Кърмене и екстремни забавления?

  • 1 430
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 278
Андреа, до преди половин година живеех точно до Софияленд. Дълго време не смеех да се кача на нищо - или бях бременна, или кърмех, като изключим една малка паузичка между Сашко и Иван, в която не бях ангажирана с тия работи Mr. Green Сега обаче бих се качила на всичко, може би без Кулата (това с асансьора) Там адреналинчето най-много скача, но пак не чак толкова. Пък и има логика отрицателният ефект да е само временен, ако изобщо се появи такъв.

# 16
  • Мнения: 1 586
Ей, Румче, регистрира се най-накрая и ти Simple Smile Мерси за включването - само от снимката на мацката ми се качи адреналина  Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 96
Развеселеният (от Andrea$)  гост бях аз.

# 19
  • Мнения: 392
Отговорът на въпроса се съдържа в текста под снимката на катерачката:
Цитат
кърми на всеки два часа

Адреналина има функцията да свива съдовете, така че млякото наистина може да спре за известно време, но явно после потича пак Laughing
Обаче някъде четох и нещо за активното спортуване при кърмене. Беше нещо от сорта, че при умора и най-вече при изпотяване, вкусът на млякото се променя към по-кисел и детето може да не иска да суче. Така че в комбинвация със намаляването на кърмата от адреналина и отказа на бебето, звучи доста безнадеждна работа! Обаче катерачката му е намерила цаката - често кърмене #Milti
И мен ме вълнуваха тези въпроси, понеже страшно ми се ходеше (и още ми се ходи) на пещера, на каньонинг и на рафтинг, но не успявам да отида по съвсем други причини, несвързани с кърменето. Виж докато бях бременна ходх на пещера с доста емоции и на каньонинг, но беше в първите месеци.

# 20
  • Мнения: 5 255
Вчера бяхме в София ленд и мъж ми ме провокира със следното:
"Ти се качи на влакчето на Инди с камерата, после аз ще се кача на кулата, за да снимаме кой какво е виял и изживял".
На мен малко ми трябва и веднага се качих на влакчето на Инди, без да се замислям за кърмата.
Изживяването..... ами не е толкова екстремно, колкото си представях. По едно време ми идваше да хвърля камерата, но я опазих до края.
Гледахме и записа. Готино е станало.
После се бухнахме в боулинга/любимо занимание/, но Лора ни позволи само 2 игри да направим.


..... Познайте дали мъж ми се качи на кулата........ ами не, щото е шубе  #Silly

# 21
  • Мнения: 1 586
Хихи, хрумна ми, че можем да си спретнем една кърмаческа среща в София Ленд, дружно пускане на кулата, а после дружно кърмене и сравняване на резултатите  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз бях бременна в 4-тия месец или дори в 5-тия и се качих на кулата! Беше супер забавно! Е после лежах за задържане 1 седмица, ама след 1 и половина по-късно! Аз си мисля, че нямаше връзка, ама може и да греша! Даже си мисля да поизчакам да стане топличко времето и да изкарам един ден в София ленд! Ако някой вече е пробвал дали има връзка с кърмене и София Ленд да свирка за резултата!

# 23
  • Мнения: 350
Цитат на: Andrea$
Цитат на: миз
аз ги обиколих всичките "екстремни " райдове един след друг на едно посещение в софия ленд когато даниел беше на 6 или 7 месеца - като таткото ни и дума не дава да се спомене той да се качи, а някой трябва да придружава щерките... нищо не ми стана на кърмата.

 
Най-после един отговор от опит! Grinning Определено ме успокои, мерси Simple Smile

Хедра, Бу, мерси за обясненията за окситоцина и адреналина.


Ценна тема, и аз благодаря за отговорите!!
 И  аз скоро ще се порадвам на София ленд........

Общи условия

Активация на акаунт