Плодове и чай с мед - 23 част

  • 17 116
  • 353
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 82
Е, направо ще се пръсна от яд...току що си затрих е...си дългия пост...не мога да повярвам че съм толкова смотана...Мамка му започвам отначалото...нали съм овенски упорито...

Пепи, няма значение дали пиеш вода или чай -важното е да са течности...е, то и бозата е течност, ама предполагам се сещаш за какви течности иде реч тук...И ДА, по време на МЦ на повечето женички апетитът им добива чудовищни размери...особено за сладко...

Анджи, слънце евала ...ей на това му викам воля и упоритост...сваляш не сваляш, продължаваш...Ама така трябва, ще слушаш съветите на тренерите и ще видиш че успехът ще дойде...

Фроузенце, много се радвам че пак си в любимата ми форма...сладичка, миличка ,и мнооого позитивна...и съответно постчета изпълнени с мнооого оптимизъм.  love001 Цунк, цунк, цунк....

Бени, ква болест те е налегнала пък сега...ей, идвам ей сега да те видя, че вчера не успях...

Геринка, щях да ти казвам относно темата с прегрешенията , че и аз съм същата като теб...При мен нещата са "или...или". Преди години като започвах да плодувам , ама бях много надъхана наистина и плодувах ли плодувах...та майка ми доста се беше уплашила че не ям...и ме гонеше с парче баница да го изям пред нея...Ами смешно е, ама аз бях толкова убедена в това което правя ,защото съм чела че дори една хапка да изядеш от нещо различно и процеса на пречистване се прекратява и все едно нищо не си направил...Та затова и до днес така си е останало...ако ще плодувам ,то го правя стриктно, ако не...ям си квото ми душа иска...Хаха...абе хахава работа ,ама така съм си...

Джотто, липсваха ми тези весели постове, при които можеш да четеш между редовете. Радвам се че намираш време да наминаваш...А относно това че чаят сякаш" не ти влиза, както преди.." има такива моменти и на мен ми се е случвало...Моят съвет е да спреш да го пиеш за малко, защото иначе съвсем ще ти опротивее и може да се стигне до там че да го намразиш...което е по-лошият вариант..Така че остави го настрана за известно време...хапвай нещо,за което имаш желание..и някой ден, може и чай да ти се допие.

Миранди, с теб какво става...успя ли нещо да започнеш? Хайде да направим една луничка, искаш ли?

Renewal, и аз като Фроузи съм твърдо ЗА...продължавай смело на плодчета, щом имаш желание....определено няма да ти навреди!

Ей плодово сладурче ...как е моренцето...понякога така ми липсва...Самърче, много ти се радвам мило и ми става топло на душичката че всичко при теб е ОК и успяваш и продължаваш така уверено... Hug  Heart Eyes

Ох, все пак успях да напиша повечето от онова ,което бях сътворила предишния път...

Остана да ви цункам и да ви пожелая слънчев и усмихнат вторник!!!

# 61
  • Мнения: 231
Момичета тук съм и съм плодова. Благодаря на всички, които се включиха с ценно мнение и съвет!


 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Поздрав!

# 62
  • Мнения: 589
Здравейте!
Пия си чая и ви чета. Много сте позитивни и сякаш привързани една към друга! Такава атмосвера рядко улучвам във форума. Браво на вас! Днес ще го броя за първи ден. Реших, че пълнолунието е подходящ момент за започване на диета, напук на МЦ дето ме изненада сутринта. Sick Засега се справям с лекота!
Само да попитам, наистина ли е толкова важно нищо друго освен плодове да не доближаваш до устни? Embarassed Питам, защото имам един малък вихър в къщи, на който приготвям разни монджи и закуски и понякога трябва да пробвам за температура. Мога да се справя и без да пробвам, но...

# 63
  • София
  • Мнения: 159
Здравейте, наоколо съм и ви чета.   bouquet  bouquet  bouquet
Днес и утре лунувам пък после ще видя какви ще ги върша.

# 64
  • Мнения: 346
Аз също продължавам с плодчетата, даже не ми прави впечатление вече, а най хубавото е, че се чувствам прекрасно и дечицата ми хапват покрай мен повече плодове. Днес ще направя и лунната.

Успех  Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 984
Frozen_lady
 Embarassed мерси за подкрепата
като гледам преполових деня така .че ще имам и втори успешен ден  newsm44

# 66
  • Мнения: 480
mama-eli,не знам колко е важно да не доближаваш нищо до устата,ама важното е да не ти влиза в корема. Grinning.И аз имам двенки на които готвя и няма начин да не дегустирам,ама после плюя.Дано не прозвуча гадно.Идеята е да не ядем нищо друго,освен плод.Е,спазвам го!
Stefania
,браво.И аз забелязвам същото при моите деца.Малкият само ходи и повтаря"аз много обичам плодове!''Явно е заразно това плодуване. Wink
Малинка-Къпинка,заедно ще вием срещу луната,а после се включваи сериозно в нашия отбор!
lepidopteria,сигурна бях.Знаех си,че можеш! newsm10
sweetness,благодарско за подкрепата.  bouquet
Цунки  love001  love001  love001

# 67
  • Мнения: 589
mama-eli,не знам колко е важно да не доближаваш нищо до устата,ама важното е да не ти влиза в корема. Grinning.И аз имам двенки на които готвя и няма начин да не дегустирам,ама после плюя.Дано не прозвуча гадно.Идеята е да не ядем нищо друго,освен плод.Е,спазвам го!

smile3521 newsm10

# 68
  • Мнения: 2 399
Здравейте сладки плодчета Hug
След дълъг ден, реших да ви видя какво правите Grinning
Гледам, че има доста нови попълнения, надявам се да не се откажат  bouquet
Фроузи  Heart Eyes Hug благодаря ти за пожеланията, старая се да се справям с всичко и да усещам магията на плодчетата, може би за първи път Hug Heart Eyes
Слуйтнес моренцето е супер, то ме тегли към този град и не ми се иска да се налага да се местя, но ще видим на есен Wink Пращам ти целувки от хубава Варна, даже ми казаха, че има лебеди и събота и неделя мисля да се разходя да им се порадвам Grinning
Бенито ми му пращам цялата положителна енергия, която имам и искам бързо да оздравява Heart Eyes Hug Heart Eyes
Анджи радвам се, че си сериозно плодче Hug
Гери да кажеш как е минала луната, че аз май ще я пропусна, много неща ми се събират и ми трябва поне малко енергия от плодчетата, не мога само на вода точно сега Wink Hug
Stеfаnia браво  bouquet
From Woeful To RENEWAL само напред и нагоре (оп, надолу за килограмите Laughingbouquet
Аз спирам до тук, че трябва да уча, тъкмо ми е дошла музата Crazy
Пожелавам лека вечер на всички плодчета Hug

# 69
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета  Hug
днес с малко прегрешение  Embarassed/две хапки сандвич/ издържах лунната  Mr. Green
Фроузи благодаря за милите думи  Heart Eyes

Спокойна вечер на всички  Hug

# 70
  • Мнения: 69
Таман да се похваля,че изтиках днес успешен плодов ден и се светнах,че е пълнолуние,а едни ябълки направо с дръжките ги смлях...... bash Ама дет викат руснаците "Дуракам закон не писан!",т.е. за глупака закон няма,тъй че що да спазвам течния режим на пълнолунието!!!Пу,че ме е яд!Устискам ли и това плодуване и напролет се записвам във Френския легион!!!Няма с кво да ме плашат вече...май.... newsm78
Спец целувки с дъх на мандарин (добре,че не съм на чесън,лук и мед,въпреки че комбинацията звучи примамливо,ама като си взема хапчетата ще се освестя)
А на Фрозито,Бенито,Герито,Хотчето и Суитито  Hug bouquet
Ама и всички останали   Hug bouquet

# 71
  • Мнения: 69
Тряя да почна да уча френски Mr. Green Heart Eyes newsm34

# 72
  • Мнения: 54
По време на пълнолуние само течности ли трябва да се приемат.Вие как процедирате? И колко време така? Поздрави на всички плодчета   bouquet, а на плодуващите - бъдете силни и вярвайте, за да има добри резултати. Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 148
Здравейте и от мен, скъпи чайпиещи и плодуващи мами!
Нова булка - нов късмет. Включвам се и аз.
Завършвам трети успешен ден. Имам да свалям дестина килца, така че съм в кюпа.
Страхотни сте, много сте мили и отзивчиви. Как не съм ви открила по-рано? Направо ме беше страх да припаря до темите за отслабване. Сега вече съм хванала плодовете здраво за дръжките и съм с вас.

# 74
  • Мнения: 278
 Ку-Ку ето ме
закукала съм срещу Луната Simple Smile
 Пумпалчета справяме се чудесно а това Русенското Heart Eyes Heart Eyes/не миранди, другото Simple Smile/така ме е разхилило с този френски ...Аз го учих френският 8 години ..питай ме сега колко знам -че ме е срма да кажа даже какво точно знам на френски Joy
 Бръмбари не исках да казвам за ОПИТА за който ме пита малкото но ходих да си правя едни процедури дето кака Бени ми каза че и в Бг ги има ,но не са за говорене в обща тема само ще напиша как се казва тук ,а ако някой иска може да погледне Wink(colon hydrotherapy)
 Исках да се уверя в нашата диета и лекарката ме изуми като каза:"Гергана ти си ангел!" Имаше предвид чистотата на вътрешностите ми Simple SmileЩото иначе не съм баш ангел;)а и френският още помня  Whistling леле избива ме на глупости трябва да спра на момента да пиша Twisted Evil
Ок, само да ви настискам и да кажа че съм много доволна и се чувствам превъзходно незнам от Луната ли е от Диетата ли от Терапията ли или от ЛЮБОВТА! Crazy Mr. Green
 Бенинце и аз изпращам всичката си енергия дори ще си оставя за мен съвсем мъничко колкото да спя и утре дано си вече силна и усмихната  Hug
 Суйт,Фрози,Самър,пипи,пепи...ох бе анджи..опитвам се да си спомням имена ,но скоро ще ги науча всичките ..цветя и рози(и карамфили) за всички вас Simple SmileSimple SmileДо утре ,до утре до утре..."до утре вечер в другият спектакъл"
ИЗчезвам Simple Smileче става зле Simple Smile Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт