Не едно АПРИЛче се сдоби с кракомобилче

  • 8 572
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Запис.
Рая е болна ... много Cry после ще ви чета.

# 16
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте Hug
color=red]Benitta-[/color]мерси за елдата , утре ще пробвам, и смятам д акупя телешко за супичка.
Sve_dim –браво на детето.
ronq честита месечинка
zazu1 аз се чувствам добре на работа,по-организирана съм,отколкото като бях в къщи.бавачката ни идва през  3 дена ,понеже мъжо е на смени и другото време я гледа той.вечер като се прибера и ми се радва, преди ставахме в 9-9.30,сега ме усеща че ставам по-рано –в 8 и става с мен.и аз се чувствам зле че я оставям, но започнах работа на ново място на по-добра длъжност и не ми с е изпускаше,нямаше д а ме чакат ,понеже не знам за в бъдеще какво ще се случи а обичам да разчитам на себе си главно.затова  наехме гледачка няма как.
но смятам като се постопли да излзиам на обяд и да се разхождаме заедно,понеже офиса е близо до нас Peace
противозатчатъчни -питах понеже ясмин,много скъпи нещо ми се сториха,дайте идея за други.
Linofrina-бързо оздравяване Peace

# 17
  • Мнения: 1 984
Хей, Linofrina, много сериозно и страшно прозвуча поста ти! Какво й е? Бързо да оздравява малката!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 740
Linofrina   бързо да се оправяте, нали забраних болестите, не изпълнявате а ?
zazu1 Аз нам, че по всяко време може да излезеш пак в майчинство и работодателя няма право да ти го отказва. Друг е въпроса после като се върнеш на работа как ще те посрещне.
За пазенето презервативи ползваме. Преди години таткото ме пазеше, ама после 3 години не ставаше нищо и си бях решила, че не става при мен, ама на Вики спи до мен. Сега не смея, особено като знам, че след една бременност може много лесно да се забременее.

# 19
  • Мнения: 11 004
Мъничката беше с температура 39.3, но с Панадол успяхме да я смъкнем до 38.3, дано не се качи отново Praynig Има и хрема и не може да диша. Гадното е, че и аз съм болна като нея, и кашлям лошо. А на капак бащата на мъжа ми днес го оперираха и мъжът ми отиде да е при него за през нощта, понеже не му дават да става. Cry Изобщо, всичко се струпа наведнъж. Cry

Vanesast, честита нова работа! Да ти спори и да ти носи удовлетворение (материално и душевно) Hug
За противозачатъчните - не искам да пия химии. Обмислям по-нататък да си сложа спирала. Пък и все още нямам цикъл, не ми пука толкова. Laughing
450, виновни сме Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 9 111
Linofrina, да се оправяте бързо. То и у нас сме цъфнали...- малкият е със сополи от 15-20 дни. Взе и да се закашля с някакви хрипове. В понеделник сме при педката. Аз май лепнах нещо от таткото- боли ме гърло, ма засега още не съм се дала. Мухам аспирини, чесън, горещи душове и чай с лимон...

Иначе това за прекъсване на майчинството някъде го бах чела из форума преди, че после не може пак да се поднови, ма може да са го променили или аз да не съм разбрала правилно. Някой по-вещ да каже.

# 21
  • Мнения: 161
Здравейте!
Linofrina, бързо оздравяване! Ние май сме на път да се разболеем  Sad, вкъщи мъжо го изкара с маска на лицето, обаче свеки не пожела да сложи такава и сякаш ни зарази, мен ме боли гърло, а Криси е със запушено носле Confused, няма как да е настинка- не сме излизали доста дълго време.....много ме е яд на свеки, какво щеше да и стане три дни да е с маската вкъщи  #Cussing out
ronq, честити 9 месеца Hug, спомням си в родилното, аз тъкмо идвах и вие с Дидка вече се бяхте обебили Laughing, много успокояващо ми подейства тогава. Цункай Алекс!
пълзене- категорично не, няма и да се научи май, малко сме мързеливи, понякога това ме притеснява, но все си мисля, че всяко дете се развива различно и няма място за притеснение Peace. Ето от няколко дни се учим на обноски и вече за "Здравей" Криси подава дясна ръчичка  Joy
вечерно хранене - последното папкане е към 20ч., от около седмица е кисело мляко с бисквитки, понякога слагам и малко каша "Нежни фибри" на Нестле, резултат - не се буди за ядене, а само за гушкане и сутрин в 8.30 пълно гърненце (даже ме изумява къде го е побрала това Joy)
контрацепция - ми и ние сме на "Пазиииии се"  rotfImbo, още имам черна точка, защото не съм ходила на гинеколог, но възнамерявам скоро да отида и да си сложа спирала. Преди да забременея пиех доста време хапчета, но на всички пише, че не са много за предпочитане при раждали жени  newsm78.
работа- ако питате моята шефка, не трябваше изобщо да излизам по майчинство и сега през ден върша нещо, но някак си не зная дали ще се върна на старата работа, мисля да се пробвам в друго поприще живот и здраве  Flutter
 newsm59 Чести Рожден Ден на батко Гого! Да е най-послушният батко и много щастие! newsm59

# 22
  • Мнения: 221
Здравейте,момичета! Hug
Бенита,честити да са ви тичкащите  крачета! Heart Eyes за Рая!
Linofrina,бързо оздравяване,пиши как е мъничката и не се тревожи .Почти всички изболедувахме вируса,за съжаление.Дано спинка спокойно и утре -без температура  Naughty
Много се зарадвах на добрите новини за Сладка мама.Бебка е мъничка,но достатъчно голяма , за да се пребори,дано,дано ,дано!!! Praynig

контрацепция - ми и ние сме на "Пазиииии се"  rotfImbo,
Joy Joy Joy и ние сме така.Срам ме е,че не взимам по-сериозни мерки ,че трето не плануваме,но то пък човещинка  Embarassed като дойде мерака-я имаме "гумички",я не... Embarassed Embarassed Embarassed
Сиси,маската наистина помага и спасява положението,а свекито ти е за  #2gunfire,дано  мъничката да не се разболее. Hug
Честит рожден ден на Гого!Да е здрав,грижовен и весел! Tada nbirthday baloni

# 23
  • Мнения: 1 114
Аз забравих да ви се похваля, че тази седмица имах културна програма - ходих на театър. Беше много приятна постановка, ако харесвате театър ви я препоръчвам - "Красиви тела" в "Сълза и смях". Като "Сексът и града" е сюжета.
Linofrina, бързо да се оправяте!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз забравих да ви се похваля, че тази седмица имах културна програма - ходих на театър. Беше много приятна постановка, ако харесвате театър ви я препоръчвам - "Красиви тела" в "Сълза и смях". Като "Сексът и града" е сюжета.
Linofrina, бързо да се оправяте!!!
Laughing Сигурно си ходила без мъжа си. Аз моя ако го заведа на такава постановка публично ще ме линчува на сцената  Laughing

# 25
  • Мнения: 78
Еееее, трети опит да пусна пост днес  Crossing Arms

Linofrina, бързо да се оправяте  Hug

за работата - днес беше четвърти ден  bowuu честно казано днес ми дойде нагорнище. Отвикнала съм от офисното бързане бързане бързане  ooooh! Но ще се оправя. Но пък изведнъж се усетих някак жива с главно "ж". Запознах се с нови хора. Налага ми се да уча нови неща в движение, защото се очаква да съм спец даже. Обратно на ринга съм  Joy А вечер като се върна с бебе Филип си четем, играем си. Той си има ново забавление. Аз правя упражнения (вече цели десетина дни  Whistling), а той иска да е до мен и ми се смее. Разказвам на мъжете какво ми се е случило. Отдавна не се е случвало новините, които излизат от мен, да не са свързани само с акото на бебето, бърборенето на бебето, храната на бебето и т.н. Чувствам се  good goood, както казва шефът  Laughing

За Сладка Мама - мноооооооого се радвам, че нещата вървят добре   bouquet

Ааа щях да забравя. Днес Филип най-накрая реши да обиколи кошарата, пристъпвайки с ръзвързани терлички, които го спъваха тук таме... И така няколко пъти. Накрая се измори и седна доброволно при играчките  hahaha

Ох, мъжът гладен... Лека нощ!  Hug

# 26
  • Мнения: 135
Linofrina,  да се оправяте бързо

Аз нямам особено желание да се връщам на работа щото ми е хубаво с бебка, ама пустите пари

# 27
  • Мнения: 474
Здравейте момичета,  по случай деветата месчинка на Алекс се сдобихме с маааалка цицина на главата  smile3557, това дете изобщо не седи на едно място  smile3540 /сега сме в период на катерене/, по принцим предполагам, че е трудно да стоиш мирно с един ГОЛЯЯЯМ трън забит отзад, ама това вечееееее.... ПОне не плака  много, а се отправи към покоряването на връх “Големия мечок”  hahaha и то без допълнителен кислород.....  Joy Май претръпнах към паданията  Confused.
Sissi   - мила, онзи ден си мислих за родилно….. ти се свърза с Дидка, нали..... а да те издам ли тук на мацките, как се излежаваше на леглото полугола, а.....  Mr. Green  newsm53 ей каква картинка бяхме тогава... Mr. Green Blush  Между другото и аз записах Алекс на ясла от септември.... записах я в Асен Халачев......Надявам се на Крисунката да й се размине  Praynig, а на твоето свеки..... smile3505 Ние пък вече показваме доста неща, ама само с поглед....не мога да я накарам да го посочи....аааа казва “Как прави кучето” От два дви само лае вкъщи – БАУ-БАУ...  animal037 Голям смях пада... hahaha
Linofrina – да се оправяте бързо, ей, дано Рая да не вдига вече температура... гадна работа... с този грип за капак.....  Sad
Контрацептиви засега не ползваме – пазим се хихи .... За спирала....ми не ги харесвам спиралите, страничните ефект са гадни.... Хормонали таблети – мисля да почвам след два три месеца – да се настроя психически... Rolling Eyes Ползвала съм Новинет и съм много доволна, ама то това при вски е различно...  Naughty
Vanesasat – айде честита работа...само напред и нагоре...
 newsm10
Я, човека се събуди, Боооооожеееее - докога ли ще си играем сега, ето я пак се катери по калъфката  ooooh!...айде...отивам при неа...ллека вечер...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 331
хапчета-преди ползвах Регулон сигурно са едни от най евтините опаковката за 3 месеца е 21лв. и бях доволна май пак към тях ще се върна.Момичета консултирайте се добре с гинеколозите си за спирала особено,ако мислите за още раждания,защото мен док ме посъветва да си сложа доста по-нататък поне след още едно бебе....

# 29
  • Мнения: 332
сиси   bouquet за темичката
Linofrina и аз стискам палци бързо да оздравявеете Hug . На мен точно такива преживявания за ми пресни пресни. Първо Борис беше само със запушен нос, после температура, и около 10 дена неспане. С панодил спакнахме температурата, и чорапки с оцет. Те не знам дали помагаха за температурата, но определно го успокояваха след 5-10 след като му ги обуех, нощем най-се забелязваше - закротваше, гушваше се в някой от нас и пак се унасяше за известно време. А за сополките - на една от нашите възглавници, подпрян от кръста нагоре, и му улесняваше дипането.

Ей, ама как ми намирисва, че скоро и други априлски мами ще са с пълни тумбачета отново. Хи хи Joy. И ние така, на презервативи и уж пазене, покрай човещинката - Борис батко ще става. (че и аз пожелание няма да си объркам хормоните, освен ако не е наложително за болезнен цикъл, и спиралите не ме радват много). То , ако не беше станало така, ние вече щяхме да правим опити за второ така или иначе.

....още шях да пиша, но малкият мъж тази вечер е решил да ми покаже що за овне е.....
утре пак, сладки сънища
сладки сънища на всички

Общи условия

Активация на акаунт