Ноемврийчета 2005 №9

  • 15 211
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 465
Микки, честит ти мъж!! Да расте голям, здрав, умен и послушен!!! Grinning

При нас нищо ново. Времето е хубаво и сме навън. Аз правя нон стоп курсове до пощата и обратно - голям съм карък.  Поръчвам си неща по нета и все не уцелвам размерите или пък ми ги пращат дефектни. Crossing Arms
Пък в събота пощальонът се раззвънял в 8:00ч. сутринта #Crazy и не му отворихме, затова пък днес - беж краченца до пощата Crazy
Юка, не вярвам да си сбръчкана Laughing И аз имам мостри, но не и кремове - обаче пробвайки мострите, установих, че към половината неща съм алергична Sick
Мда, Поло още не съставя изречения newsm78

# 61
  • Мнения: 506
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ НА ЩАСТЛИВАТА МАМА И С КАКА МНОГО ДА СЕ РАЗБИРАТ!!!  bouquet
Ние сме добре, главоболие за сега няма(пу-пу-пу), а с другото съм свиканла, още малко и ще я запиша на поне два спорта!! Mr. Green

# 62
  • Мнения: 152
При мен нещата не са добре. Болките се засилват. Утре съм на преглед при специалист.

# 63
  • Мнения: 592
Здравейте!
buba_katinka - май не ти се размина, пиши ми на скайпито или icq -то как си!
Юка - незнам на колко години си, но мен последно време много взе да ме тресе възраста, обзема ме чувство, че съм стара (още не се намирам за сбръчкана, но и това ще дойде сигурно), гледам да не се подавам на емоциите, но те ме заливат - мисля си че живота ми изтича...ужасно чувство. Дано е някаква зимна депресийка, която да отмине бързо Praynig
gerygirl - дано операцията мине успешно и най-безболезнено!
ваксини - и на нас педито ни каза, че на 2 год.  се прави 5 прием на полиомиелит и през миналата година той отпадна, т.е когато нашите навършиха 2 год., сега чак на 7год.

В ИМУНИЗАЦИОННИЯ КАЛЕНДАР НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ пише, че на 24м. трябва да има ДТК, а на 22-24 полиомиелит. След това 7 год. - полиомиелит, ДТ туберколоза (БЦЖ)

# 64
  • Мнения: 592
Юка - сега погледнах на колко години си - хич не се коси, та ти си младо гадже....като дойдеш на мойта тогава му мисли Mr. Green

# 65
  • Мнения: 9 913
аз викам и ти като дойдеш на мойта, да му мислиш тогава.

# 66
  • Мнения: 1 253
Ох, ще ме уморите от смях  Joy аз след 3 дена ставам на цели 36, какво да кажа а?

# 67
  • Мнения: 9 913
детето построи хеликоптер с две перки една над друга.

# 68
  • Мнения: 1 288
благодаря ви за успокоителните думи, ама вече пръснах почти една заплата за бурканчета  ooooh! всяка година по това време ме хваща лудостта. вкъщи се е превърнало в кометичен магазин. аз обичам да се плескам с какво ли не.
сисса, не съм толкова далеч от твоите години  Simple Smile
еххо, въобще не ти давам годините  Naughty досега не знаех, мислех, че си най-много на 30. Peace
абе всички сме млади, щом сме млади майчета. макар че онзи ден едно девойче на 19г. ме съсипа с комплимента си: леле, не мога да повярвам, че си раждала и си почти на 30 години (с ужас в гласа от възрастта ми!!!). все едно някоя мумия разглеждаше  Close
тити, кой като теб с двама пилоти вкъщи. ще обиколиш света  Laughing
бубе, стискам палци  Hug

# 69
  • Мнения: 3 096
пък аз не се плескам с нищо. не виждам смисъл, губи се време, а и не ме влече. пък и бях решила кат видя първия бял косъм на главата си да спра и с експериментите с косата. е, преди 2 години спрях и туй, та сега съм съвсем нечъръл. обещавам, обаче, с обезкосмяването да не се връщам назад към природата  hahaha

аз вече 2ри ден решавам листовки - зарязах си текстовете и 'уча'. е, под 4 грешки не мога да падна и това си е. почвам яко да се демотивирам...

# 70
  • Мнения: 1 253
Юка и аз се мажа и си купувам хубава козметика. Днес даже ходих да си купя един нов крем за очи, който тествах и съм много доволна. Е в CCS го нямаше и ще трябва утре да ходя до Витошка. Поне си взех тестер на крем от същата серия за лице за да видя дали ще ми пасне и той.
Майче на листовките цаката им е повторение и така до откат. Докато не назубриш някои безумно тапи въпроси май няма как да стане Simple Smile споко Simple Smile аз наскоро покрай една колежка решавах яко листовки и съм в доста добра форма. Грешки нямам Wink
Тити конструктор си имаш ти у вас. Браво на детето!

# 71
  • Мнения: 911
Здравейте, бабички!
Вие нещо луднахте Rolling Eyes КАк на теzи години ще остаряваме вече, след 10-15 години няма да има zа какво да си говорим тогава Laughing
Моята марка коzметика (Shiseido) пък я няма тук, та мажа к´вото падне. Еххо, я похвали таzи марка Grinning

# 72
  • Мнения: 9 913
а, в безмитните няма ли я,  някой като пътува, гости като ви идват?

# 73
  • Мнения: 911
виж, това е идея, да погледна в беzмитните Hug

# 74
  • Мнения: 1 465
Еххо, моля те, кажи какъв е този крем за очи Praynig
Моите бръчки се появиха точно след раждането. Преди това имах толкова хубава кожа, ни пъпки, ни бръчки, ни петна... , а сега ooooh!
Бубе, дано не е чак толкова сериозно с бъбреците. Знам, че е много болезнено - баща ми е имал такива кризи, но отдавна не са го мъчили.
gerygirl, стискам палци за операцията.
Sissa, аз си мислех че само мен ме обзимат такива мисли за старостта, но май не съм единствена.
Еххо, моята приятелка тук е на 37 или 38г. не знам точно, но изглежда по-млада от мен. Всичко е май до генетика. Thinking

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:10 от Pollia

Общи условия

Активация на акаунт