Ноемврийчета 2005 №9

  • 15 175
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
Анеле, чела съм, че това е най-zдравословният вариант, така че не му давай zор да го откаzваш, току-виж почнал да си смуче палеца...На мъжа ми, който е палцесмукал до предучилищна въzраст, небцето отвътре е буквално "иzдълбано", zахапката иzкривена съответно.
Фук-фук, снощи иzлиzахме с Милейдини и съвсем като младежите се прибрахме пак в три Laughing

# 31
  • Мнения: 1 253
Микки всички сме в очакване. Стискам палци да минава леко и безпроблемно.
Биберон Ния от известно време е без биберон. Принудително. Причината беше възпаление в устата от което ме беше по-стреснала, защото постоянно повтаряше, че я болят ушите. Оказа се афта след кътниците. Както бях против махането на бибата от егоистични съображение (ами спи ми се), така я махнах от раз.
Сега дъвче от време на време ъгъла на чаршафа си, обаче май и с това приключих успешно. Може би не беше най-правилния начин, но впечатлена от разказа на моя приятелка, чието детенце при падане си ударило предните зъбчета и те се скрили във венеца, казах на Ния, че ако дъвче завивката ще остане без зъбки като Марта. Малко ме е срам, защото реално я излъгах, но това ми дойде на ума. Понеже Ния я познава беше много впечатлена и спря.

Иначе Ния вчера вдигна доста висока температура следобед. Не можахме да я премерим. Повърна 2 пъти и отказа да яде каквото и да било цял ден. Привечер пак вдигна доста, обаче като не дава да я премеря така и не разбрах колко беше. Гореше и се унасяше. Ефералган свещички помогнаха, както обикновено. Слава богу не е повръщала повече.
Днес цяла сутрин се налива с течности, но пак не е голяма фенка на яденето. Казва, че е гладна й казва какво й се яде, но като й го дам отхапва 1 хапка и дотам. Няма да умре от глад ако не яде 2 дена, по-важното е че пие течности, така че не се кахъря.
Днес не е вдигала температура, да видим като стане от следобеден сън как ще е и довечера.

# 32
  • Мнения: 1 608
Мики си има син - Ангел!!!  Голям мъж -3,700кг./51см.
Родил се е днес в 15:07!!
Да е жив и здрав!!
Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 9 904
ууу, браво! И с хубаво име  bouquet
да е здрав, да расте голям, силен и добър!

микки - браво на теб, бързо възстановяване и много радост вкъщи!  Hug
сега съм спокойна  Wink

# 34
  • Мнения: 811
Честито бебче на Микки!!! Да е здраво, щастливо и обичано от всички! Само радост да носи вкъщи!

Леле, колко е голям! Как ли се е измъчила милата!
Бързо възстановяване, Микки!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 44 139
Ооооо, браво на Микки, какво голямо момче Mr. Green

Да е жив и здрав Ангел, голям да порасне, послушен и прекрасен и много да се разбират с Мартина   bouquet bouquet  bouquet

И бързо възстановяване на Микки!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 298
Честито, Микки!
Да е жив и здрав Ангел и голяяяям да порасне! Всичко хубаво на цялото семейство!



Аз не пиша, защото няма много какво да кажа, а и не съм си сменила коледния аватар, пък ме мързи  Embarassed. Иначе сме добре. И ви чета.

# 37
  • Мнения: 1 288
микки, честито! да е жив и здрав, много радост да ви носи!!!   

# 38
  • Мнения: 911
                                   

Микки, да ви е честит Ангел, нека да е много щастливо и добро момченце!!!

# 39
  • Мнения: 3 089
браво!
е те това е хубава новина!
и между другото, родените в неделя са късметлии.
аз поне съм такава.
дай боже и ангел да е.
казала орисницата  Wink

# 40
  • Мнения: 941
Честито Мики,
жив и здрав да ти е малкия Ангел, много радост да ви носи,

# 41
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Честито на Мики!Да е здрав и жив Ангел!

# 42
  • Мнения: 152
Мики, честито. Да е жив и здрав, да няма колики, зъбите лесно да избиват и въобще да е спокоен и весел. Да се разбират с Марти.  bouquet

# 43
  • Измир
  • Мнения: 645
МИккИ честИто!!!
 Да е жИв И здрав Ангел, да е много послушен И много щастлИв!

# 44
  • Мнения: 1 541
ЧЕСТИТ МАЛЪК МЪЖ НА МИККИ, ТАТИ И КАКА!!! ДА ВИ Е ЖИВ, МНОГО, МНОГО ЗДРАВ И ВЕСЕЛ   bouquet Hug Heart Eyes

Еххо, дано бързо да го преборите, каквото и да е! Много болнав сезон тази година  Confused Миналата седмица бях без гледачка, че внучето и беше болно и аз я пуснах, че да не зарази с нещо и без това едва закрепената Яна, а днес пък сама на фронта с чистенето на къщището, понеже пък синът на чистачката е болен  Crossing Arms Писна ми.....искам лято!

Сердика, опасна работа сте вие...Ние още не можем да се съвземем от недоспиването, а вие даже 2 вечери изкарахте и оцеляхте  Laughing
В този ред на мисли, понеже установих, че макар "крехката" си възраст, не бях ходила на дискотека или подобно заведение от 4- 5 години- нещата много са се променили- никой вече не танцува май  Crazy Явно е станало демоде и не е "шик"  или пък ние просто нещо не можем да уцелим, ама пак си останахме седящи цяла вечер , макар мераците си да им покажем, че и мамите още го могат  Twisted Evil

Хайде аз отивам да се развихря в чистене и готвене днес   chef Приятен, весел и "без болесттен" ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт