МНОГОДЕТНИ МАМИ 31

  • 16 257
  • 316
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 744
Цоци, да ти е жив и здрав Вили! Все така да ви радва и прави щастливи!
Честит празник и на другите рожденници! newsm59
На всички весело изкарване! Tada

Иначе за почерпката - имате я , на първа заплата! smile3508

Тъщичке, верно съм уцелила джакпота с работата - поне така изглежда! newsm08

Пешеходке, и на мен много добре ми действа шопинг-терапията! То на кого ли не му действа добре.
  afwitch

# 271
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm59Емил на emoli  newsm18  Вилизар  на Мама Цоцоланка    costumed034 Анелия и Ивон  на mamma_   kyllmg kyllmg Невена  на fun mama   newsm59Бъдете живи и здрави,весели,засмяни и обичани  Hug Късмет навред  bouquet
neleto на ужсна случка си била свидетел  ooooh!
Кабо Алма този път Павчо нее помагал за тортата,че нали е болен и си легна милото,но Ваня ми помага при правенето, а тортата става много вкусна и интересна,все се канех да ви я напиша и забравям да го сторя
Юле,как е детето?

# 272
  • Мнения: 3 740
Честит Рожден Ден

на Вили на Мама Цоцолонка
на Емил на emoli
на Анелия и Ивон на mamma_
на Невена на fun mama


Да сте живи, здрави и много щастливи! Да растете сред любов и разбирателство!

# 273
  • Мнения: 3 326
То не че купих нещо съществено, ама два часа обикалях като отвързана... В тоя ред на мисли - търся Пиги да я стрелям! От 01.12.2006 в къщи ме врънкат за пусти еклери... Обаче нямам шприц! Та днес си бях поставила за цел да търся... ми няма! Т.е. има ама за глазури  и др. а за еклери няма! И от зор заман - купих един - хубав е, свестен е, не е китайски, ама прави едни еклерчетааа.... като малкия ми пръст... Та от 18.30 до сега си играя на ЕКЛЕРИ!!! Туку що сложих последната доза - кой ще ги пълни - не знам! Като ме налегне депресията - пазарувам и готвя - днес поставих рекорд във второто - ама има успех, де!

# 274
  • Мнения: 124
Здравейте момичета Hug Партизанката се завърна със собственото си име Party Добре дошли на новопристигналите  bouquet Честит празник на празнуващите Tada  bigdance2  Party Time
Цоци мила от София съм.
Отдавна заобикалям компютъра за да не се изкоша да седна на него. Доста работа имах, а и една дилема ме мъчеше, но след като ви изчета ще пиша подробности.  love001

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте мацки.


Честито на рожденниците.Да са здрави, весели и удовлетворени от всичко с което се захванат.А на малките рожденници безгрижни дни.

Ох,Цоци и аз ще се потя над фурната.Само да стигна до там .И от всичко най много ме е яд,че от толкова много избиране точно тези функции които исках да има фурната се оказва ,че ги няма.Момчето в магазина ме заблуди ,че ги има  #Cussing outВсъщност няма само долно и само горно печене.Вашите фурни как са ?

 Hug Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 370
Здравейте, милички Мами!
Не съм писала отдавна, но не съм ви забравила!
Напротив, тъгувам, че ме е страх в службата да си отворя форума, но и това ще стане един ден! А вечер вкъщи, учим английски с тинейджъра, че голям зор в тази английска гимназия!
Малките са добре - Гери ми е за радост, а Пепи - глезотия до шия!

Видях Председателката снощи по Канал 1 в разговора за часовете по религия в училище! Май само нейното мнение звучеше нормално! Може би затова публиката не я прие! Съжалявам, че май Цвета се притесни от това неодобрение, но такова ни е обществото! Иначе, това, което каза, беше че децата се нуждаят от разбиране или от повече психолози в училище, а не от часове за повече информация! Мисля, че ние всички те подкрепяме! Още повече, че много от нас имат други разбирания по религиозните въпроси, най-вероятно доста далечни от тези на директора на 3-то "весело" училище!
Потърсих темата за клуба, за да си напиша болката, но не нещо не я открих!
А бързам, за да не ме изместят и още не съм прочела!

Радвам се ,че ставаме повече!

Радвам се, че бяхме на рождения ден на Анди на ТедиВас (надявам се, че не си си сменила ника - ние, Тедитата сме си консерви!!)

Иска ми се, да помислим, дали някои от срещите не може да са в събота или неделя, че през седмицата май трудно ще се измъкна от работа!

Целувам вас и децата!!!
Имаме нов монитор и може по-често да достигам до компа!

# 277
  • Мнения: 188
 
Честит рожден ден на патерица на всички рожденици!Да са живи и здрави!
 
 Пешеходке,аз не правя със шприц еклерите,а с намазнени ръце късам топчета от тестото и след това ги оформям като малки картофчета.А като се изпекат ги разрязвам по дължина и след това ги пълня с лъжичка.Така става много по-бързо.

# 278
  • Мнения: 124

Ето ме пак. Вече прочела всичкооо. В началото на темичката ме накарахте да се смея от сърце и на глас/ех пешеходке, пешеходке rotfImboчестити ви краченца/, след това дойдоха милите и прекрасни думи на нашата Мама Цоци, а след това си и поплаках малко за загубата на три невинни дечица на които се налага да порастнат рано рано, и на техния баща/дано поне той се оправи скоро newsm17 Flowers Rose
Ииии някакси моите вълнения и притеснения отидоха по-назад.
Толкова от мен. Ще пиша скоро пак, но сега някак не ми върви...
Целувам ви лека и спокойна вечер пожелавам от сърце

# 279
  • Мнения: 3 326
Ох, да ви кажа една смешка дето я сътвори мойта муна днес...
Дивна откри преди време кутийките като такива. Запасена е с доста видове и размери, използва ги да си прибира стойностните съкровища в тях - пакетчета от чипс, дезодорант (откраднат), войници на баткото - също крадени... въобще -Съкровища... Та днес, татко ́и и дава едно кръгче салам - щото гледа като бангладешко дете. Тя го смука известно време, после взе телефона (моя стар Моторола с капаче- вече неин), отвори го - пъхна сламчето вътре и ... го затвори! Голям смях падна - как им се гъне гънката на тези човечета!
 
Продължавам да издирвам Пиги - имам 7 милиарда мънинки еклерчета от вчера, днес цял ден крада време да ги пълня, а те изчезват в мига в който ги оставя... Ще шия гоблени вече...

# 280
  • Мнения: 1 470
То не че купих нещо съществено, ама два часа обикалях като отвързана... В тоя ред на мисли - търся Пиги да я стрелям! От 01.12.2006 в къщи ме врънкат за пусти еклери... Обаче нямам шприц! Та днес си бях поставила за цел да търся... ми няма! Т.е. има ама за глазури  и др. а за еклери няма! И от зор заман - купих един - хубав е, свестен е, не е китайски, ама прави едни еклерчетааа.... като малкия ми пръст... Та от 18.30 до сега си играя на ЕКЛЕРИ!!! Туку що сложих последната доза - кой ще ги пълни - не знам! Като ме налегне депресията - пазарувам и готвя - днес поставих рекорд във второто - ама има успех, де!
Утре съм по организационни въпроси,и смятам да те навестя... Wink

Здравейте майчета!!!

Честито на всички рожденници,които съм пропуснала!!!Да са ни живи и здрави,и много да ни радват с успехите си!!!

# 281
  • Мнения: 2 433
Момичета  bouquetблагодаре ви за милите думи Hug
Отока ни спадна - почти... още сме сини ...ама това е в следствие на интервенцията. Вече не боли - това също е добре.
Съжалявам че н липсата ми тези дни съм пропуснала така скъп за мен човек!
Да е жив и здрав Вили на Цоци и Лъчо. Много много успехи му желая и щастливо детство. Че той вече е почти тинейджър Mr. Green ама за мама и за нас си е детенце!
Супер Теди - радвамсе че те виждам мила!  bouquet Крайно време беше да се появиш! Честит ви монитор!  bouquet
Цвета - не съм те гледала - жалко ...не съм знаела...иначе аз вече знам отворя ли предаване с наболяла тема - там е нашата Председателка  bouquet
Пешеходке - разсмя ме с този салам!!!! Яни откоро си има кутии и обикновенно се опитва той да се намъкне в тях - никак не "спестява" за черни дни. Твоето Дивне - поне гладно няма да закъса - все скрити резерви ще си има Joy
итака
не съм ви много чела - извинете ме
от утре ще ви чета
че тези дни...такива неповтаряеми са ми! ooooh!

# 282
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тъкмо слушам,че от утре започва интернет надпреварата за детските градини в София  Hug милички  Hug успех на всички,които ще кандидатстват   bouquet

# 283
  • Мнения: 3 740
Продължавам да издирвам Пиги - имам 7 милиарда мънинки еклерчета от вчера, днес цял ден крада време да ги пълня, а те изчезват в мига в който ги оставя... Ще шия гоблени вече...

Мухахаха! Дойде ли на мойто? Аз 'га рИвах, вие ми се смяхте...

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте мамчета!
Отдавна не съм писала тук,но затова пък ви чета най-редовно.
Благодаря на всички ви за пожеланията за малкото ми драконче.   bouquet   bouquet
Сега сме в период на адаптация.Малко трудничко,всичко отначало ,сякаш не съм гледала две деца преди третото. LaughingВ момента сме само с бебо ,батковците са пръснати по бабите си.
Оказва се,обаче че малкото човече по нищо не отстъпва по рев на батковците си.Е,тя надеждата умира последна все пак и аз се надявам това да е само период и да се кротне. Heart Eyes
Пожелавам на всички хубав и усмихнат ден !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт