ВНИМАНИЕ "Памперс"

  • 4 661
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
благодаря на всички за подкрепата и инфото за магазините с памперс! Hug Hug Hug
снощи и тази сутрин мазах дупе с Imazol. мисля, че всичко се оправи, но не смея да сложа памперс. скъсвам се по цял ден да пера гащи, но важното е здравето на детето.

# 16
  • Мнения: 4 447
благодаря на всички за подкрепата и инфото за магазините с памперс! Hug Hug Hug
снощи и тази сутрин мазах дупе с Imazol. мисля, че всичко се оправи, но не смея да сложа памперс. скъсвам се по цял ден да пера гащи, но важното е здравето на детето.

Защо не пробваш Хъгис? Или гащичките на Памперс? Нито един от двата вида не са ароматизирани  Peace

# 17
  • Мнения: 114
ще изпробвам тези Хъгис, виждам доста положителни отзиви за тях. каква им е цената?по скъпи, по евтини от Памперс? не, че има значение-  просто информативно! на мен ще ми трябват предимно за сън,защото дъщеря ми е на година и половина и не може да се стиска цяла нощ. а иначе ще я мъча през деня да е с бельо!

# 18
  • Мнения: 4 447
ще изпробвам тези Хъгис, виждам доста положителни отзиви за тях. каква им е цената?по скъпи, по евтини от Памперс? не, че има значение-  просто информативно! на мен ще ми трябват предимно за сън,защото дъщеря ми е на година и половина и не може да се стиска цяла нощ. а иначе ще я мъча през деня да е с бельо!

И на Хъгис и на Памперс има гащички. И през деня и ноща може да е с тях. Хъгис са малко по-евтини от Памперс. Точна цена не мога да ти дам. Купувала съм от Пикадили. Сега вече има и в Кауфланд.  Peace

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Съжалявам за случилото се, но моят син откакто се е родил е на Памперс и няма никакви проблеми. Никога не му е изпускал памперса, не се обривал от него ...нищо. Така че явно си е до дете.

И ние така. Не сме имали проблеми - нито с обриви, нито с пропускане. Но наистина е до дете.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
iva d,купи други памперси,как така ще переш гащи?!?Има други добри марки!

Вили1 ,пелените памперс които се продават тук определено са на светлинни години от това,което е в чужбина.Ползвала съм пампи от Германия,не са ароматизирани,ластиците им ластици,попиването им попиване,абе изобщо...Сега свеки е в Германия и й казах да се награби с толкова пакета,колкото може да носи.А тук какво направиха-първо пелените миришат на химии все едно не са за бебета,а отпадъци от някаква лаборатория.После,за да прикрият вонята,им слагат некъв ароматизиран лосион,който яко изпъпчва по-чувствителните бебоци.За нашите географски ширини все недоизпипани нещата!

# 21
  • Мнения: 745
от както смениха памперс визията и пуснаха този гаден лосион се видях в чудо.бях купила един пакет без да предполагам каква изнанада се крие там.моят няма проблеми с него,но на мен никак не ми харесва миризмата.гадна е ,постояно ми мирише на наакано.като пишне малко и започва да мирише този лосион отвратително.ние сме на 3ка.още намирам тук-там от старите.пробвах с либеро,но не ми харесват.по широки са и по дебели.ще видя какво ще правя по нататък. Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Със Светльо ползвах Памперс и бях доволна,сега също сме взеи най-маките на Памперс,но ако забележа пробем ще ги сменя с Либеро,някой знае ли за какви килограми са най-малките?
Съжаявам за неприятната случка,но както са казали майките по-горе си е до дете.дано бързо минава.

# 23
  • Мнения: 4 447
Не знам аз ли съм зле с обонянието, но памперсите на мен не ми миришат, ама грам.... Thinking

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Констанца беше завъдила гъби от Либеро, така че винаги има риска.

Ползвам Памперс и за сега (пу-пу) нямаме грижи.

# 25
  • Мнения: 1 546
Тези пък от Памперс...от какъв зор са ги направили ароматизирани??? Rolling Eyes Rolling Eyes Stop

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Благодаря за предупреждението,но много лекари смятат,че ароматизираните памперси не са за предпочитане и в интерес на истината аз никога не съм се и замисляла да купувам от тях.Дай боже повече майки да гои прочетат и да сметнат за по-добре да не закупуват ароматизирани продукти за бебетата специално.

# 27
  • Мнения: 3 695
Мерси за предупреждението. Aз съм доволна от Либеро, но май решението на тези проблеми е да се учи без памперс колко може по-рано.  Thinking

# 28
  • Мнения: 73
Със Светльо ползвах Памперс и бях доволна,сега също сме взеи най-маките на Памперс,но ако забележа пробем ще ги сменя с Либеро,някой знае ли за какви килограми са най-малките?
Съжаявам за неприятната случка,но както са казали майките по-горе си е до дете.дано бързо минава.
Либеро най малките са от 3 до 6 кг. Ние бях на такива, ама ни натежа дупето и минавем на следващият размер  Laughing

# 29
  • Мнения: 144
здравейте,братовчедка ми има същия проблем с дъщеря си и то от както пуснаха ароматизираните BATH FRESH LOTION  памперси,изглежда не понасят на всяко дете лично аз ползвам такива и до сега на малчо му няма нищо(дано и за напред да е така)решението наистина е друг вид памперси.и още един случей на моя позната бебенцето имаше страшна алергия към памперсите на PAMPERS,веднага ги смени и всичко отшумя.надявам се и при вас всичко да премине мноооооого бързо   Hug       bouquet

Общи условия

Активация на акаунт