Минерална вода Aro?

  • 2 391
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ми аз не бих дала.Дори не бих купила и за нас.За мене е вода с неясен произход.

А коя е с ясен такъв? И как си сигурна какво купуваш?

# 16
  • Мнения: 2 652
Първо, на бебета не се дава минерална вода, не знам тази Аро каква точно е. Освен това, четете добре етикетите - обща минерализация, съдържание на флуор и натрий. В розовия Девин има флуор, вярно не е високо количество, но ако с нея се приготвя формула, има опасност от предозиране. Както става ясно и от подписа ми, аз не бих давала такава вода на детето си за ежедневна употреба.

Има изворни води на Hipp и на Milupa, но са по-скъпи. За сметка на това са без флуор, с ниска минерализация и ниско съдържание на натрий.

# 17
  • Мнения: 27 524
Има изворни води на Hipp и на Milupa, но са по-скъпи. За сметка на това са без флуор, с ниска минерализация и ниско съдържание на натрий.

Къде се продават, колко струват и какво количество са? 

# 18
  • Мнения: 2 652
В хладилника сега имам на Хип в пластмасова бутилка, 1.5 л, 4.10 лв. Милупата е 1 л, май 2 лева и нещо, по-близо до 3. Предпочитам я, защото е в картонена кутия, като от натурален сок. Купувам от една аптека, в която зареждат и бебешки храни.

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
сори за офф-а,ама стоки Аро,FF-вкус,на Била и Т-маркет са пълни боклуци.Аз не мога да ги ям,камо ли бебе.

Но за вода специално нямам идея newsm78

 smile3521 newsm10

# 20
  • Мнения: 27 524
В хладилника сега имам на Хип в пластмасова бутилка, 1.5 л, 4.10 лв. Милупата е 1 л, май 2 лева и нещо, по-близо до 3. Предпочитам я, защото е в картонена кутия, като от натурален сок. Купувам от една аптека, в която зареждат и бебешки храни.

Супер.  Peace Аз не съм ги засичала никъде  Confused

# 21
  • Мнения: 3 695
Нямам добро мнение за тази марка Аро.  Naughty

# 22
  • Мнения: 220
Благодаря ви, отказах се! Naughty

# 23
  • Мнения: 1 900
Нямам добро мнение за тази марка Аро.  Naughty
И аз Naughty

Общи условия

Активация на акаунт