка - 7 кг. Въпроса е дали е устойчива и издръжлива  newsm78
П.П. http://www.bebemarket-bg.com/kolichki26.html количката, дето харесах е последната от линк-а...

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 21:13 от Lara1

# 233
ок 10х....ама много рано ми се вижда ако съм станала и аз съм там

# 234
  • Мнения: 385
Мами здравейте! И ние ще се раждаме в Тина Киркова с бебка, живот и здраве при Маленов! Да кажа за дигиталните термометри, че имаме и ползваме такъв, те не мерят с точност по принцип, трябва към температурата да се прибави от 0,5-1 градуса, но пък отчитат супер бързо. Аз съм доволна, защото бързо ме ориентират, ако видя че има повдигане на температурата меря с живачния под мишницата  PeaceЛека и мека на всички  Flutter

# 235
  • Мнения: 52
Ей chochka и ние сме при Маленов Grinning Grinning Grinning

# 236
  • Мнения: 0
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=67ЕЙ мами фенки на кошарката на Евето ето ви цветове и модели.И аз тази съм си харесала само,че червената.

# 237
  • Мнения: 3 034
благодаря момичета, много сте мили   bouquet

Веси, тук хич не са евтини Грако, но в Щатите е много изгодно, дано пристигне всичко както си го поръчала  Simple Smile

аз току що прключих и със сглобяването на леглото, че нямах търпение да чакам мъжа ми, той само матрака ще донесе довечера  Grinning остава единствено количката за сглобяване, но това ще е в бъдещето, като сме готови за разходки  Grinning

# 238
  • София
  • Мнения: 3 123
добре дошла на новата мама! Hug

Дея,ти освен Допегит,пиеше ли нещо друго?Аз днес колкото повече таблетки пия,толкова по-високо ми е кръвното. Crazy Sad.Даже и чесън ядох ,но сега е по-високо от през целия ден.Направо ми писна вече.

# 239
  • Мнения: 69
Ето ме и мен
не съм ви изчела, направо пиша.
Останах много разочарована от днешния преглед в Токуда. Бебето е добре, развива се нормално, което е супер. Лошите новини са, че Димитров каза, че не мога да го избера за раждане, освен ако не е планирано секцио. Имал по няколко операции на ден и не може да ми гарантира, че когато тръгна да раждам, ще е свободен. Планирал и отпуска. Явно вече са много натоварени и графикът им е пълен само от секцио. Каза, че ако искам, може да "пробвам" да го извикам, когато се наложи, но няма гаранция и това не е уговорка. Препоръча ми да се прехвърля към някоя колежка. Rolling Eyes Направо ме разби, сега отново голямото чудене. Tired

Иначе, аз - типичния представител на отбора на НЕкупуващите, днес купих .... ъъъм количка Whistling Нищо общо с тези, на които досега се бях спряла ... триколки, зимен и летен кош, наклоняване на летния кош по оста, а не сваляне на облегалката и пр.... Просто влязох в един магазин и продавачката ме убеди Laughing
Ето я, същият цвят е:

Общи условия

Активация на акаунт