Напукани устни!

  • 20 022
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Лилита,не съм в грешка.Миналата зима беше,не си спомням с точност до към 3 лв.Освен сега,тази година да е увеличен,но наистина е  евтин.Може би и зависи от коя аптека се купува,но разликата межди аптеките да е 1 лв.Не вярвам да има повече разлика в цените.Аз също се учудих,защото все пак е на юсерин,а тяхната козметика, не е от най-евтините.Сега се сещам,че беше по-евтин и от тези на Нивея.Утре ако не забравя,ще вляза в някоя аптека и ще проверя сега на каква цена е.

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 19:51 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 738
Да, ще пробвам задължително и ще пиша как ми е подействал, благодаря Hug А за цената утре ще ви кажа, но и аз знам, че беше учудващо евтин...

# 17
  • Мнения: 5 103
Намерих спасение- давах по 50 лв, за гланцове на диор и т.н. , а то решението струва 2лв някъде -МЕДЕН ВАЗЕЛИН вечер се мажа и нямам проблеми вече.

От къде, от къде, от къде? newsm44
аптека

# 18
  • Мнения: 87
Преди време Никол ме светна - устните свикват на мазила и се изнежват, без тях се напукват веднага.
Няколко дни не слагайте нищо (червило, балсам), ще се напукат, но ще се оправят сами и после ще са нормални.  Peace

Сериозно? Shocked Ще пробвам, благодаря Hug

И с мед ги мажа, много бързо попива, наистина стават меки, но раничките си стоят Tired
А да си правя пилинг и аз съм си мислила, но не съм сигурна дали продуктът за лице е подходящ и за устните, може би трябва да потърся някакъв специален пилинг за устни Thinking
Мисля,че няма пилинг за устни и се прави точно с този за лице. Peace

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856


Аз съм много доволна от този балсам за устни на юсерин.Даже и детето мажа с него,когато му се напукат от студа или климатика в стаята.Хем е евтин.Миналата година го купувах и струваше май към 2лв и нещо от аптеката.Ползвам го често и миналата зима и тази,почти цял си е.
В грешка си, не може да е 2 лв.

Аз си решавам проблема, като не допускам да ми се разранят устните. Затова никога не излизам без червило, гланц или балсам.
Веднъж изпусна ли му края, влизам в омагьосан кръг и седмици наред ходя с изпръхнали устни.

Наистина е толкова. И аз ползвам него. Аз имам такъв проблем, но само зимата. Слагам си балсам Нивеа, но този който е за много разранени устни се води или юсерин.

# 20
  • София
  • Мнения: 981


Аз съм много доволна от този балсам за устни на юсерин.Даже и детето мажа с него,когато му се напукат от студа или климатика в стаята.Хем е евтин.Миналата година го купувах и струваше май към 2лв и нещо от аптеката.Ползвам го често и миналата зима и тази,почти цял си е.
и аз го ползвам и съм много доволно , но е 5 лв поне при мен , иначе вечер си мажа усните с мед  bowuu

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 967
Купувала съм и Юсерин - споменът ми е за цена около 5 лв.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Намерих спасение- давах по 50 лв, за гланцове на диор и т.н. , а то решението струва 2лв някъде -МЕДЕН ВАЗЕЛИН вечер се мажа и нямам проблеми вече.

И аз сьм много доволна от медения вазелин - преди лягане намазвам и моите устни и на дьщеря ми, че и тя е цяла зима с напукани устенца

# 23
  • Мнения: 1 802
И моите са напукани цяла зима. Малко да се напукат и аз започвам да беля кожички и така, гадна ми е устата, че нямам думи направо.  Sick
Ползвам какви ли не балсамчета за устни, нищо не ми помага. Аз имам чувството, че става така заради червилата... ама това си е мое мнение.  Thinking

# 24
  • Мнения: 18 542
Аз ползвам светлониния на Нивеа. Този на Юсерин ми стои мазно и го изяждам много бързо.
Без балсам за устни зимата не мърдам никъде. Веднага щом усетя опъване се мажа иначе става страшно.

# 25
  • Мнения: X
Купувала съм и Юсерин - споменът ми е за цена около 5 лв.

Ми явно и него го е хванала инфлацията.Което изобщо не ме учудва.То има ли нещо,което е с миналогодишна цена? TiredСега се усетих,че писах,че миналата миналата година го купих,а то се пада по миналата,тъй като сега сме началото на 2008.Аз го купих  декември на 2006 година(спомням си,защото беше преди коледа).Ми точно така,втора зима го ползвам.Значи цената му е станала двойна от тогава. Tired

# 26
  • Мнения: 472
Още един положителен глас за "Юсерин".Цената му е 4лв и някакви стотинки.

# 27
  • Мнения: 3 050
Използвам съвсем обикновен балсам за устни с плодов аромат, но всеки ден му слагам на върха 1 капка масло от жожоба Peace Peace

# 28
  • Мнения: 5 317
най-доволна съм от медения вазелин.

# 29
  • Мнения: 4 435
Ай мило ще те изчакам да накупиш всичко,и после аз ще взема каквото ти действа добре. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт