Плодове и чай с мед - 23 част

  • 17 125
  • 353
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 159
albieta Хайде с нас, но водя с 10 дни. Днес ми 11 ден, малко ми прилоша сутринта ама и аз такъв спринт му ударих до работа. Ходя всяка сутрин и вечер пеш по 3 км.
Hot Summer По добре съм слънце. Изпих 2 чая с много мед и добре че работа ми е на стол.  Crazy
Нещо нямам апетит и още не съм яла плод. След малко ще опитам да изям 1-2 портокала.
Весел и усмихнат ден.
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 286
 Embarassed развалих аз диетата вчера и днес....рожден ден на колега, и слаба воля  fight събота и неделя ще погладувам. Не ми се пие тоя чай вече-е-е-е.  #2gunfireИ плодовете седят. Днес едва ще успея към 400 грама да изям. Но за сметка на това вчера и днес хапнах фъстъци. Оффф. smile3516 smile3511 smile3506

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 20:15 от S_ash

# 287
  • Мнения: 505
Момичета, от това което знам за отслабването е, че много важно е да се храните редовно.  Peace Организмът свиква да поема храна на всеки 2 ч. - чай с мед, плод, чай с мед и т.н. и тъй като калориите са по-малко и лесно усвоими, се отслабва. Но когато стресирате тялото си с дълъг глад, при следващото хранене то складира.

# 288
  • Мнения: 216
Здравейте мадами!Аз вече не плодувам,ама си ви чета всеки ден!Минах към лагера на безвъглехидратките сега и успешно отслабвам Hug засега!Успех и воля на всички плодчета!

# 289
  • Мнения: 278
Кукуляза Бубуляза Joy
Ей ме и на Simple Smile
Не мога да не се похваля от тази Луна беше ме пребила но драпна 1,750 пак ще я правя другата седмица няма как докато се получава ще пробвам  Peace
А иначе чета за застои ,говорили сме за тях много .Момичета когато имате време преглеждайте миналите теми има какво да се научи;)Че така ме е налегнала ooooh!Право е Самърчето че 3 дни са за никаде ако ще е плодова диета ,дори и 48 килограма да е дамата 3 дни плод пак нема да се усетят само ще почистим ДОНЯКЪДЕ червата /ако сме с добра обмяна Wink/
Друго кво имах да казвам  newsm78
Бенита давай моето сила си ние знаем .Само да си шукнала към хладилника и ти скочих  Naughty
ДианМам цяла година ей така само хубави неща да има  HugТа и в другата да прескоче  Flutter
Суйт Thinkingнещо ми се губиш май ??или аз съм блейка:)Simple Smile
Фрози мъниче  HugКеф е нали ?Имаме си всичко в темата и мозък и душа и сърце и радост и любов....ех да беше така навсякъде  Praynig
Другото мъниче/самърче/ завиждам ти благородно за рокленцата аз продължавам издърването Sick
Де избега Джиенце то вика вика самотно в ноща и нас ни нема и то бега  Sad
Малинчице капинчице давай смело ,че няма се излагаме .Болестите да бягат от нас  Peace  bouquet
Хапя не искам да се съглася много с тезата  за часовете и какво иска тялото .Според мен нещата опират до поддържане нивото на инсулина в кръвта.Аз не спазвам часове ,не пия чай и бла, и бла изобщо съм едно голямо дърво  #Crazy Crazy но посмъкнах  Thinking/И усетих някои неща от тази диета ,но къде е мисълта ми...в това че ако не хапваш на всеки два часа а на 8 примерно защото на мен и толкова дори ми е малко/правя го два пъти в 5-6следобяд  и в 12-1ноща/излиза така че следобедното ми хранене ще е на гърба ми на 100%,но как разсъждава моята куха тиква ...две хранения едно примерно е лимон и половина  а другото е череши .аааа да и това не правя дето трябва да се яде само един плод на ден или на ядене както и да е там ,та...+двете и мед към 100гр с лъжицата когато ми е гот това в калории дава отрицателен баланс на изгорените -за мен баланса никога не може да лъже PeaceНо казвали сме го милион пъти  и ето и сега всеки променя и докарва нещата до там че да са му вкусни ,удобни и приемливи за него да се чувства добре и да губи килограми най бързо.....  bouquet
На новите другарчета горещ прием ,на неспоменатите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet
Влюбеното newsm78 Confused
Пу че съм без малко да забравя следващата луна е на 6-ти за повечето от нас малеее като казах повечето МЕЙПЪЪЪЪЪЛЛЛЛЛЛЛЛ къде си ????? newsm78
Та фазата ще е Annular което на бг незнам как наричат но ето ви снимка как изглежда лошото е че ще се вижда от Antarctica, e Australia, N. Zealand но е гот да се знае Peace

п.с.последно връщане ,но ..."Днес е втори февруари ....бла,бла,бла,бла...бла,бла,бла" Mr. Green Crazyи започвам да подарявам по песен до 14-ти защото ви обичам всичките Heart Eyes Heart Eyes

http://youtube.com/watch?v=XizkUw07wxE

Любовта е прекрасна!!!

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 07:02 от Gerri68

# 290
  • Мнения: 8 471
Днес минус 400 грама.
Нищо не е ,но продължавам и то най-вече заради факта,че не ми е добре и почна ли захранване съвсем ще ме хване вирусът.
Макар че почти го преодолях, защото преди 3 дни беше доста по-зле.
Искам поне още 2-3 кила да сваля, дано устискам.
Успех на всички!

# 291
  • София
  • Мнения: 317
Добро утро плодоранки!

Записах първи успешен ден и първи свален килограм. Гери и да скоча до хладилника  newsm78 там няма никой  hahaha Ама я ме набий предварително, преди да съм счупила стомничката. Joy


Постът се употребява за обновяване на организма, за подмладяване. След поста, колкото се може по-дълго време употребявайте храна еднообразна и храна, която иска малко сила за храносмилането, за да може да се развиват дробовете, та да приемате повече храна от въздуха и от водата, да изваждате повече сокове от храната, отколкото сега.

Важно е с поста да се постигне здраве, сила, а не да се хвалите и надпреварвате кой повече дни може да пости.

Главната идея в поста е да събуди скритата енергия в клетките и да обнови организма. Ако ти си определиш пост, без да знаеш защо ти е, той не е полезен. И после, трябва да се спазва времето, трябва да се спазват дните, когато ще се пости. Ако не вършиш волята Божия, и двадесет дни да постиш, нищо няма да те ползва.
Беинса Дуно

# 292
  • Мнения: 148
Отдавна не съм ви се радвала, момичета. Трябваше два дни малко да похайманосвам и изобщо не съм сядала на компа. Аз днес започвам 14-ти ден с -5кг. Целувки, прегръдки на всички.  bouquet  newsm51 smile3525 Two Hearts
Тренери, какво ще кажете, може ли след 20 дни плод с чай, да направя 2-3 захранване и да премина директно на диетата със зелевата супа?

# 293
  • Мнения: 345
Добро утро на всички!!!!!1 Днес е ден за почивка и аз ще се помотам по нощница! хехех Ето и чайчето в прекрасната съботна утрин,то вече си е обед де!!!Желая ви хубав релакс днес!!!

# 294
  • Мнения: 346
Здравейте момичета!
При мен дните  станаха вече 20  Grinning чувствам се страхотно и ще продължа още малко, ще направя 25 или 30 дни, зависи какво ще реша в движение. Много се страхувам от захранването, дано устоя на апетита, който обикновено ме връхлита, този път нагласата ми е друга и много се надявам да успея  Praynig. Наясно съм, че начина по който съм се хранила преди, трябва да остане в миналото и сега е времето да започна на чисто.

Усмихнат и слънчев ден  newsm51

# 295
  • Мнения: 295
В Русия съм..в Русия съм..(шегичка..някой да не помисли,че наистина съм )..Гледам ,че Герито-милото ме издирва и вика ли вика..Споко..тука съм.Захранвам се..Ама хич не ми харесва това захранване..предпочитам д си плодувам.По ми е хубаво отколкото да захранвам..Ама ще го правя няма как..Хубавото е че не съм качила хич по време на захранването..Направо много се кефя.Иначе имам желанийце още някоя сланинка да смъкна..
Е,сега в момента пия чай де..ама то рано още тук.
Не съм ви изчела всички..просто видях че Геринка ме търси и се збаждам веднага...отивам да ви чета ей сегинка..
В интерес на истината не съм писала бая време,но нещо не ми се пишеше нещо нИзнам що тЪй..
Е,не ...с това парче на Марк  просто ме размаза..ГеритУ за теб... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51Ама мноУУУУ мий любимУ шЪ знаИш!
ЦАлюФки
  love001на  всички..и плодов уикенд на плодуващите,на захранващите-плодово-зеленчуков.. Two Hearts Love U

# 296
  • Мнения: 488
Здравейте златни!
Самърче аз не плодувам все още. Предпочитам да изчакам и да го направя както трябва плодуването. А в момента гладувам за малко и скоро дано ми светне в главата и да започна. Но знаеш че съм тук и ви пускам по някоя готина картинка. На мен ми харесват много и освен с вас с никой друг не мога да ги споделя защото знам че вие го оценявате.
Поздравявам всички които се стремът към успеха и получават заслуги за това.  ОЩЕ Повече минусчета ви пожелавам на всички.
Гери поздравления   bouquet  bowuu, че си издържала луната, аз никога не съм я правила, незнам защо newsm78
Може би трябва да опитам някой път, но винаги изпусдкам кога е. Може ли да пуснеш пак един пост тук да ми кажеш точно кога започва първия от трите дни. Благодаря ти  Hug
Не мога да ви пусна картинка, т.к. сайта не може да ми се отвори незнам защо  newsm78 .Ако някой знае друг сайт нека сподели. Ще опитам по късно.
Много ви целувам всички!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet

# 297
  • Мнения: 488
Заповядайте момичета! Обещаното!!!
[img=http://img223.imageshack.us/img223/802/imagescaglyli5sd4.jpg]

# 298
  • Мнения: 488
Оспамих но моля да бъда  извинена! Днес не ми е ден
[img=http://img222.imageshack.us/img222/7822/imagescaglyli5ee6.jpg]
 spam2

# 299
  • Мнения: 278
Слушкахте,ли?
Аз-да ,но нищо не получих за послушанието Joy
няма да пиша никак тази вечер минавам само да дам песничка и чезна Simple Smile Hug Hug

http://vbox7.com/play:2062a383

п.с. баба забравана забрави да каже за Луната незнам вие как но аз ще я правя 3 дни .ще опитам да ви кажа по ваше време ,;)значи истинската фаза е на 7-ми в 5:44 знаи започваме на 6-ти в 5:44 което шпредполага започване дори по рано защото ще печелим време през ноща;)значи започваме на 5-ти вечерта и завършва на 9-ти сутринта Wink/при мен е малко по различно и не толкова удобно,но пак е ок  Peace/

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 06:26 от Gerri68

Общи условия

Активация на акаунт