Плодове и чай с мед - 23 част

  • 17 131
  • 353
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 345
ДОБРО УТРОООООООО!!!!!!!!!!!Гериии, Hug Hug Hug  love001  love001  love001 newsm51думите ти адски много ме вдъхновиха тая сутрин!!!!!!!!Вътрешности на ангел!!!! МА тва е супер казано ве!!!! Да милички ,нека бъдем с ангелски чисти тела и ангелски чисти души! Това е пътят към щастието и удовлетворението.Не на страха -ДА на ЛЮБОВТА!!!! (Бени,знаеш за какво говоря  love001).
Та ангели мои,Обичам ви и ви желая най-успешната сряда !!!!!
Анджи,слънце мило ! Ти си радост за мен ! Радвам се на твоя успех и съм с теб !!!!!!  love001
Теди7,Доника Браво и на вас момичета!!! Радвам се ,че сте тук!
Мери2,Саш ,новото Гери, еки111,На добър час! Хубав момент сте избрали за диета-празнеща луна!
Пепи,аз докато отговоря и тя луната свърши-Може и чай ,може и вода.Течности просто!Някой вкарват фрешове. Peace
Малинка-къпинка,какво се чудиш имаш най-подходящия за нашата темичка ник хихи. smile3533
lepidopteria,Надявам се отбеляза 2рия и почна 3ти!  Hug
Стефания, е как няма -ти си старо куче ,изпитна марка . Laughing smile3534
Джотто ,пак ме скъса от смях! С теб сме нали знаеш! Дръж фронта яко !!!!!!!!!  love001 Hug
Суити, Hug цун по кратун
Самърче,изби рибата ти тоя път  Joy  tooth dancing lovekiss
Пипилотката, как еее ааа?????? smile3533
Мимил,Мама -ели - Само плод и хубаво настроение!!!!!
Ееееееееееее -ЕТО ГО И ЧАЙЧЕТО  днес леко в оранжевата гама!!!!!И не случайно-оранжа е цвят на увереността в собствените възможности и вярата в себе си ! Нещо ,което пожелавам на всички ви.  Hug Пийвайте с кеф - хубав е живота!!!!!


# 76
  • Мнения: 346
Ех, какво по хубаво начало на деня, след чая поднесен с толкова любов от Фроузи и изумителните резултати на Гери, как да не повярва човек в силата на плодовете, навън е мрачно, но в душата ми е слънчево, защото съм част от вас, защото ви има  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Луната ми се отразява много добре, вчера изкарах на вода и мед, а днес продължавам и не изпитвам никакъв глад.
 Успешен ден и много  усмивки  Hug

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 08:52 от Stеfаnia

# 77
 newsm03 newsm10ЕХОООООО!КЪДЕ СТЕ ТАЗИ СУТрИН?Не мога да повярвам,че издържах два дена на чай и плодове.Това раэбира се нямаше да стане ,ако не ме вдъхновявахте толкова много.Благодаря ви от сърце,че ви има,че сте толкова позитивни и добросърдечни.Днес в началото на третия ден се чувствам превъзходно,въпреки че навън е мрачно,но това в никакъв случай не ме обезсърчава.Напротив!Зарежда ме с енергия,защото през слънчевите дни напролет ще изглеждам по-добре.Сега ви желая лек,усмихнат и ползотворен ден,че бебо newsm45

# 78
  • Мнения: 127
добро утро плодчета, аз да се похваля -1 #Crazy въпреки вчерашната изненада на МЦ и надутия ми корем. Confusedднес съм още по мотивирана,ще карам на чай и вода докъдето остискам. newsm78  тази сутрин нещо ми се вие свят,ако стане много напечено положението,довечера ще хапна салатка. Hug Hug  bouquet

# 79
  • Мнения: 148
Ха, добър ден и от мен. Започвам четвърти ден. Освен това правя всеки ден упражненията на Синди, цялата съм схваната от мускулна, едвам мърдам, ама се мъча, вдигам краката. направо не мога да повярвам откъде този интусиазъм.  animal085
Имам проблем със съня. От два дни не мога да спя. Въртя се цяла вечер в леглото и заспивам чак към 3-4ч. Възможно ли е да е от диетата?Нищо не излиза и от аналното отверстие, само въздух.Трябва да си купя нещо от аптеката, вчера пих зелен чай, ама още не е подействал.
Желая ви прекрасен ден, а за лека нощ - двойка кайсийки с бананче, че и те горят калории. luvbed

# 80
  • Мнения: 216
Здравейте и от мен мадами!Чувствам се страхотно благодарение на вас!Вече съм четвърти ден,малко ми поизчезна апетита,което е добре.После ще ходя на гимнастика да се поразкърша.Иначе какво да кажа ,освен ,че ако не сте вие досега да съм се отказала и да плюща баници и сандвичи.Целувки на всички!Спорен ден!Само да кажа на екi111 да си купи ЛАКСЕНА от аптеката,че хич не е добре, че не ходиш до тоалетна.Така вместо да се чистиш,организмъм започва да се самоотравя,предполагам знаеш.Хайде сега чао!

# 81
  • Мнения: 69
Геритооо  Hug,при Емилова си правех хидроколонтерапия,чувството е супер след това...идва ти да скочиш от балкона от кеф,ама като не си сигурна  мъжо само рога или и крилца ти е сложил,докато си във Варна да слабееш.... newsm78,па си се върнеш в стаята и хайде да народни newsm68 Сега април или май пак ще ида,който разбира,там се спира!Ако има кандидатки,на които им е все едно,че докторът ще гледа там,дет и слънцето не вижда,да се присъеденят към мен,хем ще се опознаем,хем купонът е гарантиран Mr. Green
Бенито,минаха ли болежките? Кофти,че като си болен времето едва се влачи..
Тоз път що не смъквам така като предния.....преди първите дни -1.1,-1,-0.8 ,пък седа едва се откъсват -0,4/0,6...айде,нали са минуси,аз с моите претенции пак
Успешен ден на всички!Гериии,au revoir! toothпреписах го от речника

# 82
  • София
  • Мнения: 986
днес ми е третия ден и като чели апетита ми изчезна   Hug

# 83
  • Мнения: 480
Ей ме на и мен!Плътно в нашите редици!За килограми няма да говоря,както казах-луната не работи за мен!Удавих се вчера от вода,ама уви резултат- Weary.Кво ли от това-аз продължавам.В къщи само нерви хабя,подкрепа-никаква.Дори ме обвинява мъжо,че нервите ми били от глада,ама аз не съм на това мнение.Нервите са ми от тези,които ми ги образуват.Помолих го да ми вземе вело,а той ме изкара психически не добре,емоционално и че щял да събира само прах.Добре че сте ми вие подкрепа,за да има на кого да се оплача! smile3518.Като че ли го е яд,че си връщам самочувствието,и че ходя с вдигната глава.Обаче аз си имам стимул  и то достатъчно голям-правя го заради себе си.Е,оплаках ви се,стига толкова.
Желая ви един прекрасен,плодов ден и ви цункам!  love001  love001  love001

# 84
  • Мнения: 82
Добър ви ден или сутрин или каквато част от деня е при всяка една от вас...Изчитайки постчетата ви преди малко, ме обзе една такава странна превъзбуда...хаха, ама не еротична де...С изключение на френския на Джотто, които ми напомня на семейство Адамс:" Тиш, това е френски!" хаха.... Та думата ми беше за ангелската Гери...брей ама не мога да ти го опиша, Геринко, така хубаво ми стана и направо ми се прииска цял живот друго да не сложа в корема си освен "полезните неща"...Едно такова чувство на удовлетворение ме заля..

Така че аз май съм ти първата навитачка за компания Джотто!! Дано и времето ,през което решиш да ходиш да съвпада и с моите ангажименти, ама ще се организираме...Аз много отдавна искам да отида при докторката,ама все нещо не съм стигнала до там... hahaha

Сега, Анджи на теб да кажа..мани ги хората, включае това и мъж ти, кой кво ти казва и как ти викат че си луда...После като ти видят секси телцето ще има да се пулят...А на мъжа си му кажи, луда или не, купувай тука велото и после ще си доволен. И много хубаво правиш че мислиш за себе си, то иначе няма кой да с е сети...

Бени, вчера те "търсих" ама нямаше никой вкъщи....хаха...ей болниче, айде и аз ти пращам още един транш Energy и вярвам че вече ще си пушка...  love001  love001  love001

Фроузи, Самърче малки морси шилца...как сте днес?  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Добре сте ни дошли на всички новобранци... Joy Поздрави на всички успяващи... smile3501 smile3501 smile3501 Renewal, Лепидоптерия,Теди, Пепи, Мери-2, Стеф, мама-Ели,....и всички които изпуснах... Blush

А сега се изслрелвам по задачи, че ме чакат....лунувам ,а и малко боледувам, но ще продължавам да плодувам...хаха Joy

Цунки маймунки....Весел ден!!!!

# 85
  • Мнения: 2 432
Наминавам само да ви пусна мисълта на деня, а вечерта ще пиша по-обстойно Hug

23-01-2008, Сряда
Способността ни да създаваме добро в нашия живот е безгранична. От нас зависи то да владее желанията и да направлява мислите и действията ни.

# 86
  • София
  • Мнения: 159
Привет  Hug
Вчера изкарах на чайчета с медец.
Днес продължавам на чай.
А от утре на плодчета. Ще се стегна сериозно.
Изкарах 8 дни свалих 4 кг, после ядох 6 дни и сега съм + 1,5кг АААААААААААААААА
Просто неиздържах, ходих на погребение и си хапнах малко и после се почна тя една.
 hahaha hahaha hahaha

# 87
  • Мнения: 123
здравейте ,днес ми е трети ден, като изключим малко мюсли вчера, признавам си, и на мене апетитът ми изчезва и се чувствам ок, благодаря за компанията
  bouquet

# 88
  • Мнения: 216
Oх ,мадами каня се вече 2 часа да ставам от компа и не мога.Чета си ви и ви се радвам!Много сте сладки всички!Ей angyL.A. въобще не му се впрягаи на мъжа ти.Всички са еднакви като пазаслабнем умират от яд,4е мъжете ни заглеждат!Вчера отиваме в магазина с моя приятел и пазаруваме и гледам слага в количката 2 Данетчета(аз много си ги хапвах),а той по принцип не ги обича.Попитах го защо ги взима,вече ги обичал моля ти се!!!Сядаме да вечеряме,аз беля киви и ям,а той ми навира лъжицата в носа и ми се хили!!!После му викам нарочно ,че ще хапна нещо,а той"НЕ, НЯМА ДА ЯДЕШ".Искаше да ме пробва,ама не му стана номера,ха,ха!  

# 89
  МОМИЧЕТА,СТРАШНО МИ Е ПАДНАЛО КРЪВНОТО.КАКВО ДА ПРАВЯ?

Общи условия

Активация на акаунт