НАПУКАНИ УСТНИ!?

  • 13 764
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ползвах до скоро юсерин сега съм взела това http://apteka.framar.bg/30014786/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5% … D1%82%D0%BD%D0%B8
мирише на малини и остава по дълго време влажно от юсерина

# 16
  • Мнения: 8
Момичета,помагайте! Обръщам се към вас ,защото незнам какво да правя вече  Cry
От няколко дена (може би заради ниските температури -13 Shocked) забелязвам ,че прекрасните ми устни са се напукали ,ама много.Искам да отбележа,че никога ама никога не излизам без червило или гланц поне от 7години насам,даже използвам един и същи тон и моите приятелки вече са ми заклеймовали Червилото като моя "запазена марка".Опитах със обикновен вазелин,със масла които са за напукване,дори със зехтих ги намазох и нищо.Също така да вметна,че не си облизвам усните,с две думи-много си ги пазя! Sad И още нещо ,което ме тревожи-забелязах ,че и едни червени петънца ми се появиха там откъдето започва косата и изчезнаха,но сночи пак ги видях #Cussing out Незнам ,помогнете плс Praynig
За такива проблеми имам специален крем на RYOR- Маст КАРИТЕ. Вълшебен е и се справя с напукани устни, херпеси, раздразнена кожа. Няма консерванти , абсолютно натурално. Ако друго не действа, това ще ти помогне. Ще ти пиша на лични, къде да го намериш.

# 17
  • Мнения: 4
Аз бих препоръчала пакетчета лайка .Колкото и елементарно да  звучи,но върши работа.След това някакъв вазелин.Това е от мен.

# 18
  • Мнения: 0
Опитай с лайката, наистина - това ще успокои устните и после намажи с някакъв вазелин.
Вечер, като си лягаш, можеш да ги намажеш с крем здраве за разнообразие, за да не привиква кожата към един и същ продукт.  Rolling Eyes

Във връзка с това - някой да знае МЕНТОВ вазелин?  newsm78 Не искам обаче от тези по левче, които ги има във всяка аптека с мента, ванилия, пъпеж, ягода и т.н. Някакъв хубав ментов вазелин? Confused Като бях в Китай Нивеа имаха един УНИКАЛЕН, но уви в България не го внасят.  #Cussing out Мразя ароматът на глицерин (който повечето вазелини имат) и всякакъв друг аромат на устните, което представлява проблем и за това търся конкретно ментов. Sad

# 19
  • Мнения: 1 645
За такива проблеми винаги си имам тубичка от 8-часовия мехлем на Елизабет Арден,справя се с всичко много бързо и е универсален,може да се прилага навсякъде и за всякакви видове кожни дразнения Peace

# 20
  • Мнения: 0
вазелин на Талодерма на мен ми действа най-добре ...

# 21
  • Мнения: 0
Бях чела някъди и при мен действа много добре - намазват се устните със значително количество балсам (дебел слой) изчаква се 10-15 мин. и с четката за зъби много внимателно разтъркваш устните 1-2 мин. всички мъртви клетки се отстраняват   Wink Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
При мен пък това действа http://www.bezbodli.com/index.php?route=product/category&path=20_55
има 12 модела пробвала съм 2 - хем са по евтини , хем действат добре. Peace

# 23
  • Мнения: 40
http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=1276
Орифлейм, серията "Нежна грижа" - Специална формула с пчелен восък и растителни масла. Освен за напукани устни, през зимата го използвам предимно за ръце, тъй като имам проблем със студа и много ми се напуква кожата. Веднага успокоява.

# 24
  • Мнения: 282
Oт около 2 години използвам -евтино и ефикасно при мен и децата. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 38 877
Garnier са пуснали нови балсамчета за устни.
Купих червения за напукани устни за Габи.

# 26
  • София
  • Мнения: 300
Момичетата са ти дали добри предложения Peace
При мен най - ефикасен е прополисовия вазелин,а и като цена е доста приемлив 1-2лв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт