Моля за идейка (подарък за кръщене)

  • 53 823
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Защо, все пак, не попиташ родителите?
Може да си имат всичко, но все пак да имат идея какво още искат  Sunglasses.
Успех!

# 16
  • Мнения: 356
Защо, все пак, не попиташ родителите?
Може да си имат всичко, но все пак да имат идея какво още искат  Sunglasses.
Успех!

Ами питах...
и отговора беше:
"Ами той е детенце и си има всичко - и дрешки и играчки.Не знам...все ще измислите нещо. Simple Smile "

# 17
  • Мнения: 738
Вариантите са наистина или злато - монета, гривна, висулка... Или някаква огромна играчка, защото те никога не са достатъчно Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 146
Миналата година и ние ходихме на кръщене на детенце, което си има всичко.  Купихме му басейн с топки, като тия дето са по детските клубове - около 100 лева са. Това вече обаче си зависи и от възрастта на детето.

# 19
  • Мнения: 356
Миналата година и ние ходихме на кръщене на детенце, което си има всичко.  Купихме му басейн с топки, като тия дето са по детските клубове - около 100 лева са. Това вече обаче си зависи и от възрастта на детето.


И тази идея ми допада, но онзи ден баща му се оплаквал на моя мъж, че толкова играчки е насъбрал, че направо няма къде да стъпва вече.Щял да почва да ги хвърля и се чудел къде да слага новите играчки - подаръците от кръщенето.
Детенцето ще прави една годинка.

# 20
  • Мнения: 1 492
Колкото и играчки да има, едва ли пък има всичко. Вземи нещо за по-голяма възраст, което още не е дошло ред да са му го купили на детето.
Аз лично бих взела някакво колело или количка с педали. Все пак е подарък за детето, а не за родителите.
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=72

# 21
  • Мнения: 356
Колкото и играчки да има, едва ли пък има всичко. Вземи нещо за по-голяма възраст, което още не е дошло ред да са му го купили на детето.
Аз лично бих взела някакво колело или количка с педали. Все пак е подарък за детето, а не за родителите.
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=72


Ами и колело има, даже и джиб с акомулатор има, въпреки  че е още много малък за него и не може да го кара.
Направо се побърках с тези подаръци.
Мисля, че ще се спра на звезда - идеята е оригинална и се надявам никой друг да не се сети за пози подарък. Peace
Благодаря  безкрайно на всички мами, които са ми отговорили   bouquet Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт