На шопинг в Букурещ

  • 42 292
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 560
аз лично съм добър шофер, но пък никога не съм излизала от БГ та не знам дали ще се справя  Thinking
иначе съм съгласна на автобус - няма да се натоварвам с шофирането  Flutter

а с влак как стои въпроса  newsm78

# 16
  • Мнения: 395
И влак има Simple Smile Мисля, че тръгва в 4 сутринта и в 4 следобед от Русе. За разписанието от Букурещ не знам. Мисля, че излиза пак около 25лв в двете посоки. Проблема на този в 4ч сутринта е , че те стоварва в Букурещ към 6 сигурно ...малко раничко, но пък тъкмо да има време да се разгледа по-добре Simple Smile
Но влакът ми се струва не добър вариант...доста цигании се возят, опасничко си е. Не съм се возила, но така съм чувала. А и при положение, че цената е същата като с автобус..мисля, че автобусът е по-удачен. Освен това до колкото знам когато тръгнеш с автобус първо се прави нещо като панорамна обиколка с екскурзовод. Виждащ доста голяма част от града, показват ти по-интересните места, научаваш нещо ново. А следобедите са свободни за разходка/ или посещение на музеи...по избор на клиента Simple Smile

# 17
  • Мнения: 15 560
нямам никакви претенции - важното е да се събереме група и да си направиме разходката и шопинга  Peace

# 18
  • Мнения: 2 663
Пишете ме в групата ако искате да ходим с кола, имам навигация и няма как да се изгубим и за  миг, мога да взема 4 човека с мен

# 19
  • Мнения: 395
Пишете ме в групата ако искате да ходим с кола, имам навигация и няма как да се изгубим и за  миг, мога да взема 4 човека с мен

Simple Smile Само да кажа, че навигацията отказва да работи в Букурещ  Joy . Виж в крайните квартали хваща някоя друга улица, ама иначе само вика wrong way, wrong way....

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добре ми звучи Flutter Peace
Ама, много далеч от София тоз Букурещ Thinking

По-скоро до Русе с кола и оттам- с автобус.
Ама, аз така съм се сратснала с моята джипка,че не помръдвам нийде без нея Crossing Arms, кой ще ми вози/носи торбите с дрешляци Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 663
Пишете ме в групата ако искате да ходим с кола, имам навигация и няма как да се изгубим и за  миг, мога да взема 4 човека с мен

Simple Smile Само да кажа, че навигацията отказва да работи в Букурещ  Joy . Виж в крайните квартали хваща някоя друга улица, ама иначе само вика wrong way, wrong way....
Моята е пробвана и си работи без проблеми  Wink

# 22
  • Мнения: 15 560
почнахме да се събираме полека а - а за кога иде реч

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 21:48 от vembi

# 23
  • Мнения: 2 309
Аз искам да си сменям автомобила и сьм навита Констанс да ми направи тест-разходка до Букурещ.
В Русе сьм и си чакам Whistling

# 24
  • Мнения: 2 663
Аз искам да си сменям автомобила и сьм навита Констанс да ми направи тест-разходка до Букурещ.
В Русе сьм и си чакам Whistling


Само казвате и тръгвам
Пийваме по едно кафе в Русе и гас

# 25
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Simple Smile Само да кажа, че навигацията отказва да работи в Букурещ Joy . Виж в крайните квартали хваща някоя друга улица, ама иначе само вика wrong way, wrong way....


а зависи колко нова ти е картата, ние два пъти ходим вече и нямаме никакъв проблем с навигацията. Посещавали сме ИКЕА и един МОЛ точно срещу нея /то май не е точно МОЛ/. Добре е да се ходи когато времето е хубаво, ние ходихме декември - голям студ беше. С колата се плаща такса за моста в 2-те посоки около 20-25лв общо и дневна винетка се купува от първата бензиностанция. Много важно е да се спазват ограниченията за скоростта!!! има сериозни глоби.

# 26
  • Мнения: 2 309
Аз искам да си сменям автомобила и сьм навита Констанс да ми направи тест-разходка до Букурещ.
В Русе сьм и си чакам Whistling


Само казвате и тръгвам
Пийваме по едно кафе в Русе и гас
Кога да е,предложи...
Аз другия петък съм заета и не зная в събота ще ходя ли до София на ски Rolling Eyes
Иска ми се да е през уикенда Peace
Ако не се сберем в една кола,мога да взема и моята Peace

# 27
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Зарата им е огромна и сега когато има намаления е много изгодно,изобщо не е като нашите аутлети тук.Аз по-честичко гледам към Мис Сиксти и нещата там са по-евтини от тук.
А къде са магазините на Зара и Мис Сиксти?

# 28
  • Мнения: 13 512
Simple Smile Само да кажа, че навигацията отказва да работи в Букурещ Joy . Виж в крайните квартали хваща някоя друга улица, ама иначе само вика wrong way, wrong way....


а зависи колко нова ти е картата, ние два пъти ходим вече и нямаме никакъв проблем с навигацията. Посещавали сме ИКЕА и един МОЛ точно срещу нея /то май не е точно МОЛ/. Добре е да се ходи когато времето е хубаво, ние ходихме декември - голям студ беше. С колата се плаща такса за моста в 2-те посоки около 20-25лв общо и дневна винетка се купува от първата бензиностанция. Много важно е да се спазват ограниченията за скоростта!!! има сериозни глоби.
Навигацията си работи,за Икеа те прекарва по Околовръстното.Винетки обаче няма от повече от месецна пурвата бензиностанция.Продават се в petrorom,Ноазненамерих вняколко подред и си карахме без "ровинета'.намаленията навсякъде са 50-70%

# 29
  • Мнения: 1 207
Магазини на Зара  и два на Мис Сиксти има в Плаца Румъния и още един на бул.Виктория.
Таксата на бълг.граница е мисля,че беше 22лв.,но понеже бриерата почти винаги е вдигната и ние минаваме.От там нататък няма кой да те спре. Whistling.На румънската граница е 26 леи,понякога и там го правим този номер.Винетки не вземаме.Ако спазваш скороста никой няма да ви спре.
Ейййй, обадете се ако пиете кафе в Русе.

Общи условия

Активация на акаунт