Януари вече си отива , в коремчетата точка ИМА !!!! (21.01 - 27.01)

  • 12 139
  • 430
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 26
Ей момичета да ви напомня за горичката ми в подписа моля нека всяка една от вас я отвори:
Благодаря предварително  Hug

# 361
  • Мнения: 206
Ха добру тру и от мен! Hug
Ей как усещах че ще има новинкаа....Дичи мила много ме зарадва  HugДа си жива и здрава, една прекрасна бременност ти желая, и един пухкав, сладък бебешок накрая  bouquet 1stroller
Лана 10кс за кафенцето, мммм беше превъзходно, ще си взема още едно.
Много ви благодаря за подкрепата сладурки в понеделник ще ви кажа какво е станало с моят 2-ри тест Thinking HugМисля да го направя в неделя или понеделник сутринта, ентусиазмът ми нещо се е изпарил, но........
Патишонче, ти се появи верно най-накрая. По-честичко хвърляй светлина как си?  bouquet

# 362
  • Мнения: 233
ехаааа, супер новина!
Честито, Дичиии! да изкараш една лека и безпроблемна бременност и накрая да се появи най-сладкото и здраво бебоче!

а аз съм в супер-настроение - вчера вечерта мацките от форума ми го създадоха, за което страааашно благодаря!

е, не можах да си поговоря с всички, но дано да има следващи срещи!
сега си танцувам и тананикам в стаята - добре, че няма някой да ме види, че съм ей така:

# 363
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
моничка, да не изскочи някоя мечка в гората....нищо,де престраших се и влязох!!! Joy
ссисси,стискам палци да ни зарадваш и ти с хубава вест!
Тук при нас вече има кокичета!
А понеже днес било ден на усмивката,ви пращам една картинка!Лятото като дойдете на морето ,ще ви пращам на басейн,пък! Laughing Laughing Laughing

бульовче,съсипваш ме с тези готини картинки! Heart Eyes

# 364
  • Мнения: 611
Ето ви едно поздравче от мен http://www.vbox7.com/play:6318b5c8

Сврачето да се чувства спешал поздравена, а на всички вас много Hug Hug Hug

# 365
  • Мнения: 340
Dichi честито милата, това се казва новина  Heart Eyes А толкова се бях затъжила за плана! Успешно виждане на точка и сърчице, и най-накрая на хубав пухкав бебок.

Честито и на другото момиче от вчера - greeny  Grinning със същите пожелания - да минеш успешно всички начални трепети и след това  baby_neutral

Прити, браво за изследванията!  Peace

Пате, може малко да редактираш 'чудесно'то да ти кажа  Confused Радвам се, че пазиш бебко  Heart Eyes

# 366
  • Мнения: 7 201
dichi0103 -Честитооо!Знаех си аз! Simple SmileЖелая ти прекрасни 9 месеца и сладко бебче на финала!  bouquet
ssissi -следващата на която ще честитим си ти,да знаеш! Peace
Приятен ден на всички и чакаме снимки от купона снощи! Wink

# 367
  • Мнения: 112
Момичета здравейте и от мен!
Дичи честито мила, толкова се зарадвах направо все едно аз видях теста като прочетох Hug Hug HugТи не вдъхваш вяра и надежда, че нещата се случват!Много да се пазиш и да изживееш пълноценно тези мигове Praynig!
Целувки на всички!Аз чакам да изпращам лелката и се захващаме за работа Heart Eyes

# 368
  • Мнения: 1 247
 Hugдичи честито мила лека бременност ти желая  bouquet

# 369
  • Мнения: 674
Дичи браво мила  Hug
Лека и безпроблемна бременност ти желая

# 370
  • Мнения: 226
... първия беше в понеделник на 21, ще послушам съвета на Хриси и след неделя ще мисля за нов тест. Предните два цикъла винаги се случва да направя тест и на следващия ден ЦЪФ - не е от най-приятните усещания - дори милото забеляза тази тенденция.

Този път нещата са различни май  smile3521
Стискам палци за понеделник  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 371
  • Мнения: 674
Алооооооооооо къде сте днес бре   Mr. Green Laughing

# 372
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
божке-е-е-е,мъжът ми ще ме води на китайски!тичам да не изтърва офертата!!!
дали да не се усъмня в тая негова покана  hahaha newsm78 newsm78

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз стискам палци за Сиси   Praynig Praynig
soff, а къде са снимките че нещо не се ориентирам.  Crazy

Още веднъж на всички ви благодаря за пожеланията.

Дичи, снимчиците можеш да ги разгледаш в сьседната темичка за софийската среща
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=248779.180

Аууу Свраче, колко романтично  Heart Eyes айде много емоции ти пожелавам  Crazy

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 12:09 от soff

# 374
  • София
  • Мнения: 29
браво на твоя мъж, щом те кани значи нещо му е домъчняло за теб Simple Smile........... бягай да се приготвяш  Party

Общи условия

Активация на акаунт