НЕХРАНИТЕЛНА КЪРМА?

  • 1 396
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 089
Ти пак късно си се сблъскала с този феномен. Една приятелка непрекъснато дохранваше от първия месец с АМ, защото бебо не беше качил достатъчно и някакъв гении и беше казал, че кърмата не и е хранителна. А тя пък след това се цедеше и хвърляше кърмата. И така до 6 месец, когато го отби ( това вече си е нейна заблуда...) Но тогава как ли не и обяснявах, че не може да има такоова нещо като нехранителна кърма - не , та не. Въпреки че съм лекар, явно не ми вярваше, защото още нямах дете... както и да е...
Хич не им се впечатявай, пък особено на сестрите!

# 16
  • Мнения: 6 442
Много тъпо ама и на мен ми се случи нещо подобно. Лекарката на сина ми ми изтресе, че тя кърмата на този етап била със символична хранителна стойност, ама като ми се занимавало да кърмя. Изобщо вече не се вслушвам в съветите й относно храненето на Ники.
И аз моята не я слушам за храненето.Посъветва ме да дам на четири месечно бебе картофено пюре с прясно мляко Shocked

# 17
  • Мнения: 253
Мнения и теории има хиляди. Ти ще си избереш за теб и детенцето си начина, който считаш за правилен.

За сведение - ние сме още главно на кърма, не иска да пюрета (купешки или домашни), нито от нашата храна, абе почти нищо твърдо, но си наддава добре и е изключително енергичен  Peace

# 18
  • Мнения: 2 757
Интересно ама и в Дания приказват за нехранителна кърма. Все има причина за да е толкова широко разпространено това схващане. Въпреки че за сега аз доказателства, че кърмата ми е по-малко хранителна нямам на практика. Даже ми се струва, че от кърма се пълнее най-добре щото се усвоява напълно и щото бебетата си хапват доста от нея понеже им е кеф да висят на цица.

# 19
  • Мнения: 681
Момичета,благодаря ви,че пишете.За сега си кърмя бебка и хич не ми пука.Дай боже,да я кърмя още дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт