ВНИМАНИЕ "Памперс"

  • 4 662
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 232
Не съм имала проблеми. Съжалявам,че така се е получило при вас..                                   

# 61
  • Мнения: 9 973
смeни марката Peace

# 62
  • Мнения: 2 652
До сега не сме имали подобни проблеми. Пробвах Хъджис и Либеро, но откакто пуснаха Памперс с ластик, реших да минем изцяло на тях - много ми харесаха. Сега обаче ще съм по-внимателна и май няма да чакам да се изпъпчи и тя, а пак ще си мина на Либеро.

Добре де, аз веднъж-два пъти попаднах на тези с ластика и от тогава никъде не мога да ги намеря, дори в Пигис ми казаха, че повече нямало да ги има. По-тънички са и ластика е много удобен. За тях ли говорите? От тях ли са тези обриви?

# 63
  • Мнения: 114
аз направо ги махнах Laughing! пожелавам го на всички!
благодаря, момичета за моралната подкрепа  bouquet!
идеята на mimok_l е много добра и най-правилното, което можем да направим. някой ако знае къде да сигнализираме и проверим памперсите да казва! дано на никой не се случи, това което на дъщеричката ми Praynig, но при най-малък обрив да предприеме мерки- смяна на марка!

# 64
  • Мнения: 2 652
Може да се пусне жалба до Комисията за защита на потребителите, друго не се сещам.

# 65
  • Мнения: 243
Ние нямаме проблем с лосиона, ама наистина са доста по-тесни Sad Много кофти се врязва ластика в краченцата .

# 66
  • Мнения: 324
И дупето на Мая цялото се обрина заради новия лосион, едва се оправи. Кой ли болен мозък реши да го сложи  този лосион #Cussing out Четири месеца ползвахме Памперс без проблеми, сега вече сме на Хъджис.
Проблемът не е само в пелените "Памперс" на българския пазар, ние живеем в Италия.

# 67
  • София
  • Мнения: 17 592
И аз не харесвам новите, но по други причини - по-тесни са  Rolling Eyes

И аз тъй. Отпред не обхващат така добре край крачетата и доста често пропуска от там...

# 68
  • Мнения: 1 900
Ние нямаме проблем с "Памперс", пробвала съм и Либеро, но нещо не ми допадат.
Смени с други, всяко дете е различно. Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 1 603
Добре де, аз веднъж-два пъти попаднах на тези с ластика и от тогава никъде не мога да ги намеря, дори в Пигис ми казаха, че повече нямало да ги има. По-тънички са и ластика е много удобен. За тях ли говорите? От тях ли са тези обриви?

За тях, аз много ги харесах. В Пигис момичетата казаха, че не знаят как да различат пакетите с памперси, дали са от новите с ластик или не. Не си купих и реших да проверя в Била - на 5-те и 6-те на пакета, в/у картинката на мястото на ластика са нарисувани гъсенички  Wink. 4-ките си бяха със старите опаковки, но пък вътре бяха от новите памперси с ластик.
М/у др. пише, че са произведени в Полша, а тези, които бях купувала преди от Пигис /пак с ластик/ бяха турски - може би проблема с лосиона е от страната производител и то конкретна партида  newsm78.

# 70
момичета, извинете ме, ако темата не е за тук или вече има подобна, но съм притеснена и искам да предупредя и вас!
от както се е родила малката сме с "Памперс" и нямаме никакви проблеми. до сега... от известно време дупето(и бубата) на малката се зачерви и обрина. мазах с какво ли не- нищо не помага. махнах памперса( трудно е, защото през зимата се изпуска по-често) и обрива понамаля. ходихме вчера при педито и тя беше категорична, че е от новите памперси(тези ароматизираните). имало страшно много деца в подобно на нашето положение. и не е обрив, а ГЪБИЧКИ. сега мажем с една пастичка и търсим усърдно от старите памперси(което е почти мисия невъзможна, защото дори в "Била" няма).
желая ви приятен ден и да нямате такива проблеми  bouquet

здр!!същото преживяхме и ние.....ползвахме само Памперс,бях доволна......истина е...купих нови с някакъв нов аромат...и сина ми получи страшен обрив до бубата и на тестите...доктора каза че екзема.....той е само на 8 месеца...мазах с едно мазило...бързо мина...купих памперси Либеро,не ги харесвам особенно ,,,ама наистина няма от стари Памперси...вчера бях на Метро - и там нямаше.

# 71
  • София
  • Мнения: 974
За тях, аз много ги харесах. В Пигис момичетата казаха, че не знаят как да различат пакетите с памперси, дали са от новите с ластик или не. Не си купих и реших да проверя в Била - на 5-те и 6-те на пакета, в/у картинката на мястото на ластика са нарисувани гъсенички  Wink. 4-ките си бяха със старите опаковки, но пък вътре бяха от новите памперси с ластик.
М/у др. пише, че са произведени в Полша, а тези, които бях купувала преди от Пигис /пак с ластик/ бяха турски - може би проблема с лосиона е от страната производител и то конкретна партида  newsm78.

Нещо подобно стана и с моята дъщеря Sad Страхотен контактен обрив, мазах я с какво ли не, сменях памперсите от различни магазини, и накрая се отказах и смених марката....колкото и да не ми се вярваше, че е от Pampers, защото ги ползваше от новородена и не съм взимала от новите. Оправи се много бързо, за една нощ с новата марка обрива намаля с 80%...така, че не ви съветвам да търсите от старите памперси...след като детето е реагирало сменете марката...аз си измъчих така детето почти месец Embarassed

И поздравления към авторката, че е взела най-доброто според мен решение да махне памперса въобще Hug

# 72
  • Мнения: 192
Очевидно, че нищо ново няма да кажа, но и при малкия се получи мн. сериозен контактен обрив от бат фреш лосиона.
Смених ги веднага, въпреки че ползваме "памперс" откакто се е родил.
Още на следващия ден обривът се успокои и повече не се е появявал.

# 73
  • Мнения: 1 931
Това което описвате ние го преживяхме с Йони преди 2 год и половина. Тогава ги промениха, преди това внасяха полски, но от тогава започнаха да внасят турски. За това за Марина никога не съм взимала "памперс".

# 74
  • София
  • Мнения: 2 734
Търсих много,но никъде неможах да намеря имейл на P&G България,за да им изпратя линк към темата.Съобщават адреса и телефона си,но електронна поща няма...Някой ако знае имейл...

Общи условия

Активация на акаунт