Пухкав сняг и весели пързалки очакват БУРГАЗлийчетата малки

  • 11 214
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 701
Аз разбрах ...  Embarassed
До сега търках бяната и явно носа ми се е надишал с Доместос!
Извинете ! Simple Smile

# 226
  • Мнения: 252
sisi_f добре дошла  bouquet

# 227
  • Мнения: 373
Абе на какво миришр днес в Бургас?
Или на мен ми се струва ...
Излизах да пуша и ми мирише на някакъв препарат ....
Аз разбрах ...  Embarassed
До сега търках бяната и явно носа ми се е надишал с Доместос!
Извинете ! Simple Smile

Joy Joy Joy
Развесели ме. То е малко черен хумор щото явно яката си се надъхала. И на мен често ми се случва и е много гадно. 

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добре дошла на новата мама,
някой има ли идея за какво беше тая сирене в 8.30 сутринта?

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 6 528
Аз да повдигна въпроса за срещата  Party да започваме да се организираме от по-рано  Simple Smile

Предлагам пицария Зорница,май са отворили дискотеката и може да си запазим места там.

Чакам Джи да се включи да каже нещо по въпроса Wink

# 230
  • Мнения: 2 577
Браво Галя, идеята ми харесва  Peace
хапваме пийваме и направо в дискотеката

Днес обядвах в Океана, отдавна не бях ходила.
може й там да пробаваме някоя вечер  Peace

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 6 528
да,и Океана е много добра идея,аз си го харесвам по принцип.Обаче ако сме в центъра е добре също да си запазим места в дискотека,че нещо на Алиби вече не ми се ходи Sunglasses

# 232
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
клуб 54?
за кръчмата нямам претенции-давам път на по-младите!!! Joy

# 233
  • Мнения: 82
Здравейте!
Kloie,да ти е жив и здрав най-малкия момък Калин,много да е добричък и спокоен!А теб много да те слушат и много да помагат по-големите ти мъже!
Честита осма месечинка на Мони,все така ухилен да е!
Честита да е и 11 месечинка на Пламъчето!!![/color][/b]
Sisi_f,добре дошла сред нас и мен ме интерисува банката,може ли да кажеш коя е ако искаш на лични,благодаря!

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 23:27 от sirenna

# 234
  • Мнения: 1 111
 Аз за дискотеката в Зорница нищо не съм чула. newsm78След малко ще минавам от там и ще видя.Обаче ходихме в пицарията скоро, даже щях да пиша, малко е да се каже, че съм разочарована.Няма да повторим.В Океана е готино, на Алиби и на мен не ми се ходи вече, с тая ужасна музика...В Клуб 54 няма да ни огрее.
 А кога ще е срещата?Аз съм на линия когато и да е, обаче пак да питам.Айде.
  Аааа, възхитена съм от Джърси!Малко заведения са ми допадали така.

# 235
  • Мнения: 1 280
     И аз не съм чула да е отворена дискотеката, Ji защо не ти хареса пицарията, сподели, много ми я хвалиха, но не сме ходили. На Океана е много хубаво, да. Често обядвам там, защото е до офиса. Къде беше това Джърси  Blush За дискотеката аз съм пас  Mr. Green 

       Хайде до скоро, отивам да се вихря в кухнята че  Crazy  newsm64

# 236
  • Мнения: 1 111
 Aми първо не ми хареса обстановката, едно голямо хале, масите не са отделени с нищо една от друга, все едно в едновремешен ресторант.Това както и да е, вкусове разни.Обаче обслужването никакво го няма, ама никакво, за пример-нямаше много хора като ходихме, въпреки това се наложи сами да си вземем пепелник, защото никой не дойде на масата, после и менюто сами си взехме, а най-накрая питахме на бара кой ще ни обслужи.Аз такова нещо никъде досега не съм виждала.И цените не са нормални за такъв тип заведение.

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 11:32 от Ji

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 6 528
Що така тия в Зорница,направо се излагат  newsm78, ние като ходихме преди време всичко беше наред с обслужването.

А за 54 защо да не ни огрее ?

Аз пък от Джърсито съм тотално възмутена- покривки с дупки и лекета,обслужване бавно ,явно зависи  Thinking

# 238
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
споменах клуб 54,защото имам хубави предадени отзиви за там!Аз лично не съм ходила Embarassed!Знам само,че хората са си направили предварително резервация(мисля че има и някакъв вход-4лв newsm78???)

# 239
  • Мнения: 644
споменах клуб 54,защото имам хубави предадени отзиви за там!Аз лично не съм ходила Embarassed!Знам само,че хората са си направили предварително резервация(мисля че има и някакъв вход-4лв newsm78???)

Аз сигурно ще ви забия в десета глуха като съвсем непросветена!  Grinning
Какъв е този клуб54 и къде се намира? Кръчма или дискотека е? Предполагам щом става въпрос за вход 4 лв- ще е дискотека?

А дискотеката в Зорница, миналата година имало ли е?
  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт