МНОГОДЕТНИ МАМИ 31

  • 16 219
  • 316
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 035
Честит БожиДар на Искра! На нея и цялото и семейство желая много здраве и късмет!
И...  веднага да поправя грешката
Цитат
Тъще...няма те душо на последна страница....
Радвам се, че СуперТеди се разписа .
Цитат
Имаме нов монитор и може по-често да достигам до компа!
ЧЕСТИТО!!! И по- често да сядаш пред него
нелето ,много ти благодаря за поканата .След всичко което разказа за Разлог и чудните снимчици от планината ....мммммммм, много съблазнително....За насладата от работата - PeaceИзключително много си обичам професията .Въпреки интригите (съпътсвуващи всеки женски колектив)и различните характери , делението на млади и стари, можещи и не толкова чувствам известна празнота във всеки ден ,който не съм била на работа.
Цитат
(на куклата не обръща никакво внимание, а само бръмчи насам-натам, по примера на "големите")....
И аз стигнах до такова заключение .Моята кака Софи ,на възрастта на близначките беше изключително будно дете ...но и дума да не става че знаеше за Пипеляшка, Бел, Красавицата ,Снежанка и..............А сега малките ме изумяват .Постоянно спорят помежду си коя- коя принцеса е,за което заслуга има само кака им.
Цоцоланке, първо- честита ти нова печка, второ- да ти е жива и здрава майчицата ,и тя кат мойта все помага,трето, четвърто и т. н. - много са ти хубави децата Heart Eyes
Пешеходката , направихте ли ги ,изядохте ли ги тия еклери??????????? И на мен ми се приядоха чак...ако нямаш да пратиш ,виж на Дивнето ако и е останал още оня осмукан салам  Joy Joy Joy
джейн ,що така скромно напоследък?????????? Ами какво стана с дилемата ти??????????
сузи, мойта фурна има много функции...но пък съм пишман готвач Embarassed
Мадам Мим да кажеш на Jumandji да пише повече от теб... Grinning
Радвам се ,за всички мама успели да запишат децата си в д. градини чрез новия електронен начин ,и много съжалявам за тези които не са успели-viktress, Пиги
Вълшебна,дано нямаш усложнения в отношенията със свеки...ама сте станали за медали -ЧЕТИРИ месеца под един покрив Simple SmileДа ти оздравяват дечицата Praynig
Радвам се че и Клое, се разписа...Цункай ревльо Heart Eyes
Всички мами чакащи бебчета да си погалят коремчетата от мен preggo

Спомняте ли си за онази темичка-Какво семейство сте днес? (според това как сте и какво правите?)Ами ние от известно време сме семейство Очакващи.Чакаме да видим какво ще стане с мойта работа...Венко пък иска да си подаде документи да работи на фрегата-очаква да започне приема на документи и после пък ще чака резултати...Децата пък здраво напират да си сменим фамилията с Танцуващите- вчера малките маймунки цял ден викат- виж аз бибелина( балерина) и стоят като щъркели на един крак ....А Софинка ме изнуди снощи към 21 часа да ме научи да играя менует....и аз кво да правя ....
Но това да е! Пожелавам на моето и на вашите семейства да не  се налага да  сменяте фамилиите си със сем. Болни Praynig Praynig Praynig
Кабо Алма, и аз не можах да те гледам Sad..А мама свеки как се чувствува?
Желая лек ден на всички!

# 301
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Да и е честито осмото дете на Искра.Малии осмо  Shocked
На мен тия двете диванета ми стигат  Laughing

Тъща3 и мойта фурна не отстъпва по функции ама ще я видим.Така съм и се заканила-имам една бабина тетрадка с рецепти дето чакат да ги изпробвам.

А дотогава ще готвя на един скапан котлон,ще пера в корито и ще си мия чиниите със собсвените си ръчички Mr. Green

Уф,ама тоя ремонт нямаше край #Cussing outАко строяхме къща ,не искам и да си мисля какво щяхме да правим.

 Hug Heart Eyes

Малко за отпускане http://shtyrkel.eu/forum/index.php?s=5818632a7df2f57a74bd223da09 … DE=03&id=4326Мамите от юлчета 2006 с това се разтоварват.

# 302
  • Мнения: 2 433
Честито на мама Искра и семейство за новият член Божидар!!! HugЖив и здрав да е!!! Heart Eyes
не си спомням мамата...ама ако вземете да я издирите по снимките на празника - може и да се сетя!!!!/ детенце - браво -   bouquet
Ние вече сме добре. вчера разпробихме 4 зъба. И ги...умъртвихме... щото изгнили нервите -  от инфекцията... Днес правихме нови снимки... и пробихме още 2 зъба. няма май вече не разпробит зъб на гоната ни челюст. ooooh! За пари да не говоря... уж нещо все минавало през касата...пък всеки път доплащане на процедура по 18лв на зъб #Crazy смайвам се.
Естествено че ще ги даваме - само да се оправи всичко...ама се чудя какво всъщност покрива касата??? Единият зъб ще се коронясва...не щото сме принцеси...а щото е погинал най много... #2gunfire и ако ви кажа че след всичко това не ми се пише - повярвайте ми!
Иначе продължавам с валентинската си серия и вече и поръчки имам даже Mr. Green все едно ми е малко работата ,че се занимавам с хобита...

# 303
  • Мнения: 1 744
Честито на голямото семейство! Да са здрави и все така щастливи!  newsm51

Леле, Джули, горкото дете, измъчило се е! doh

Аз все още в работата по цял ден нищо не правя, защото чакам да ме въведе главната счетоводителка. Не че не мога да я върша работата, но програмния продукт е друг, и не смея без нея да правя нещо, пък и тя казва да я чакам. Та направо не знам - вече три дни пия кафе по цял ден. А сега ми завиждайте! hahaha

Какво стана с книгата - ще пишем ли или не? А с офертите за празника?

# 304
  • София
  • Мнения: 353
За тези които кандидатстват за ясла и градина, публикувам въпроса и отговора на един въпрос, който ми беше неясен.

Цитат на: Вълшебна в вторник, 05 февруари 2008, 17:13
Искам да попитам нещо. Във въпроси и отговори прочетох следното:

30. Във формата за регистрация, в графа "има братя/ сестри близнаци" само за близнаци ли става дума?
По-горе вече е уточнено, че са различни възможности: първо,по-голямо дете, т.е. брат/сестра вече посещава детското заведение ; второ, близнаци, които сега кандидатстват.

 А предимството за многодетно семейство къде е в случая?
Моля ви, ако някой знае дали този бутон важи и за многодетни, да пробвам да го маркирам.
 
отговор от Фъстъчка:
Да това е бутона, но преди да го натиснеш влез в акаунта, и горе има едно Профил, влез в Профил и там има всички видове предимство. Ако си маркирала многодетна мама, после може да си го натиснеш. Според мен самият бутон е трябвало да бъде Предимство, а не брат/сестра защото така е объркващо. 
 

Дано съм от полза за други неразбрали като мен.

Е, да ви кажа, чак на осмо дете, не бих се решила! Да са им живи и здрави децата!

Джули, смаях се с вашите зъболекарски истории. Дано нямате повече проблеми!

# 305
  • Мнения: 3 740
Честито на мама Искра и цялото й семейство! Да им е жив и здрав малкият Божидар, голямата им радост!
Респектирана съм от огромните сърца на тези хора!

Ах, Джулка, Джулка... Човек не знае откъде ще му дойде... Още дълго ли ще продължава това? Много ми е мъчно за вас. Sad

# 306
  • Мнения: 3 323
Цялото щастливо семейство да е живо и здраво! Малкия юнак да е кротък и послушен! Ето пред такива хора бих се поклонила...Жалко, че не помогнахме с легълцето - ще продължавам да разпитвам - дано изскочи нещо! Мами, пак да повторя - търси се легълце за Божо, ако имате излишно...
Наде, ето това е работа - да пиеш кафе по цял ден!
Юле, много бе душо - ще се измъчи детето...
Тъщата, така те одобрявам! Какво стана със съкращенията? Чак днес приключих със ЕКЛЕРИТЕ!!!
Габиии??? Къде сте моля, ваше испанско инфантство?
Мадам Джуманджи, забелезах ви насекъде другаде - само не и в двете ви отчетни теми ... wait, да не прилагаме силови методи - малко по редовно се отчитайте!
Пролетна, Миленчето и Наслуки да погалят пълните къщи...
Нелето, и наша мома не поглежда играчките...
Цоц, и сега като станеш суперкултурна - кво - нема да се познаваме, а?

# 307
  • Мнения: 346
Здравейте, мамчета  bouquet

От толкова отдавна не съм влизала сред редиците ви (ни), та търпя голяяяма критика, но... все нещо има за посвършване... знаете как е..

Изписали сте толкова много страници от последното ми появяване, че трябва да чета цяла нощ! Laughing

Да кажа първо Благодаря на Пиги, че ми изпрати снимка на праха за пране - израелския. Аз до него не стигнах, защото междувременно открих откакво са петната на Марги. За подслаждане на попарта и малко на млякото й използвах кафява захар. На нея пишеше, че е подходяща за детски храни, както  идруги полезни неща... А и таткото също настояваше да ползвам нея, а не бялата. Но именно тя беше алергена за детенце! #Cussing out Спрях я, и постепенно нещата се оправиха.

В изтеклите една - две седмици ни се случиха доста неща, най - "интересното" от които беше вчерашното кандидатсване за детските градини  #Cussing out #2gunfire #Crazy

Днес гледах Галче по Канал1 - обрисува деня на всички ни от вчера.... Седиш на компа с часове и нищо... Но ще видим - все пак имаме надежда...

Ще ви чета сега, та да мога да вляза в час с темите Simple Smile

# 308
  • Мнения: 1 818
Ох,писах,писах.....и сървъра се срина  #Cussing out Хайде пак наново...

# 309
  • Мнения: 1 818
Мили мои,здравейте!Не мога все още да се оправя напълно...тази кашлица ме измъчи,не мога да спя от нея...Важното е,че Додо и Стоян са по-добре.Аз съм се захванала с моите картинки...толкова ме успокоява ,когато рисувам...дори повече от готвенето  Mr. GreenКогато завърша няколко акварелчета непременно ще ви ги покажа...

Виждам,че имаме нови бебешоци...да са ни живи и здрави...а скоро ще имаме и още  Heart Eyes
На болничките ни да се оправят бързо...на работещите...успехи и по-малко кафета  Wink

Съседката ми звъни да ходим на кафе...До скоро!

Обичам ви!  bouquet



# 310
  • Варна
  • Мнения: 1 040


Момичета оказва се ,че днес имам имен ден.Черпя ви най-сърдечно.

# 311
  • София
  • Мнения: 191
Сузи, честито да ти е името, жива и здрава да си!
Аз търся своята виртуална идентичност, минах през Мадам Мим, Джуманджи, сега пък съм Снежанка, ама на английски(мома-англичанка, какво да се прави...). Всъщност баткото се сети, че Мадам Мим е дърта вещица, и затова се преименувам. Тя си е добра и симпатична старица, ама на...Та, не ми се чудете - от вещица станах на принцеса, защото целунах жабок!!!
А не пиша, защото просто не ме спохожда вдъхновение. Извинете ме за това, моля! Вероятно ще ме тресне скоро музата по челото...
Praynig

# 312
  • Мнения: 3 323
Мадам Снежанке, и аз така се лутах докато открия своята идентичност... Пак Кабо е виновна, разбира се!

# 313
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ето ме и мене,след онзиденшното висене на компютъра вчера не го погледнах цял ден,днес сутринта го пуснах,но чак сега седнах Wink

Сузи,честит имен ден да си жива и здрава,много щастие и радост  ти пожелавам!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Габи Hug,първо с манджите ме зариби,сега е пощурял моя мъж по таЯ Испания #Crazy и ще те тормозя в най-скоро време за информация по въпроса! Praynig Явно тук никой не го е грижа за нас или децата ни и НИЩО не се прави по въпроса да се промени това,вчерашното безумие го доказва за пореден път.А какви националисти бяхме и дума не давахме да се издума,че има вероятност някога да се съгласим,да живеем извън България Tired

Снежанке,честито преименуване,май е крайно време и аз да си сменя името,но още нямам никаква идея какво би могло да бъде,приемам идеи всякакви Joy

Канима,радвам се,че Марги е добре и навреме сте открили от какво е проблема Hug

Наде,много ти е хубава работата,искам и аз такавааа Mr. Green

Пешеходке с яденето или с правенето на еклерите приключихте или двата процеса са се слели в едноnewsm78 hahaha

Джулка,май щеше да ви излезе по-евтино да дойдете до София,да не говорим за мъките,които изтърпява милата душичка .От тази година здравната каса поема само една пломба и един преглед,даже ваденето на зъб се доплаща,намалили са пакета с платени от здравната каса услуги наполовина #Cussing out

Нелето,Цветелината само с колички и камиончета си играе,а куклите и количката за тях не поглежда,май купувам някои играчки повече заради факта,че ми харесват на мене и не съм имала такива!Що се отнася до това,че извън София се живее по-спокойно,споделям от собствен опит и в детската градина в Чепинци места колкото щете,но аз записвах племеника за градина в центъра,затова изхабих толкова нерви ooooh!

Честит Божидарчо на мама Искра,да е жив и здрав бебока,а на мама пожелавам лесно и безревливо отглеждане!!!Това наистина е майка-героиня,а аз мислех,че много деца имам Mr. Green

НаСупер Теди,честит монитор,а сега вече има повод по-честичко да седиш на компа и да се разписваш при нас Simple Smile

Мамо Ц,честита печка,а сега няма място за оправдани,започвай ЕКЛЕРИТЕ,пък да видим после кой ще ме крие hahahaМежду другото първо,трето,всичките съм ставала да ги слушам дали дишат,а с Цветелината направо полудявах от притеснение затова я сложих да спи между нас и да ми е спокойно,а леглото се ползва само за игра,надявам се накой ден и по предназначение Confused

Миленче,виждам,че момента все повече наближава,затова възползвай се от случая,че все още имаш време за компа,то и после сигурно ще намираш,но по-трудно.Намери ли лекар при който да раждаш,ако не си да те пращам при мойта докторка,но тя е в "Окръжна болница" Peace

Феичке fingerscrossed,аз също предпочитам бебета-овнета,много са кротички и послушни като малки,за после няма да коментирам,но в общи линии се справям Mr. Green

Тъщичке,много ме кефиш Joy

Да кажа малко за нас,похвалих се,че Цеци е по-добре,ама явно дръпнах дявола за опашката,бяхме намалили броя на инхалациите, сега ги удвоихме отново,три дни беше по-добре,сега сме по-зле отпреди,но май взех да свиквам и не се впечатлявам толкова,започвам да си мисля,че може и нещо алергично да е,навън не кашля толкова много,та това е цял месец и подобрение няма,лекарката поне казва,че не е пневмония,ако може изобщо да и се има доверие,но тя е педиатър-пулмолог в болница"Лозенец" и е възможно най-компетентна по въпроса,в сравнение с всички останали.
Ставам да се разходиме докато има някакви слънчеви проблясъци,че току виж пак заваляло travel

Забравих,Клои,честито бебче,много да те радва и дано ревливия период бързо да отмине smile3522 smile3541


Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 13:09 от Пиги®

# 314
  • Мнения: 116
Eто ме и мен !

Поздравления на Искра за осмото бебче!! Поздрави и за Клои!Радвам се,че пак се разписва!!Да са ви живи и здравички бебешоците!!!
Много време не съм писала при вас....Нещо не ми остава време...По цял ден съм с малкия,който ще стане 8 месеца тия дни.Не,че се оплаквам де........бях на работа 1 седмица и установих,че яко съм излязла от ритъм и,че всъщност в къщи с бебо ми е по-добре.
За тези,които ме помнят пиша продължение на сагата "да си на контра с рускиня-тарторка и другите момичета в класа"  Laughing
Проблема на голямата се реши 1 седмица по-късно не особено цивилизовано,но пък с траен ефект.....Веднага пояснавам за какво иде реч: След злобни отметки на публично място(пицария),като отметките били -в кой кош за буклук си ги изровила тези дънки (става въпрос за новите и дънки от България,които не са някаква известна марка,но пък са и направили комплимент,че са и хубави) и капката,която преляла чашата била,когато дошла една 12 клас да се уговаря с наш`та за проект-ревю (Хриси била организатор на ревюто зад кулисите) и Лиса (рускинята) и се присмяла ,че била дебела и каква маникенка щяла да бъде..........Хриси е 54 кг.,но не в това е проблема......След като чула и това по неин адрес с 2 скока отшла при въпросната рускиня и И фраснала един як шамар ....... PeaceЛиса понечила да отвърне,но нашата и извила ръката................и после .................най-неочаквано за всички 2 дни по-късно Лиса станала в час и се извинила публично на Хриси.След това пред нея зад нея- сега се старае да и бъде приятелка......чак не е за вярване какво може да се постигне с бой ... Joy


Благодаря на тези,които поздравиха Иша-Миша-т.е. Ива за 12г. ето и малко снимки :
Ива с тортата,а на тортата Мередит Грей(от Анатомията на Грей)
героите са уморени...
какво ли не правят момчетата за да впечатлят момичетата...

Пешеходке,прочетох,че се каниш да караш шофьорските курсове.Ако питаш мен не се чуди-всеки е несигурен в началото и дори колкото си по-несигурен,толкова по-образцов шофоьор ще станеш.Така ще си по-независима , а и ще можеш адекватно да откликваш на все по-растящите нужди на децата да са тук и там и къде ли не....все пак и мъжете ни не са от желязо,ако можем нещо сами да свършим ,защо да не го сторим.


За протокола - живем извън Пещера на 6 км с гледка към Родопите.Аз съм от Пазарджик,но се омъжих в Пещера.
Соре,че забравих коя мама беше гледала хисторито на скайпа на дъщеря и и засекла разни уговорки....Дали тя успя да проведе разговор по женски,че аз нещо с малката трудно си комуникирам и е една скрита картина....за разлика от кака и.Разговорите с малката са като мой монолог като от време на време  се вкл. с по 1-2 думи от сорта : какво да правя като ме харесват,аз какво съм виновна ,също вкл. думите ДА,НЕ и НЕЗНАМ....О`К....старая се да сме приятелки,но си е и до характер.

Цоци,забелязах,че сме родили през 2 дни  Hug Как е твоя водолей?Приказлив ли е?

Общи условия

Активация на акаунт