ПРОСТО ПИТАМ ???

  • 1 931
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
А бременна ли си? Ако не си мога веднага да ти пратя един списък от билки и начина им на приготвяне, които са спасили поне двама човека от същата операция.

# 16
  • Мнения: 1 174
Няколко дни преди да разбера че съм бременна получих силна жлъчна криза,оказа се,че имам камък.Казаха ми,че освен опрерация с нищо не се лекува и като боли болкоуспокояващи и диета задължително.Цяла бременност нямах никакви проблеми(износих близнаци),сега като прекаля с някоя дразнеща храна ме наболява,не съм ходила повече на лекар,но знам,че не е препоръчително да се бърза с операция,особено на млади хора PeaceУспех и дано да нямаш проблеми! Hug
Янечек,ако не те затруднявам,моля да ми пратиш на лични билките и лечението.  bouquet

# 17
  • Мнения: 14 654
Напрво в темата ще дам списъка, че може да е полезен на повечко хора, а и билките се намират във всяка билкова аптека:

1.   Състав:
1.1.   Подбел
1.2.   Цикория
1.3.   Жълт кантарион
1.4.   Мащерка
1.5.   Цвят от глог
1.6.   Шипки плод
1.7.   Листа от боровинки
1.8.   Риган.

2.   Пропорции
Компонентите по т.1 се смесват в равни количества.
Стандартни дози – по 50 грама или по 100 грама от всеки компонент.

3.   Приготвяне
Две стиски от сместа билки се пускат във 0,5 литър вряща вода. Изчаква се „да клокне” и се маха от огъня. Кисне 15-20 минути, след което се прецежда. Пие се топла.

4.   Употреба
Цялото количество от 0,5 литра по т.3 се пие топло наведнъж преди ядене. Действието се извършва три пъти на ден преди ядене до изпиване на цялото количество билки.

Важно е да се спазва точка 4, т.е. да се вари нужното количество непосредствено преди употреба, а не да се свари сутринта и да се раздели на дози за през деня. Трудно е малко.

# 18
  • Мнения: 1 174
А колко време да се пие?

# 19
  • Мнения: 14 654
Ами не знам, ще питам обаче и утре ще ти кажа.

# 20
  • Мнения: 1 174
Ами не знам, ще питам обаче и утре ще ти кажа.
Ок,благодаря! Hug

# 21
  • Мнения: 931
и аз мерси за билките ще пробвам.Дано да има ефект и за мен и дано се справя с пиенето на такова голямо количество течност, но съм готова на всичко така че още от утре започвам,още веднъж много благодаря   bouquet

# 22
  • Мнения: 92
А бременна ли си? Ако не си мога веднага да ти пратя един списък от билки и начина им на приготвяне, които са спасили поне двама човека от същата операция.

А можеш ли да ми препоръчаш билка за бяло течение???

# 23
  • Мнения: 14 654
А колко време да се пие?
Пие се докато свърши цялото количество смесени билки. Кутийките са по 100 гр. стандартно. Като смесиш всичките, взимаш всеки ден и вариш докато не остане нищо. Когато камъкът е разбит и готов да се изхвърли, боли- напомня болката при бъбречна криза.

А можеш ли да ми препоръчаш билка за бяло течение???
Не мога, аз не се занимавам с билколечение, но тази рецепта за бъбреци я знам от мои близки, които са я изпробвали върху себе си. Затова си позволявам да я препоръчам.

# 24
  • Мнения: 92
А колко време да се пие?
Пие се докато свърши цялото количество смесени билки. Кутийките са по 100 гр. стандартно. Като смесиш всичките, взимаш всеки ден и вариш докато не остане нищо. Когато камъкът е разбит и готов да се изхвърли, боли- напомня болката при бъбречна криза.

А можеш ли да ми препоръчаш билка за бяло течение???
Не мога, аз не се занимавам с билколечение, но тази рецепта за бъбреци я знам от мои близки, които са я изпробвали върху себе си. Затова си позволявам да я препоръчам.


благодаря много!!!

# 25
  • Мнения: 1 174
А колко време да се пие?
Пие се докато свърши цялото количество смесени билки. Кутийките са по 100 гр. стандартно. Като смесиш всичките, взимаш всеки ден и вариш докато не остане нищо. Когато камъкът е разбит и готов да се изхвърли, боли- напомня болката при бъбречна криза.

Не мога, аз не се занимавам с билколечение, но тази рецепта за бъбреци я знам от мои близки, които са я изпробвали върху себе си. Затова си позволявам да я препоръчам.


благодаря много!!!
нали за жлъчка ставаше въпрос? newsm78

# 26
  • Мнения: 931
Да нали говорим за жлъчка да не се окаже че рецептата е за камъни в бъбреците??? newsm78

# 27
  • Мнения: 14 654
Ами да, за камъни в бъбреците е. Ужасно ви се извинявам, не съм дочела.

# 28
  • Мнения: 931
ОК няма проблеми добре чене пробвах ама то и да бях нямаше да ми навреди все пак са билки Grinning Дано да го прочете сега някой който има проблеми с бъбреците  и д аму свърши работа.И все пак мерси за идеята

# 29
  • Мнения: 1 174
ОК няма проблеми добре чене пробвах ама то и да бях нямаше да ми навреди все пак са билки Grinning Дано да го прочете сега някой който има проблеми с бъбреците  и д аму свърши работа.И все пак мерси за идеята
Аз също много се изненадах защото знам,че камъни в жлъчката не могат да се разбиват с билки.Не се притеснявай аз износих близнаци без да ме е боляла,макар,че личната ми лекарка твърдеше,че като ме натискат бебетата ще ме боли,нищо подобно PeaceУспех!

Общи условия

Активация на акаунт