Казанлък

  • 16 176
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 639
 Joy Като една типична Фея, съм пълна с изненади.  Mr. Green

Много се радвам, че снимките ми създават положителни емоции на хора, зажаднели за родна земя .    bouquet

# 241
  • Мнения: 241
Здравейте Казанлъчанки!   bouquet
Аз се позагубих, но ще се опитам да се включвам по-често. 

Казанлък си има нова роза. Приятелката ми Таня роди на 4.01 красива мома Габриела. Да и е жива и здрава, да радва татко и да слуша мама!
А на вас, момичета, за много години!  bouquet

Явно си имаме обща приятелка  Simple Smile Тъкмо днес си гледам в мейла, че Таничка ми е пратила снимки със малката прицеса  Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 2 784
Здравейте Казанлъчанки!   bouquet
Аз се позагубих, но ще се опитам да се включвам по-често. 

Казанлък си има нова роза. Приятелката ми Таня роди на 4.01 красива мома Габриела. Да и е жива и здрава, да радва татко и да слуша мама!
А на вас, момичета, за много години!  bouquet

Явно си имаме обща приятелка  Simple Smile Тъкмо днес си гледам в мейла, че Таничка ми е пратила снимки със малката прицеса  Heart Eyes
Ей, че хубаво! Светът е малък... Hug  bouquet Wink

# 243
  • Мнения: 35
Привет на всички от Розовата долина!Искам да питам къде в Казанлък има хубав видеозон ,напишете ми адрес и телефон ако може.Благодаря ви предварително   Simple Smile

# 244
  • Мнения: 1 639
Аз бях бременна преди 2 години.  Simple Smile
Не знам сега как стоят нещата.
 А с имената на улиците съм скарана Simple Smile))) Градът е малък и се водя  по други ориентири Simple Smile))

# 245
  • Мнения: 2 907
Малей, темата на 6та страница изостанала. Рекох да я побутна, току виж се освежи настроението.
Вие май само по градинки и кафета скитате в това хубаво време. Тази година и аз ще уважа нашия градец с присъствието си по местните бирарии  Laughing
Фея, мисля да пия Загорка с теб  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 1 639
Аз няма да  мисля, направо ще действам.  Mr. Green

Само стъпи на родна земя.  Simple Smile

Да  доведеш малкото очарование ! 

# 247
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Здрасти на всички мами и деца от Казанлък! newsm53
 
Аз вмомента живея в София,но края на май ще си натоварим багажа на един бус и ще се местим в Казанлък. WearyМъжа ми е от там!Чесно казано не се радвам много.Града Ви е хубав и спокоен,но има един много голям недостатък:свекъра и свекървата живеят на горния етаж smile3515Но какво да се прави?!Ще го преглътна някак.

Стига съм се оплаквала!Сега като се местим трябва да си имаме нов педиатър.На вас кой ви е педиатър?Доволни ли сте от него?Мола ви споделете,за да знам при кого да запиша Филип.
 
Надявам се ,когато дойдем в Казанлък да се видим на по кафе.Ние живеем на ул.Капрони.

Чао и целувки!

# 248
  • Мнения: 2 907
Фейке, май ще си идваме без дребито....Абе, дълга история е. Мен много ме е страх от самолети, ако съм сама ще го преживея, ама да си кача детето и мъжа на самолет - не Shocked Съответно ще пътуваме с кола. От три години ходим с кола до Бг. Не мога да ти опиша какъв тормоз е. Страх ме е да помъкна и дребито с кола. Тя ще полудее от път и жеги... Засега майка казва, че е съгласна да и я оставим. Знам, че ще ми липсва много, даже се питаме дали ще го преживеем, но засега това е планът  Rolling Eyes
Знаеш ли каква сладка мишка е станала? Нали съм ти говорила за моята приятелка Мария, която също има дете. Та е жалко, че няма да мога да я представя мишката.

янак, сори, от мен адреси за педиатри не можеш да очакваш, но добре дошла в темата! Тук има някои казанлъшки мами, които веднага ще ти дадат съвет.

Какво става с другите? Знаех си, че по градинки хойкат  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 1 639
[Знаеш ли каква сладка мишка е станала?

Дай снимки да  видя де .  Mr. Green

Аз понякога надничам в албума ви , ама ти освен сините й очи друго не снимаш май . Laughing


yanac, защо ще се местите от София в Казанлък ? От големия в малкия град ...

Аз водя моето хлапе при д-р Попова. Колко е добра не мога да кажа , нямам база за сравнение.  При нея сме от първия ден. Simple Smile

# 250
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

yanac, защо ще се местите от София в Казанлък ? От големия в малкия град ...


А ми феичке Мъжът ми взе да става много нервен #Cussing out,почива по 4 дни в месеца и цялото това напрежение си го изкарва на нас с малкия. #2gunfire
Вдигнаха ни наема със 100 лева.А бе гадост!Аз съм от Бургас,но поне засега не мога да го убедя да се принесем там. Ще поживеем,ще видим как е. Дано само не се скараме заради свекърва ми!

А тази д-р Попова къде да я намеря?

# 251
  • Мнения: 1 639
А тази д-р Попова къде да я намеря?

В медицински център "Ескулап" на ул. Скобелевска е . Но не се предпверявай. Разпитай и други мами.  Simple Smile

# 252
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Добре дошла при нас , yanac!
Малко ще ти е трудно да свикнеш от София в Казанлък,но.... понякога се налага.И аз като теб преди 6 год. дойдох тук и честно казано ми беше доста трудно,но вече посвикнах.
Ние сме при д-р Дончева,доволна съм,но наистина както казва феичката разпитай и други мами!Д-р Дончева е в поликлиниката каб.№14

# 253
  • Мнения: 180
Ехоооо, здравейте
Аз май вече бях я отписала темата...добре че mystic и Горска Фея я побутват.

yanac добре дошла в Казанлък. Аз живея тук от 1,5 година и ми е много добре сега. В началото ми беше по трудно но свикнах много бързо. според мен града не е толкова важен, важно е къде ти е спокоуно, уютно с любимите хора. Дано да се адаптирате по бързо. Като се преместите свиркай, насреща сме.
Относмно педиатрите ние също сме при д-р Дончева, но съм водила Мария и при Попова - доволна съм и от двете.

inka2005, драсни някой ред по ICQ че аз май няма да се престраша скоро Simple Smile Hug

Момичета, тези от вас които са водили децата си на ортопед при Дармонов дайте някакви координати, че аз окъснях с този преглед нещо...БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Hug Hug Hug

# 254
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Няма страшно,бе  Angeliha !
Хайде утре ще ти пиша!Аз водих Илина при Дърмонов,когато беше на 2 мес. и след това след годинката, преди да приходи.Страхотен специалист и човек.  newsm10
Но сега му нямам координати,ще питам и ще ти кажа.Наистина малко си закъсняла,дано няма проблем за малката!

Общи условия

Активация на акаунт