Лунна диета-22.01-15.34ч.

  • 6 392
  • 232
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
Браво,лунички,виждам,че повечето сте започнали от днес. newsm10 newsm51 Гледам,че сте по на няколко чая пък аз какво нещо изядох...два сандвича,една крем супа,два кроасана,две бисквити...
Еееее не трябваше да казвааааааш......Не стига,че само манджи са ми в главата вече...... hahaha  hahaha  hahaha
Ама като се видя в огледалото и си се харесвам вече(та се отказвам от манджите де)

# 76
  • Мнения: 2 103
 И аз да се запиша, от днес наобед започнах,че ходих на зъболекар и утре пак ще ходя,та вместо да се чудя как да пазя,по -добре само на чай ,кафенце и вода

# 77
  • Мнения: 888
Малииииии,Китинце....нидей тъй,мол ти са....има хора дет цял ден не са яли  Laughing Аз дори забравих вече от не знам си колко дена вкуса на сандвич,да не говорим пък за сладко  Laughing
Аз само да кажа,че засега нищо не ми се яде...освен ябълката ударих и 3 мандаринки и съм си супер.Даже мъжо яде ей сега и грам не се изкуших...ама виж от сладко ще ми се проточат лигите.
TheNMaster само тъй  Sunglasses Sunglasses и аз усещам тия дни леко по-хлабави дънките...ама още доста има до заветната цел   Tired

# 78
  • Мнения: 1 152
Запис и от мен  Mr. Green
Днес съм на мляко, че уж почнах монодиетката. Утре ще гледам да съм само на течности- то и без това съм болна Sick. А вдругиден ще продължа с моното. Кога отчитаме килцата  newsm78
Успех на всички лунички.
  bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз така. Като се има предвид, че от сутринта се наливам! Обаче така като изхвърляме само вода, дали после няма да си наваксаме, а?

@lideto70, какъв е тоя чай?Как се казва, на коя фирма е?
"Ройбос и карамел" се казва чая на Биопрограма е . Но кутията сигурно ми е в работата . Утре ако не съм я изхвърлила ще я снимам и ще я сложа да я видиш ако не си го намериш дотогава.

# 80
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Браво,лунички,виждам,че повечето сте започнали от днес. newsm10 newsm51 Гледам,че сте по на няколко чая пък аз какво нещо изядох...два сандвича,една крем супа,два кроасана,две бисквити... #Crazy #Crazy #Crazy Започвам утре от сутринта,този път няма да се предавам. Naughty
Дано!(отнася се и за мен) Praynig

# 81
  • Мнения: 219
момичета и аз съм на линия, днес хапнах малко пилешко и мляко, но утре мисля само на течности/ е може и някоя ябълка ако ми стане зле Embarassed/ Успех на всички

# 82
  • Мнения: 1 488
Днес ще изкараме някак,ама утре вечер ко ше прайм не ми се мисли.

# 83
  • Мнения: 235
Момичета, започнах подготовката за гладуването. Вечеря - салата печена чушка с малко зехтин, утре мисля да съм на чай кафе и фреш. Най трудно ще е утре вечер.
Бях на фитнес преди няколко часа и се претеглих- 53.1 кг. Късмет на всички!

# 84
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
мислех от утре след обяд да започна, ама почвам от сутринта, дано издържа, най - ми е трудно вечер Confused

# 85
  • Мнения: 252
Ето ме и мен, красавици Hug. Аз ще гладувам само през фазата, защото отново е вторник и отново ще съм на танци #Cussing out. Вече ми писна #2gunfire, едно лунуване като хората немога да направя. Успехи утре на всички ни Peace.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 078
Аз също ще съм от утре. Но няма да съм от обяд, а от сутринта- по-лесно ми е така Peace

# 87
Добро утро, момичета. Аз съм вече 1 кг. надолуи съм доволна от себе си. Пийнах фреш от 1 грейпфрут и отивам на работа, което е много хубаво, защото не ми остава време да мисля за ядене. Днес на вода, чай, кафе и фрешове, за да сме умопомрачителни през лятото. Лек и усмихнат ден на всички!

# 88
  • Мнения: 332
Добро утро и от мен!Хайде успех на всички    newsm10

# 89
  • Мнения: 122
Добро утро,лунатички Wink
И аз почвам днес на течности,с намерение и утре да изкарам (поне,ако не успея и вдругиден),но вече включвайки някой друг плод.

Общи условия

Активация на акаунт