НАПУКАНИ УСТНИ!?

  • 13 759
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Момичета,помагайте! Обръщам се към вас ,защото незнам какво да правя вече  Cry
От няколко дена (може би заради ниските температури -13 Shocked) забелязвам ,че прекрасните ми устни са се напукали ,ама много.Искам да отбележа,че никога ама никога не излизам без червило или гланц поне от 7години насам,даже използвам един и същи тон и моите приятелки вече са ми заклеймовали Червилото като моя "запазена марка".Опитах със обикновен вазелин,със масла които са за напукване,дори със зехтих ги намазох и нищо.Също така да вметна,че не си облизвам усните,с две думи-много си ги пазя! Sad И още нещо ,което ме тревожи-забелязах ,че и едни червени петънца ми се появиха там откъдето започва косата и изчезнаха,но сночи пак ги видях #Cussing out Незнам ,помогнете плс Praynig

# 1
  • Мнения: 5
Моят съвет е да ги намажеш обилно с пчелен мед, домашен по възможност. Другото, което при мен помага е едно балсамче за устни на eucerin - всъщност имам и двата варианта - едното е стик, а другото е като глос. Ако устните ти са много напукани сега, препоръчвам това, което е като глос. Когато на мен са ми напукани ползвам него.

# 2
  • Мнения: 41
Мерси Koketka_sf  Hug още днес ще си купя глоса на еucerin ,дано ми помогне ,че не мога да се гледам така. И мед има вкъщи,та и с него ще пробвам   bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Ето това при мен действа по-добре от всичко http://www.zoya.bg/%D0%91%D0%B0%D0%BB%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B7%D … 1%D0%BB%D0%BE.177. Нищо от медицинската козметика което бях ползвала преди това, не ми действаше толкова добре Peace

# 4
  • Мнения: 41
Благодаря ти mamaden ! Честно да си призная -не съм попадала на този сайт,но много ме заинтригува! По принцип имам наблюдения от някои еко продукти,които съм ползвала предимно съм си взимала сапуни и кремове за ръче,но са супер.Ти като цяло доволна ли си от продуктите в този сайт.Питам за сапуните и видях че продават каял за очи Hug Hug Hug от колко време го търся  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 38 629
Доволна съм от този вазелин на Талодерма:
http://www.thalloderma.com/cosm_prd.php?pr_problgr=%D2%CE%C0%CB% … C8&prod_id=59

Ефект също има Лансинох, крем за гърди на кърмачки, който всъщност е чист ланолин. Но е скъп.

# 6
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Обикновен  меден вазелин от аптеката върши чудеса.Поне при мен де  Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Моят съвет е да ги намажеш обилно с пчелен мед, домашен по възможност. Другото, което при мен помага е едно балсамче за устни на eucerin - всъщност имам и двата варианта - едното е стик, а другото е като глос. Ако устните ти са много напукани сега, препоръчвам това, което е като глос. Когато на мен са ми напукани ползвам него.
И аз давам глас за Юсерина. Много е хубав.
Устните на детето са били напукани до кръв и този глос ги оправя моментално.

# 8
  • Мнения: 131
Пробвай да ги намажеш с пчелен мед, но да е домашен.За друго не се досещам...

# 9
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  През студените зимни дни и моите устни често се напукват до кръв. При по-леките случаи ги мажа с вазелин и спя така. Като е по-сериозно положението, мажа крем Здраве. Устните  побеляват, но на сутринта са меки и заздравели. В най-тежките случаи, когато са много разранени, ги мажа с лекарствено средство - Гентамицин унгвент. Има го в аптеките. Плозрачно мехлемче е, действа безотказно. Антибиотик е. Винаги ми помага и не оставам без него. Мажа го и на трудно зарастващи рани. Даже забелязах, че от раните не остават и белези после.

# 10
  • Мнения: 3 315
Меден вазелин  Peace Вълшебен е  Flutter
 

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Благодаря ти mamaden ! Честно да си призная -не съм попадала на този сайт,но много ме заинтригува! По принцип имам наблюдения от някои еко продукти,които съм ползвала предимно съм си взимала сапуни и кремове за ръче,но са супер.Ти като цяло доволна ли си от продуктите в този сайт.Питам за сапуните и видях че продават каял за очи Hug Hug Hug от колко време го търся  bouquet

Да, доволна съм от нещата които съм взимала Peace, но стикчето за устни и розовата вода са ми абсолютни фаворити.

# 12
  • Мнения: 0
Масло ший (карите) - има уникални регенериращи ( и не само ) свойства.

# 13
  • Мнения: 682
Ползвала съм балсама за устни на Юсерин, но не съм доволна. А има и парабени в него. Доволна съм от био балсама на Алверде.

# 14
  • Мнения: 3
Аз си мажа устните с мехлем с пчелен клей. Прополдерм се казва. Много съм доволна от него и вече три години само с това се мажа.

Общи условия

Активация на акаунт