Риба Саворин?

  • 22 287
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
Саворин е лефер, прилича на паламуда на вкус, става за скара.

# 16
  • Мнения: 1 679
В друга тема писах, че от 1-2 месеца купувам само такава риба. Много ни харесва.
Разрязваме я на половини и я посипвам обилно с девисил. Така стои няколко часа. След това я печем на барбекюто.

# 17
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Аз не съм яла такава риба. Но от един познат сервитьор знам, че ставало много вкусно- бяла риба с морска сол във фолио и във фурната за около 1 час.

# 18
  • Мнения: 354
Оооо, все забравям името на тази риба. Аз и станах почитател. Пека в пликче за печене само със сол, понеже не си падам много по подправките. И с традиционната салатка от варени картофки. Почти всяка седмица я правя.Харесва ми, месото не е тлъсто и е много ми допада като вкус.

# 19
  • Мнения: 2 018
Подправки, марината, малко брашно и пържа!
Вкусна е!

Аз я знам, като севорин!  Laughing

# 20
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
от къде я купувате , не съм виждала нито чувала ...хмммммм , а така обичаме рибка...

# 21
  • Мнения: 320
Аз пък за първи път чувам за тази риба, но ние не сме и големи любители на рибата де та затова сигурно, но ако това на снимката е саворин, ма момичета на мен ми прилича на скумрия  newsm78.
Как я продават пресна или замразена, дали я има в големите магазини замразена или да я търся в специалицираните магазини за риба, ако я намеря задължително ще я пробвам  Peace

# 22
  • Мнения: 2 018
от къде я купувате , не съм виждала нито чувала ...хмммммм , а така обичаме рибка...

Ти от къде си? Във Варна я купувам от пазара на Чаталджа - има един рибен магазин в горния край на пазара. До него има магазин за кафе.

# 23
 Heart Eyes Simple Smile Grinning Mr. Green Laughing Stop Hug Hug Crazy Whistling Hug Confused Praynig Rolling Eyes Hug Simple Smile Grinning Laughing Embarassed Confused Cry Rolling Eyes Confused Cry Party #2gunfire :pray #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out Joy Joy hahaha hahaha bowuu bowuu  chef  chef  bouquet  bouquet  bouquet Money newsm78 #Crazy Money Tired  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Outta Joint Hug Embarassed Embarassed Stop Heart Eyes Heart Eyes Naughty Naughty Thinking Stop Hug Hug Twisted Evil Grinning Simple Smile Grinning Sunglasses Sunglasses  nie qdohme savorin i  e prekrasen,perfekten

# 24
  • Мнения: 930
от къде я купувате , не съм виждала нито чувала ...хмммммм , а така обичаме рибка...

Ти от къде си? Във Варна я купувам от пазара на Чаталджа - има един рибен магазин в горния край на пазара. До него има магазин за кафе.

аааа колко и е килограма newsm78 Thinking

# 25
  • Мнения: 930
цената имам предвид Blush

# 26
  • Мнения: 4
  chef  chef Саворин е страшно вкусна риба. Аз я запичам в парти грила,като предварително я обработвам
 с малко мазнина и лимонов сок и става чудна.
Има я в магазините " Сани ".
Филето струва 7 - 8 лева и може да се панира.
Но аз купувам изчистената риба Саворин и  си я запичам....така е по -полезна за стомаха.
Тя е 6 лева за килограм.

Общи условия

Активация на акаунт