Каши "Слънчо"

  • 13 365
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 891
От Слънчо взимах Зърнин М и бананова с бисквити.

# 16
  • София
  • Мнения: 627
Ние ядем бананова безглутенова от 3 дни. Засега няма реакция-да чукна на дърво.  smile3538 Защо тогава пише, че са за над 4 месеца?

# 17
  • Мнения: 1 029
От Слънчо взимах Зърнин М и бананова с бисквити.

 или само бисквитена Peace

# 18
  • Мнения: 31
Моето дете нещо им се муси на кашите Слънчо, от тях успешно пробутвам само бисквитената.

# 19
  • Мнения: 1 193
Аз съм давала на Киа само Зърнин М, след като навърши 1 г.

# 20
  • Мнения: 232
Аз не можах да накарам дъщеря ми да яде каши. Малкия упорито отказва Слънчо и сме на Милупа. Честно да ви кажа не съм обръщала внимание кои са със и без глутен. Купувам според указанията- нали пише след кой месец кой вид да ползваш.Защо объркват народа пък така.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами защото се водят по старата БГ схема на захранване.Аз лично никога не се водя от това колко месеца е написано на опаковката.Не забравяйте,че производителите са все пак търговци с цел печалба и за тях е изгодно продуктите им да се купуват от по-ранна възраст на децата,за да имат по-големи приходи от всяко дете.Затова винаги упоменават минималната допустима възраст за даването на съответната храна.Когато човек се задълбочи да прочете повече по разни изследвания и схеми за захранване,се оказва,че има разлика от 2-3 мес. м-у препоръчваната възраст по световните здравни стандарти(СЗО) и възрастта по етикетите на детските храни тук в БГ.Наскоро се разгласи,че е приет закон за това на етикетите на всякакви пюрета и каши да има минимална възраст за въвеждане 6 мес,както е по изискванията на Световната Здравна организация.Така,че това изискване скоро ще влезе в сила и няма да има пюрета и каши,на които да пише,че са за 4 мес.Съветвам ви на този етап да не се водите само по това,което е написано на етикета.

# 22
  • Мнения: 679
Алекс си хапва порядъчно от кашите Слънчо  Mr. Green Имахме страхотен проблем със бисквитената каша - страшно сладка е  и след 2-3 пъти ядене от нея ми отказа всичко останало  Shocked, само каша искаше да яде и нищичко друго, но щом открихме какъв е проблема спряхме да я даваме и до там с бисквитената каша. Другите ги хапва човечето Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Защо не трябва да се предлагат преди навършване на годинка? Нашето педи ми ги препоръча да започнем с тях.
Съдържат сухо пълномаслено мляко, а не АМ. Кашите на 'Слънчо', които купувам аз са с глутен.

Юлия пак е отговорила прекрасно и правилно  Hug

И защото съдържат захар.

Предлагала съм каши "Слънчо", докато изобщо предлагах готови каши, но дъщеря ми не ги харесваше и по-странното: не се засищаше с тях. Любими й бяха кашите на Хумана.

# 24
  • Мнения: 189
На дъщеря ми й харесват кашите "Слънчо" и ги хапва.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Веднъж бях взела, но след като видях, че не са с АМ, не дадох на малкия и ние с баща му я изядохме. Blush
Мисля да му предложа след годинката. Peace

# 26
  • Мнения: 1 701
Хубави са, Кали ги ядеше доста време, но на мен ми бяха еднакви на вкус...  Wink

# 27
  • Мнения: 131
 ShockedКакво толкова като не са с АМ??? Все  пак всеки продукт си има предназначената възраст. В случая над 4 месеца!!!
Аз давам на дъщеря ми от 11 дни ве4е като второ заместено хранене в следобедните часове- пак по препоръка на нашата педка Peace
бананова каша "Слънчо " с 11 витамина-без глутен
Grinning
Много й харесва[/color]

# 28
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Подновете си информацията. Не всички каши на Слънчо имат глутен и мляко - купувала съм "Зеленчукова каша с морков" за след 4 месец
 http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=887
и до колкото си спомням след 6 месец имаше някаква "Зеленчукова с домат и морков"(нещо подобно).
Колкото до мнението за кашите - яде ги от време на време ,но на мен изобщо не ми харесват  каквито и да е каши(какви ли не съм купувала).

# 29
  • Мнения: 9 973
 ooooh!само аз ли не мога да го накарам нашия да ги прояде тези бананови слънчовци? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт